Spordan once yemek?

Arkadaslar antrenmandan once en az kac saat once yemek yenmis olmali? beni bir aydinlatin lutfen

Güncellemeler:
Eger yanlis anlamazsaniz bu bilgilere neye dayanarak soylediginizi sorsam? cunku hrrkesten farkli yorumlar gelmis 😇

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• 1.5 2 saat önce yemen iyi olur şişkinlikle spor yapmak çok sıkıntı çıkarır.

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye değişir aslında. kimisinin midesi çabuk öğütür ve 1 saat sonra antremana başlıyabilir.
    ben 2 senedir 1.30 saat önce yiyorum. abimde 2.30 saat önceden yiyo. abimin midesi çok değişik nedense hemen öğütemiyor besinleri.

yani bu sorunun cevabını deneye deneye senin bulman lazım.

0|0
    0|0
  • 3 saat önce ve protein al tavuk ye

1|0
    0|0
  • En az 2 saat önce

0|0
    0|0
  • Amacin yag yakmaksa ac karni bile gidebilirsin. burada agir yemen lazim 1 saat onceden makarna vs diyenleri takma o vucut gelistirmede yapilir :)

0|0
    0|0
  • en fazla 1.5 saat önce yemiş olmalısın ki vucut onu ayrıştıma evresini geçmiş olmalı yaptığın spor işine yarasın :)

0|0
    0|1
  • 45 dk 1 saat önce makarna ye muhakkak makarna ye ama

0|0
    0|0
  • Bir kere yemek yiyip üstüne spor yaptım:ölücem zannettim. karnım felan acayip şişti. en az 2 saat önce

0|0
    0|0
  • 2 saat once

0|0
    0|0
  • Profosyonel anlamada soruyorsan antremandan 1-3 saat öncesi ve antremandan hemen sonra

0|0
    0|0
  • 45 dakika onceden yemis olman lazim en ust limiti oda makbulu 1 30 saat

0|0
    0|1
  • 1 saat yeterlidir ve karbonhidrat ağırlıklı yenmeli. En azından ben böyle uyguluyorum.

0|0
    0|0
  • 2-3 saat once,

0|0
    0|0
  • ne zaman yediginin onemi yok

0|0
    0|0
  • 1,5 duruma göre 1 saat.

0|0
    0|1
  • 3 saat önce yemen lazım inan bana daha erken yersen eğer çok hafif ve az olmalı

0|0
    0|0
  • en az 2 3 arası sağlam ve düzgün şeyler yemek lazım

0|0
    0|0
  • En az 2

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben diyetisyenimle görüştüğümde bana akşam yemeğinden yarım saat- kırk beş dakika sonra yemeğin midede yerini alacağını ve sıkıntı yaratmayacağını söylemişti umarım işinize yarar.

1|0
    0|0
  • 1 saat önce

1|0
    0|1
Yükleniyor...