Oda arkadaşımın psikoljik sorunları var

oda arkdaşımın psikoljik sorunları var deprşeyon ilaçları filan kullanıyor ruh sağlığı yerinde değil fazla elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum kendisine durum böyle olunca ikili ilişkilerde de pek dikiş tutturamıyor tabi geçen gün sınıf arkadaşlarımdan birisi yanımda onu görmüş çok beğenmiş bizi tanıştır dedi bende tanıştırdım şimdi sevgili olma yolunda ilerliyolar ama sınıf arkadaşım bu kızın psikolojik sorunları olduğunu bilmiyor bende hiç bir şey söylemedim sizce kızın ilaç kullandığını filan çocuğa söylemelimyim? ileride neden bana söylemedin gibi bir laf eder mi? yada hiç sesimi çıkartmamalımıyım?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç krsma ayırmak istiyomussun izlenimi olusturur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sence bu ilaclardan kullanmak insani dislamayi mi gerektirir? Sevdigi cocuk da bu konuda onyargiliysa seni gibi dusunup kiza karsi sogur,bu durumda arkadasinin psikolojisi daha da bozulacaktir. 4 insandan biri hayatinda bi donem depresyon geciriyor,sen de onlardan olunca bu sekilde davranilmasini mi istersin?

0|0
    0|0
  • tanıştırır mısın dediğinde söylemeliydin,şu andan sonra sen suçlu duruma düşersin.Vicdan azabı yaşarsan isimsiz mektup türünde bişeyle söyle.Hem doğru olanı yapmış olursun hem de vicdan azabından kurtulursun

0|0
    0|0
  • Bence ilişkiye karışmasanız daha iyi olur gibi ters birşeyde hedefte siz olursunuz.

0|0
    0|0
  • "Sen bizi ayırmak mı istiyorsun" tepkisi 2 arkadaşa bedel.

0|0
    0|0
  • Bence sen karışma birşeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kız deprasyondaysa bir hastalıktır gelir geçer çok ciddi problemleri varsa yaşayacakları sorunlar dahada derinleştirir bence kız ark ile konuş terapisti ile konuşsun belki de iyi gelir kim bilir

0|0
    0|0
  • ya valla işte sıkıntılı bi durum :/ sınıf arkadaşın sınıf arkadaşından başka bişiyin değilse söyleme kendi farketsin..en fazla aranız bozulur.. ama belki o çocuk arkdşına iiyi gelicek psikolojisi bi derece toparlanıcak :)

0|0
    0|0
  • hayır sakın söyleme saçmalama lütfen o kendisi acıklarsa acıklar arkadaşınn nasıl bir sorunu var öz güven eksikligi gibi mi ?

0|0
    0|1
  • karışmamalısın bence.

0|0
    0|0
  • Bence karışma

0|0
    0|0
Yükleniyor...