Komik olaylar...Başınıza gelen en komik olay nedir?

herkes komik olaylar yazsın :D utanç verici olsa bile yazın:)) Başınıza gelen en komik olay nedir?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken geceleyin tuvalete gidemeyip pencereden işemek fakat lanet olası komşunun pencereden beni görmesi ve bi ton küfür yemem bunun la da kalmayıp pederden dayak yemem :D

2|0
    0|0
    • Zu hahahaahaaaa

• :D:D ahh siz erkekler:D

• u da bizim arkadaşın başına gelen bi olay : bu dallama sevgilisiyle arabada yolculuk yapıyo işe yetişecekler. Neyse trafik sıkışıyo bizimki de mideyi bozmuş sevgilisine ben çok kötü durumdayım diyo :) sevgilisi dayan felan diyo ama çocuk çok fena :D sonra ben bırakıyorum dayanamayacam diyo ve bırakıyo :D herif bildiğin altına sıçıyo ama öyle böyle sıçış değil arabanın için küllen bok ::):) böyle vıcık vıcık :D bunlar sonra bi benzinlikçide duruyo bizimki paçalarını toplayarak koşarak tuvalaete g

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• EVET! hatırladım. 10. sınıftayken bir matematik hocam vardı. Bir insan öyle aksi, öyle ters, böyle tam bir ihtiyae keçi mi olurdu? Zaten o sene yeni taşındık, okula geç kayıt oldum ve birde okul numaram o zaman 1922 olunca... NEyse bu hocanın ilk dersine girdim. Ben tabi bir hafta sonra okula kayıt olmuştum. Adam konuyu anlattı ve " 1922! kim bu çocuk?" dedi ve soruyu çözmemi istedi. Polinomlar ile ilgiliydi. Daha ne biliyim polinomları ilk kez görecem. Adam başladı Px! demeye :D NE olduğunu bile anlamadım. Geçerli mazeretimi hocaya söyledim çözemediğim için. Ama kimin umrundaaaaa? Adam bildiğinden şaşmaz, çözmeyini affetmezdi. İşte böyle tanıştım Yücel Hocamla.

Ondan sonrası kesinlikle korku rüyası gibiydi. Adam artık beni unutmuyordu. Sabahçıydım. Onun dersi ise pazartesi ve çarşambaydı. 7.20 de ders başlar. Ben hafif uykuluyken sıraya oturdum, adam geldi hemen yanıma! Sonra pat! diye elini benim sırama bi vurdu "Koray! Naber len?" diye o anda zıplamam bir oldu. Adam ihtiyar birşeyde diyemiyorum. NEyse dedim... Sonrası daha komik. 1.5 ay geçti aradan ilk sınavına girecez. Üst sınıflar bizi korkuttu. Hoca ise kendisi ayrı bir korkuydu zaten. 180 kişinin dersine girer sadece bir kaç kişiye en yüksek 3 verirdi. Ötesi yok! Sınavı yaptı girdik. Ama biz sınava girmedik aslında sınav bize girmişti. Millet 0,5 , 10 notları ile dökülüyordu. Bende 10 almıştım. Adam sonra derse geçti arkada iki arkadaş konuşuyordu. Tabi onları gördü bas bas bağırmaya başladı:

"İçi boş tenekeler! Siz yarım porsiyonluk adam değisliniz! Dişimin kovuğuna yetmezsiniz! Çeyrek porsiyonluk adamsınız!" adam pek atarlıydı o anda.

Sonra bana döndü durduk yere:

"Koray! İçi boş teneke! payton tekeleğe!" bende onun taklidini yapıyordum. Sınıf ama bir kopuyor bir kopuyor :D Fayton da diyemiyor payton diyordu :D Neyse, sonra kaldığım bölgedeki duraklar kaldırıldı. Ben okula daha geç gitmeye başladım. Bir gün geç kaldım ve dersine girdim. Hocadan özür diledim ve tam mazereti mi söyleyecek hoca şöyle dedi:

"Çık lan dışarı!" çıktım yapacak birşey yoktu. durumu gittim idareye anlattım geç kalma sebebimi falan. İyi ki o adamlar insaflıydı. Saolsun o zaman ki müdür hem otoriter hemde iyi bir adamdı.

Bir gün yine geç kaldım. Tam sınıfa girdim adam kapıya yani bana ters ters bakıyor. Sonra dedim "pardon hocam yanlış geldim" diyip çıktım. Bu bunak benden neden bu kadar nefret ediyordu anlamadım. Sonrası benden memnun kalan diğer hocalarım o ihtiyar ile konuşmuşlar. İkinci dönem hem bana karşı hemde diğer öğrencilere karşı. Daha sakindi. Ama bu defa işi şakaya bağlamıştı bu ihtiyar. Yine aynı şekilde beklemediğim bir vakit. Sırama geliyor ve pat! Yine aynı zıplama! Ama bu defa gülüyordu kerata :D

1|0
    0|0
    • :D sinir adam

• HA Ha HA dövsene lan o hocayı

• Neden dövüyüm ki? Diplomasi iyi bir araçtır. Bende onu kullandım. Sonunda haklı olduğumu kabul etti nasılsa. İkinci dönemin mart ayında o eski ihtiyar gitmiş yerine daha başka birisi gelmiş gibiydi :) yıllık ödevimi hazırlamıştım ve anlatırken sınıfa hiç inanmadığım halde bana yardımcı olmuştu :D

• bi keresinde aceleyle otobüse binmiş ancak şöfore sorup abi şuraya gider mi dediğimde arkadaki araca bin demiş sonra aceleyle arkadaaki araca bineyim derken aynı otobüsün arka kapısından binmiş bi rezillik :D

4|0
    0|0
  • seyehattan geliyorum ordan oraya falan 2 gündür zerre uyku gözüme girmemiş memlekete geldim halim yok zar zor yürüyorum dolmuşa bindim, adamın yanına oturu verdim, öyle çok yorgunumki içim geçmiş hemen başım adamın omzuna gitmiş, bi ses geldi

- kağğ git laa gelmiş omuzumda uyuyor serseri

kafam milyon olmus sanki, baktım arkadan bi ses bizim mahalleden benden hoşlanan bi kız,

- gel gel yanıma otur

demezmi orda utancımdan yerin dibine girdim :)

1|1
    0|0
  • okulda bi arkadaşla şakalaşıyorduk okulda o tarafa bu tarafa koşuyorduk birde koşarken birine takilip düşdüm tam sevgilimin ayaginin yanına REzil Oldum Kendimden utandum ulan

2|0
    0|0
  • üniversitede bir arkadaş ishal olup sınıfta altına kaçırmıştı yılın bombasıydı

2|1
    0|1
  • üniversitedeyim sıkıştım tuvalete koştum

neyse işimi bitirdim pisuvarın ipini çektim

şaarrrrrrrrrrr ne kadar su varsa üstüme boşaldı heryerim ıslandı am. k.

dışarı bir çıktım 3-4 arkadaş kahkahalarla gülüyorlar hergelelerr aynı bölümdeyiz

ama iyi küfür yediler benden. adamlar tezgahı kurmuş tuvaletin önünde nöbet tutmuşlar birinin girmesini bekliyorlar o salak ta benim işte.

pisuvarın üst kısmında borunun olduğu kısmı yerinden çıkartmışlar çekvalfi bende çekince olanlar oldu tabiki

neyse koridorda yürüyorum kızlar felan bi tuhaf bakıyo bana mayıs ayı tabi kendi aralarında konuşuyorlar laf atıyorlar bana

dışarda yağmurda yağmıyor nerden ıslandın böyle diye gülüp geçiyorum bişey anlatamoymki kimseye

valla rezil olmuştum okul bitene kadar aynı muhabbet

ben salakta oraya kadar başka tuvalet bulamamışım

0|0
    0|0
    • ahaha sakaya kurban gitmişsin:D kötğ olmus:D

• valla hiç sorma hayatımın en kötü anıydı sizde başkalarına yapmayın :))

• RTE

0|0
    0|1
  • böyle birşey yazabilmek için bilinçaltını bayağı yoklamak gerekecek. Bu çok zor bir olay. En zor integral çözmekten zor

1|0
    0|0
  • kızlar tuvaletıne yanlısla giridm en komık olayım:)

0|0
    0|0
    • :D:D haha iyki seni dövüp atmadılar:D

• sizin okuldada bi normal yokmuş yahu:D

• aynen ama en komık olayım bu daha bı sene olmadı:) dalgınlık napayım

Kızlar Ne Diyor 1

• en komik değildir ama daha yeni geldi başıma :D çok utandım :D

alışveriş mağazasının önünde kafe tarzı bir yerde oturuyorduk ayıptır sölemesi sigara içiyorduk etrafımızdaki masalar da kalabalık falan karşıdan bi bayan geldi paketimi unutmuşum falan sigara rica etti verdik ama yadırgadım haliyle çünkü tanımadığın bi insandan sigara istemek biraz saçma geldi :D sonra karşıdan yaşlı bi bayan gözünde güneş gözlükleri bizim masaya doğru geliyor elinde sigarayla

dedim bende biri sigara istedi sanırım bu bayanda kül tabası için geliyor :D

geldi geldi kadın tam geçerken kül tablasını masanın en ucuna uzatmıyım mı :D kadın gayet cool yürümeye devam etti yani hiç oralı olmadı :D

bi süre ben boşluklardayım tabi :D

1|0
    0|1
Yükleniyor...