Birini en fazla ne kadar beklersiniz?

Birisine aşıksınız ve çok seviyosunuz ama o başkasıyla çıkıyor ve sizde vazgeçemiyosunuz bekliyosunuz . hem onun mutlu olmasını istiyosunuz hemde onun sizinle çıkmasını ve sizinle mutlu olmasını istiyosunuz bu durumde hala onun çıktığı ile mi mutlu olmasını istersiniz yoksa ondan ayrılıp sizinle mi?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ömrümün sonuna kadar umut etmem gerekse bile, o mutlu olsun yeter ki. Mutluluğu kim de bulacağına karışmam.

0|1
    0|0
  • bir başkasıyla çıkıyorsa benım için biter sevsem bile oda dönse bıle kabul etmem pek gururlu bırıyımdır ne işe yarıyorsa işte

0|1
    0|0
  • Bnmle olmasını isterim onu kazanmak için rolden role bürünebilirim:))Sonunda seçim ona kalmış.Bendeki farkı ona göstermeye çalışırım olmazsada fazla üzülmem çünkü beni sevmeyen birini bende sevmiyorum otomatikman.

0|1
    0|0
  • sen kendi yoluna git derim..beklerken beklediğini unutmak da var işinn içinde

0|1
    0|0
  • ben 10 aydır bekliyorumda gelen giden yok

0|1
    0|0
  • Beklerim onu unutmak istemem seviyorum çünkü unutmak için sevmedim kii seviyorsam da adam gibi..

0|1
    0|0
  • Bugün aynı şey başıma geldi ben diğer kızla mutlu olmasını diledim.En doğrusu bu sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 yıl bekledim kovaladım yuh dedim artık ümidi kestim.

0|1
    0|0
  • kimi seçmişse ben veya o, mutlu olmasını isterim

0|1
    0|0
Yükleniyor...