Gerçekten arkadaşlarimdan birinden mi hoşlanıyodur:( Sizce ne yapmalıyım ? Çok acil yardım lütfen:(

Merhabalar benim hoşlandığım bir çocuk var atni okuldayız. Geçen hafta iki arkadaşım ben ve o buluşmuştuk sonra arkadaşlarm kalkmıştı biz ikimiz kalmıştık o gün kahveleri ben ısmarlamıştm oda bi dha müsait oldgmda söylersin bi kahvede ben ısmarlıycam dedi. Dün mesajlaştık buluşçaktık işte birden konu arkadaşlrma geldi onlarnda gelip gelmycegni sordu bende konuşmadm dha onlarla dedim. Konuşup ayarlarsan haber ver banada, gelemezlersede sorun değil şenle istedign yere gideriz dedi. Bu mesaj üstüne arkadaşlarmdan birinden hoşlandgni düşündm ve eğer pazartesi olursa arkadslrmda gelr dedm oda ogünün dha iyi olucağnı buğn zatn çok müsait olmadgni söyledi. Yarn buluşucaz sizce yarın nasıl davranmalıyım gerçektn arkadaşlrmdan birinden mi hoşlanıyodur:((

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbi sana titriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle,yapacağın şey kimden hoşlandığını bularak yokemek :) (hoşlandığı kızla konuşup durumu anlatman) Başka yapacak bişi yok malesef

0|0
    0|0
    • Peki Nasil anlayabilirim kimden hoslandigini pazartesi hep beraber olucaz

• sanırım evet normalde seninle tek gezmek için can atardı. Veya yasi küçük ergen utanıyordur

0|0
    0|0
  • sana hoşlandığını belli etmemek için oyle yapmış :) hadi yine iyisin kaptın çocuğu :)

0|0
    0|0
  • bence kendın ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım bence bu çocuk senden hoşlanıyor ama sanırım biraz utanıyor bu yuzden yanınızda birilerinin olmasını istiyor.

0|0
    0|0
  • olabilitesi yüksek.

0|0
    0|0
    • Peki bunu nasil anlayabilirim cok mutsuzum

• Pek ümit yok gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...