İddadan çok iyi anlayan var mı sistem olayları? Ben de çok iyi anlarım ama pek sistem oynamadığım için...

mesala netten oynadık 20 tane maç yazdık 20 maçtan kaç tanesi tutarsa sadece onları parasını alıyomusssun bu sistem var mı ve nasıl oynanıyo ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sisteme girme handikap oyna onun yerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paran boşa

0|0
    0|0
  • oynamam yazık

0|0
    0|0
  • Yok maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mesala nesine.comda maçların yanında 3 yazısı olur.

5 tane 3 yazısı olan maç eklersen sistem 3,4,5 seçeneği çıkar sistem 3ü işaretlersen oynadığın 5 maçtan herhangi 3ü tutarsa para alırsın.

sistem rakamı ne kadar düşükse kupon bedeli o kadar fazladır vesayre vesayre online kupon sitelerine bak anlatım bulursun.

0|0
    0|0
    • hocam şimdi 12 maç yazdım sistem 4 dedim .. 12 maçtan en az 4 tane tutması grekiyo ve onları çarptıgımda alıcagım para ortaya çıkıyo mesala 6 maç tuttuysa o 6 maçın ganyanlarını çarpıyorum dogrumudur ?

• Hesaplaması nesine.comda kuponu kaydettiken sonra gözüküyor ordan bakabilirsin.

• sistem olayı pek bi fayda sağlamaz. 5 tane maç yazdın sistem 1 oynadın kupon 2 liralık ise 10 lira veriyorsun. oynadığın maçlardan 1 tanesi yanlış tutarsa ikramiye alabiliyorsun. yani bir kupanda 5 kupon oynamaktır, ikramiyeyi artırma yada eksiltme etkisi yok

0|0
    0|0
  • eğer yüksek oranlı maçlar girip hep tek maçtan yatıyorsan sistem yapmalısın..

0|0
    0|0
    • hacı 5 yıldan beri oynuyom bilmiyomuş muamelesi, yapmayın lütfen :)) o kadarını biliyorum sadece ileri derecede sistem kuponlarla ilgili bilgi almak istedim 4 5 6.. bankolu falan biliyoz onları :))

Yükleniyor...