Çıktığınız kızın mazisi ne kadar önemli ?

Çıktığınız kızın mazisi sizin için ne kadar önemli ?

Güncellemeler:
Tertemiz bir kız buldun. Eline erkek eli değmemişinden.

Evlendin ama bir gün bu kız tecavüze uğradı.

Be yapacaksın eşinden de tiksinip boşanacak mısın?

Bir tekme de sen mi atacaksın?

Alimler bu konuda derler ki bedeni değil ruhu o* olmasın.

Kız cahildir, sevmiştir, inanmıştır ve bunları yaşamıştır. Ama sonunda pişman olmuştur.

O kız temizdir.

Çünkü hata yapmak insana mahsus her insan her an hataya düşebilir.

bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu konularda hassasım. Başkaları ile gelişi güzel cinsel ilişkilerim olsaydı bu meseleleri takmazdım kafama. Ben yaptım, oda yapar ne olacak der geçerdim, kabullenmem kolay olurdu. Kirli bayanları.

Ama ben kendimi nispeten temiz tutmayı başarabildim, temiz de bir kız isterim. Evet öpüştük koklaştık zamanında ama herşeyin bir sınırı vardı. Herşeyi yapmış bir kadından ziyade benim kadar temiz kalabilmiş kız isterim. Bu benim hakkım diye düşünüyorum. Yoksa eşim "diğer tüm bayanlardan farklı" bir yerde olacak benim gözümde, ama karım dediğim kişi beni "diğerlerinden biri" olarak görecek. Arada bağlılık farkı olacak. Ben onu terk etmeyi hayal bile edemezsen, o beni çok kolay harcayabilecek bir durumda olacak...

Ha insanın gönlüne kanca atılmaya görsün. Seven adam herşeye katlanır. Kirlide olsa kabullenirsin belki de o ilişkinin geleceği pek parlak olmaz. En ufak kavgada olaylar ortaya dökülür. Aşk bitince mazi batmaya başlar. Saygı kalmaz ortada. Erkeğin beynini yer bitirir bu. 1 birim mutluluk yaşarsın ama ardından 100 birim mutsuzluk gelir genellikle.

En iyisi insanın kendisi gibi temiz yada kendisi gibi kirli bir kızla başlaması ilişkiye de... Güzel kız kalmamış ki memlekette...

Tecavüz olayı başkadır. Bir bayan gerçekten tecavüze uğradıysa, bunu kanıtlayabiliyorsa o sorun değildir. "Kızdır", bir hatası yoktur bu olayda.

Ama her haltı yiyip "zaten erkek arkadaşım zorla yaptı" diye suçu erkeğe atıyorsa o da başka bir iki yüzlülük... Hem rızanla ver, hemde suçu erkeğin üzerine at. Sen istemedin de o zorla mı aldı? Eee kem küm. Zaten evlenecektik, hem aşıktım... Her aşık olduğun adama teslim oluyorsan işimiz var senle desene...

Ha bir kere "hata" ya düşmüş. Evet olabilir. İnsanlar hata yaparlar. Erkek de hata yaptıysa sorun değil zaten de. Eğer erkek hata yapmadıysa, hata yapan kızı seçmek, hata yapmayan diğer kızlara haksızlık değil midir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çıktığım erkeğin mazısı ne kadar önemli? Çok kadınla beraber olmuşsa bu durum beni biraz ondan uzak durmamı sağlar.Demekki bağlanamıyor veya bağlanmak istemiyor ve çorap değiştirir gibi kadin değiştirmiş.Benden uzak başka kadınlara yakın olmaya devam etmesini dilerim :) biraz bu tür erkeklere arama mesafe koymayi severim.

0|1
    0|0
  • boşyere böyle sorular sormayın herşey gayet açık ve net.. erkekler için bir şey önemli o her ne şekilde gitmiş olursa olsun olay bitmiştir.. içine de sinmez sahip de çıkmaz.. sebebine hiç bakmaz gitmiş olması yeterli sebeptir..

0|0
    0|0
  • mazi kalbimde yaradır diyen her vatandaştan uzak durucan :D altın kural

0|1
    0|0
  • okuyunca başıma ağrı girdi yemin olsun..

0|0
    0|0
  • bence çok fazla önemli olmamalı geçmişi karıştırmak bir ilişkiyi yıpratır

0|0
    0|1
    • karşılıklı dinliycen kapatıcan sonra o kurtlar büyür fena olur.

• anlatılacak komik hikayeleri varsa dinlerim.

0|1
    0|0
  • geçmişe mazi geleceğe niyazi derler..

0|0
    0|0
  • mazi.evet.

0|0
    0|0
  • Geçmişe takılmak kadar kezzy bir şey görmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şıpsevdi birisiyse ve sürekli çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmişse birlikte olmam. Bir erkek olarak ben o hassasiyeti göstermişsem karşımdaki kızın da aynı hassasiyeti göstermiş olmasını beklerim.

2|0
    1|0
    • o hassasiyeti gösterdiysen aferin.

• Evet göstedim semizotu. Evleneceğim kişiyi buluncaya kadar da göstermek için elimden geleni yapacağım.

• Güncelleme==>>Tecavüze uğramak başka şey, kendi isteğiyle bütün erkeklerle yatması başka şey. Karım tecavüze uğrarsa elbette bırakmam öyle saçmalık mı olur ?

• Çok önemli! Ciddi düşünen biriyim. Bu yüzden geçmişi hakkında herşeyi bilmek isterim. Ama ciddi bir ilişki için sadece geçmişini bilmek yetmez. Temiz bir geçmişe sahip değil ise şansı yoktur. Baştan kaybetmiş olur benim için.

0|1
    0|0
  • benden kirli olamz

1|1
    0|0
  • kızlar bi erkeğin geçmişini nasıl didik didik merak edip bilmek istiyorsa ve sonradan geçmişi benim için önemli değil diyorsa, sonra kavgalar geçmişe dayalı oluyorsa,

benim içinde geçmişi önemli, sevdiğim kız olacaksa tabi, olmuyacaksa pek üstelemem gittiği yere kadar devam eder sonuna demir atmam.

0|0
    0|0
  • herşeyden çok önemli,

erkekde geleceğe, kadında geçmişe bakılır

0|1
    3|0
    • anlaşılan göre sitede geçmişi iyi olmayan çok kız var :D

• kadında geçmiş erkekte gelecek aranır.

0|1
    0|0
  • kız benle sevgilyken tecavüze uğramışsa neden atıym ki? ona sahip çıkarm aksene

1|0
    0|0
  • eger seviyorsam zaten sevemeyegim kızla işim olmaz geçmişinde çok büyük bir hata yoksa ben gözümü kapatırım sevgilimin eşimin sevgisinin tadını çıkarırım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • benim için çok önemli

0|1
    0|0
  • hangi alim demiş bunu?

0|0
    0|0
  • Insanlar hata zarar eğer geçmişinden pişman olmuşsa sorun değil affedilebilir

0|0
    0|0
  • Mazisi önemli değil senin de bir mazin var sonuçta senden sonra olmasın seni mazi yapmasın yeter..

0|0
    0|0
  • çok kirli olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...