Bu yıl son sınıfım. Üniversite sınavına hazırlık için nasıl bir yol izlediniz?

Anadolu lisesi sayısal bölümü 4 sınıf öğrencisiyim. İç mimarlık okumak istiyorum.Siz son yılınızda nasıl bir ders çalışma programı izlediniz. Kendimce bir programım var ama sizin de önerilerinizi almak istiyorum.Dersane daha başlamadı. Sınıf mevcudu 10 kişi. :)

Siz son yılınızda nasıl bir program izlediniz.?

İç mimarlık bitiren veya şu an okuyan nasıl memnun musunuz gittiginiz bölümden?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sana ilk önerim örneğin 100 tane aynı tür soru çözeceğine 10 tane farklı tipte soru çöz daha faydalı.önemli olan çok soru çözmek değil farklı tarzda soru çözmektir.farklı kaynaklar kullan.belli aralıklarla evde deneme yap.dershanelerin deneme sınavlarına gir.programım var demişsin.programını esnek tut.çünkü uygulayamadığın zaman kendini başarısız hissedebilirsin.sevdiğin şeylerden fedakarlık yap ama kendini tamamen soyutlama.onlarada vakit ayır ama kısıtlı olsun.konu eksiğin olmasın,varsa da onları tamamlamaya çalış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İç mimarlık için dershaneye gerek yok özel yeteneğin nasıl bu konuda?O bölümlere girebilmek için özel kurslar var seni hazırlıyor.Eskişehirdeysen önerebileceğim bir yer var.

0|1
    0|0
    • Mimariye olan yetenegim var. ilgi çekici eserler çıkartabiliyorum maket olarak falan işte.

Eskişehirde degilim ama üniversite için eskişehiri yazıcam. Şu an Hatay dayım

• Yalnız o kadar kolay değil bu iç mimarlığa hazırlık sınav falan zor iyi bir hayal gücü sıkı çalışma gerektirir.Bn resim kursuna giderken hazırlananlardan biliyorum netten Esk.Anadolu üniversitesinin geçen sene yapılan sınavlarına bir göz gezdirmeni öneririm.Yada çok çalışıp puanla girebilirsin esk olmazsa ist yaz bu bölümü okumak için en iyi şehir istanbuldur.

• tsk.ler

• Çalışma planını sıkı tutarak

0|1
    0|0
  • sen bize nasıl calışma programın oldugunu soyler misin ? :)

0|1
    0|0
    • sabah okula gidip okulda derslerimizi işliyoruz. boş derslerde sürekli soru çözümü yapıcam.

okuldan gelince 1 saat Yemek+dinlenme ardından 45dakka konu 15 dakka o konuyla ilgili soru çözümü. 10-15 dakka dinlenme. sonra yine aynı şekilde günlük 5 etüt her günümü bu şekilde ayarladım. olmazsa rehberlikten destek alıcam

• evet. tsk.ler ilgin için. başarılar dilerim gelecek sınavda

• sanada basarılarr..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...