Kadın veya erkek neden aldatır?

Konu cinsel aldatma değil sadece... Gerek bilim adamlarının psikoloji alanında yaptıkları araştırmalar, gerekse sosyologların gözlemleri ve partnerlerini aldatan kişilerle yapılan mülakatlar gösteriyor ki, insanoğlu aldatmaya meğillidir.

Kadınların maddi veya manevi güce olan tutkuları, partnerlerinde bulamadıkları eksiklikleri bir başka kişinin sunuyor olması, ilgi azlığı, sevgiyi hissedememe, güven eksikliği, duygu yoksunluğu, cinsel beklentilerinin yeteri kadar karşılanmamış olması kadını aldatmaya iten sebeplerdir.

Erkeklerin aldatma sebepleri ise genellikle tam olarak aradıkları kişiyle birlikte olmadıklarından kaynaklanır. Erkekler doğru kadınla birlikte değillerse mutlak suretle aldatmaya meğillidirler.

Peki siz partnerinizi aldattınız mı, aldatıyor musunuz ve neden?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• bütün erkekler benım olsun ıstıyorum :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler her şekilde aldatıyor .nichole kidmanı aldattı tom cruise .yani güzellikle seksilikla alakası yok aldatmanın .erkek doyumsuz oluyor .güzel kadınla birlikte olan erkek daha çok aldatıyor zaten .iyi- güzel olmak hep aldatma sebebi .neden çünkü komplekse giriyor kendini kanıtlamaya çalışıyor .aldatmanın ego tatmini olduğunu düşünüyorum bir şekilde .

1|1
    0|0
  • şu an sevgılım yok ama oncedende aldatmadım aldatmam da insanın bı kişi olmalı hayatında sadece br kışı gerısı bos bence .ve aldatanlarıda anlamıyorumm ac gözlülük yapıyolar bıraz :)

0|1
    0|0
  • bence kadınlar genelde aldatmaz eger aldatırsada bir heves bi anlık tutku hoşlantu ugruna aldatabilir ama hayatndaki insandanda vazgeçmek istemez.. gelelim erkeklerle siz cinselk dememşinz ama 1. neden o cünki erkek sevdigi kızla ciddi düşündügü biriyle öper koklar ama asla ilişkiye grmez onu zor durumda bırakmaz bekler ve bu durumdan dolayı sırf ihtiyacı için gider vre başka biriyle tek gecelk birşey yaşar diger bir sebeb artık ondan sıkılmştır başka birini görmüş ve aklı ondadır.. ama o kızdanda ayrılamaz onu üzmek istemez ve başka maceraların peşine düşer başıma hiç gelmedi güzel allahımda inş. öyle birşeyi bana yaşatmaz

0|0
    0|0
    • Bunu sana sevgilin söylediyse ayrıl ondan :))

• hayırr cevremden ögrendiklerimle söylüyorum benm sevglm öyle bi karakterde biri degildir

• erkek sevdiğine kıyamaz diye gidip başkasıyla olur mu be... Bu nasıl sevgi :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• aldatmıyorum aldatmam.

aldatma konusunda da insan oğlu doyumsuz olduğundan aklında fikrinde her zaman en iyisini bulma düşüncesi vardır. en iyisini bulduğunu zannedip aldatır. bu cinsel mana da da güzellik manasında da karakter manasında da

0|1
    0|0
  • Kadını bilemem ancak erkeğin doğasında sadakatsizlik vardır.

0|1
    0|0
  • kızların aldatan sevgili makbuldür düşüncesinden:)

0|1
    0|0
  • bekarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...