Interli Snijder Fener ile anlaşmış doğru mu?

Arkadaşlar mynet te okudum.snijder fenerbahçe ile anlaşmıs 15 milyon euro ya sizce gelir mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Anzhi'ye gidecek deniliyordu. Fenere gelmesi için bir otuz yaşını aşmış olması gerekir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Umudu yitirmemek lazım.Eğer gelir ise türk futbolu büyük prestij kazanır.

• Lanetliyorum başka bir şey demiyorum.Yani dünyanın iyi bir oyuncusu türkiye ye gelemez mi!.acıyorum türk futboluna.biz anca yaşı geçmis adamları mı alcaz...ya

• Sneijder gibi bir adamın da Türkiye'ye paradan başka bir amaç için gelmesinin hiçbir açaklaması olamaz ve para için gelecekse hiç gelmesin. Lanet okuma !

• "Satın alma" opsiyonlu değil de,"kiralık" olarak gelme şansı var yıllık 4 milyon euro talep ediliyor başkan bu parayı vermeye hazır.

0|1
    0|0
  • anzi adama yıllık 13 milyon euro öneriyo nerye geliyo ama keşke gelse bi Galatasaray'lı olarak onu izlemek büyük keyif verir ama bence hiç bi türk takımışuan için alamaz onu bonservisi ayrı dert yıllık kazancı ayrıı

0|1
    0|0
  • şu ezik futbol medyası harbiden ezik,

hatırlıyan bilir ne zaman yaza girsek, Ronaldinho fener yolunda, başlığını 5 sene üst üste yazmaktan hiç bıkmadılar o kadar beyinleri ezikki neylersin işte, buda yalandır bana göre.

0|1
    0|0
  • yok imkansız fener onun bonservisini ödese bile adamın yıllık ücreti 4 milyon euro falandır o kadarını kaldıramazlar. ama ben çok ses getirecek son bir transfer bekliyorum o ayrı.

0|0
    0|0
  • Aziz başkan şova başlıyormu ne:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...