Yağ eritmek, kilo vermek için?

Selam arkadaşlar benim boyum 1.60 civarı uzun zamandır ölçtürmedim öyle bir şey galiba :D Kilom 55-57 arası gelip gidiyor. Ama basenlerim ve göbeğim fazla bence hiç sevmiyorum. Omuzlarım da geniş olduğundan hiç hoş bir görüntü değil bence. Yanaklarım falan çok tombiş. Biraz olsun incelmek için önerileriniz neler?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durum bende de var canım, spordan da hiç haz etmem :)) ama maalesef artık başlamanın zamanı geldi pilatese yazıldım ben baya faydası oluyor hem kaç yaşında olursan ol boy uzamasına da faydası var, tatlıyı ve özellikle meyvesuyunu vs kestinmi de alsana güle güle basen güle güle göbekk :))

1|0
    0|0
    • Denemeye çalışacağım artık yaparım kendi çapımda birşeyler, teşekkürler :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Boğazını tutacaksın şeker un tuz üçlüsünden uzak duracaksın.1 2 litre su içeceksin.. 2 öğün yapmanı tavsiye ederim ve herşeyden önemlisi hergün 1 saate yakın yürüyüş yaparsan yararına olur :)

1|0
    0|0
  • Gün içinde bol su iç , hareket @ , yağlı yemeklerden kaçın, geceleri uyumadan hemen önce bir bardak yeşil çay iç farkı göreceksin :)

1|0
    0|0
  • un tuz seker uzak dur spor yap saglikli beslen

1|0
    1|0
    • Bunları bir anda tamamen kesmek çok zararlı, yanlış bir cevap bu maalesef. Şeker ve tuzu yavaş yavaş azaltıp günlük alım miktarı en düşük seviyeye getirilmeli, kesinlikle birden kesilmemeli. Un ise sadece sabah kahvaltısında ekmekte bulunmalıdır.

• 5 yildir vucut gelistimre yapiyorum.. amerikada cok iyi hocalardan egitim aldim... burada kiza tanimadan program yazacak halim yok ama dediklerimde bir yanlista yok zararida yok aksine faydasi var vucudu icin

• Sekeri aniden kesmenin hic bir zarari yoktur. Meyvelerden alacagi fruktoz yetiyorda artiyor zaten vucuda. Diger tatli cinsi sekerlerin yarari yoktur hatta zararlari vardir. Kisaca aniden kes sekeri gitsin ;)

• bir spor salonuna yazil sen.

1|0
    0|0
  • şeker un tuz üçlüsünden uzak duracaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...