Kapat

Hadi biraz gülelim :) Komik anılarınız neler?

Biliyorum daha önce birkaç kez yazılmış olan birşey bu ama insan gülmek için illa bir kere yaşaması gerekmiyor her aklına geldiğinde kahkahalarla gülebiliyor bazen... Sizlerden istediğim başınızdan geçmiş, ya da bi arkadaşınızın başından geçmiş böyle komik olaylar varsa benimle paylaşmanız... Hiç olmadı bildiğiniz komik fıkra da yazabilirsiniz.. Yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmaması dileğiyle... :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hoca arkasından seslenmiş :

''Kimsin ulan sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış :

"Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu"

(sadece tebessüm :p )

1|2
    2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• geçen gün memet abimlerdeyük,bizim burhan var tam bi orman kaçkını,aynanın karşısına geçmiş diyiki memet abi haydi fotoraf çekterelim,memet abim:Ben senle bitek ormanda fotoraf çektiririm :D

0|0
    2|0
  • ya bu soruyu bn soracaktım ama neyse :D .13-14 yaşındaydım babama fecii kızmıştım artık okuyamayacağımı söylemişti yani ünüversite falan yoktu. bnde elime ip aldım şöyle bni boğabilecek bi cinsten tavanda demir vardı köydeki evimizde bağladım oraya çıktım sandalyeye geçirdim boğazıma.sonra birden yanlışlıkla sandalye kaydı ayağımın altından yani amacım o değildi ulen resmen boğuluyorum imdat kurtarın şaka yapmıştım yukarda ki hemen cidiye almayın immmmdaaaatttt ulan valla gidiyoz yolun sonuna geldin oğlum. bişey değil babam bni bu durumda görse direk öldürür:D neyse ki zor hal boynumdan çıkarttım bi dahada tövbeliyim ölümüm kendi elimden olmayacak yani kötü oluyor yavvvv :D :D

0|0
    1|0
  • Güneydoğuda küçük bir köy varmış. Bu köydekilerin hepsi kürt tabi. Ordaki Camiye bi Hoca tayin etmişler. Kürt Osman kestiği odunları evine götürüyomuş. Karşıdanda hoca geliyomuş. Hoca demiş ki: "Osman o elindekiler ne?". Osman "Odun" demiş. Hocada "O zaman ben sana kodum" demiş. Tabi Osman bunu sindirememiş Kürt ya. Aradan günler geçmiş Osman yolda gidiyomuş. Hocanın evinin yanından geçerken hocayı baltayla odun kırarken görmüş. Demiş ki: "Hoca! Hocaa! o elindeki nee?". Hocada "Baltaa" demiş. Osmanda "O zaman ben sana kodum" demiş. Hocada "Osman uydu mu şimdi bu?" demiş. Osmanda demiş ki: "Uysada Kodummm! Uymasada Kodummm!" :):)

0|0
    2|1
  • 12 yaşlarında camına yumurta attığımda beni yakalayan adamla göz göze gelişimi.d yazzsam roman olur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başıma gelen komik bir olayı anlatayım sana :D ben hayatımın her anını birilerine rezil olmakla geçiririm :D örneğin bir gün seda die çok yakın bir arkadaşımla park gibi bir yer var çok güzel dondurma aldık ve oraya gittik :D oranında bekçisi bizi izliyormuş ama biz farketmedik neyse bir güzel yedik dondurmalarımızı çöplerini de yere attık durmadan da fotoğraf çekiyoruz ama :D sonra çöpleri attığımız yere gittik tekrar bekçi geldi yanımıza ve aramızda şöyle bir diyalog geçti :D

bekçi : yere attığınız o dondurma paketlerini alın ve çöpe atın

seda : hangi dondurma çöplerini(yanında duruyor ama görmemezlikten geliyor )

bekçi : demin yediğiniz dondurmaların çöplerinden bahsediyorum

seda : kim biz mi yedik dondurmaları? Özge sen bana haber vermeden dondurma mı yedin?

özge : yoo ben dondurma yemedim sen mi yedin seda ?

seda : yok valla bende yemedim

özge : (yanımızda duran dondurma paketlerini göstererek)aaa bak bekçi bunlardan bahsediyor heralde bunları bizden önce gelen iki kız yedi attı

seda : evet evet biz bağırdık çöplerinizi atın diye atmadılar

bekçi : çocuk mu kandırıyorsunuz siz alın atın şunları çöpe

özge : tamam amca kızma biz yemedik ama atalım bari :D

seda : neyse ben o kızlara sorarım bunu bak bekçi bize kızdı

sonra çöpleri attık ve koşa koşa ortadan kaybolduk :D o günden sonra bir daha orada dondurma yemedik ama onunla birlikte her dondurma yememizde aklımıza gelir ve ikimizde kahkalarla güleriz :D:D:D

0|0
    2|2
  • bir gün yolda düştüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...