Pes seven kız, erkekler tarafından nasıl karşılanıyor?

Benim hayatım pes ve GS üzerine kurulu. Ama erkeklerin bu konuda ne düşündüğünü bilmiyorum. Bir kızın playstation sevmesi hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Bir tek ben değilim değil mi PlayStation seven kız? Çevremdeki kız arkadaşlarımın hiçbiri sevmiyor ama. Canım sıkıldığında tek başıma oynuyorum, şut falan çalışıyorum ama çevremde oynayacak kimse yok. Sorun bende mi?

Güncellemeler:
Soruyu güncelliyorum :)

0|2
53|209

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkılar yazılası
    Yanaklarından öpülesi
    Pes oynayan elleri tutulası
    Gel l*n sevgilim iki pes kapışak denilesi
    Özlemle beklenen her yerde aranan
    Hayalleri kurulan akıllara kazınan
    Varsın yemek yapmayı bilmesin
    Ama attığı bin öpücükten gıymatlı
    O pes oynayan ama hayatımda olmayan :(

1|12
    1|9

Erkekler Ne Diyor 208

• samimi değil bence yapmacık.

4|9
    4|3
  • Şahsen umurumda dahi olmaz PES sevip sevmemesi.

Hatta ne sevdiği dahi umurumda değil.
    Ha motosiklet kullanıyorsa orası ayrı. Alırım onu baştacım yaparım.

http://i.hizliresim.com/b4zrg8.jpg

0|0
    0|0
  • üniversitedeyken, sevgilisi askere gitmiş bir arkadaşım vardı. bu kız nedense bir iki aylık arkadaşlıktan sonra evime gelip ders çalışmak istedi. epey ders anlatmışlığım da vardır. sınavlarında yardımcı da oldum. fakat ders aralarında ya tavla oynarken ya da okeye diğer iki kişiyi beklerken buluyordum kendimi. okeye diğer ikili de hep 5 dakkaya gelecez diyorlarmış ama o 5 dakkalar yarım saat 1 saat oluyordu. mevzuyu ben bir türlü çakozlayamamıştım aslında. bir gün sıkıldım gelmiyor bunlar dedim gidicem arkadaşlar bekliyor dedim. sebep falan isteyip ısrar edince pes oynucaz sözüm vardı dedim. fakat pes oynadığımı öğrenen kız o günden sonra hep benle pes oynamaya başladı. pes oynamayı bilmiyordu ve ben çok sıkılıyordum harbiden. sırf gönlü olsun diye hani benden başka 1 arkadaşı daha vardı onla takılmıyordu. yalnız kalmasın diye ilgileniyordum. fakat işler çığırından çıkıp pes oynarken kolunu kucağıma alıp erkekliğime yakın yerlere baskı uyguluyordu. ten temasını çok seviyordu da pes oynarken daha da abartıyordu. ben de nedense hep geri çekilir çeki düzen verirdim oturuşuma. meğer yanıyormuş. alev atıyormuş :) fakat kızdan gelen bu sinyalleri hiç okuyamadım ben. o yeşil ışık yaktı, ben kırmızı sandım durdum. kız bana sürtünmek için harbi harbi pes oynamayı sökmüştü. aklıma geldi hee gülümsedim :)

0|0
    0|0
  • yunan tanrıçalarından en güçlüsü :D

2|1
    0|0
  • Playstation oynayan kıza asla lafım olmaz ama, pes severim diyen kız gözümde erkekler tarafından ilgi çekmeye çalışan insandan başka bir şey olamaz

2|2
    0|0
  • Bu kızlar erkeklerin genetik kodunu çözdü beyler, dikkatli olun. "Fanatiğim, çok maç izlerim, stada gider küfrederim, eve gelir aralıksız PES oynarım..." Neyse devam edemeyeceğim, anladınız siz onu. :))

1|1
    0|0
  • Sorun sende.
    Kızların pes oynaması çok güzel hele ki bide Galatasaraylısa tamamdır onu sevmeyen ölsün :D

1|0
    0|0
  • bende kız arkadaslarım oynuyorum hatta ben sıgara ıcıyorum dıyorum sen atabıldıgın kadar at ben gelınce atarım sana dıyorum :D

1|0
    0|0
    • Tadı çıkmaz öyle ya rekabet olacak :D

• Bence taktik ogretmelisin :) ya da güçsuzu almalısın zorlanman lazim ki aradaki muhabbetler eglnceli oluyor o zmn :)

• gıdıkladıgım an zaten oynayamıyolarkı :D

• oo çok iyi olur ama pes yerine fıfa olursa tadından yenmez :) birde Galatasaraylıysa pastanın üzerindeki çilek ünal aysal diliyle konuşayım sana :):) bence çok güzel birşey sevdiğin insanla oyun oynayabilmek bende eski sevgilimle oynardım arada yalandan yenilirdim mutlu olsun diye :):)

0|0
    0|0
  • pes sevmesi ve her şeyden önce iyi oynaması çok hoş bir özellik ama futbolu erkeksi şekilde sevmesi, fazla fanatik olması bana göre iticidir. aynı şekilde bir erkeğin voleybol fanatiği olması da öyle.

0|0
    0|0
  • Pes seven kiz mi... Harikasin:D
    Aziz Yildirim ile Unay Aysal pes oynamaya kalkismislar. Unal Aysal Gatalasarayi secmis bunun uzerine Aziz demis ki: oooo Unalcim sen cok buyuk takim sectin bende ozaman Real Madrid olayim:D

Seninle pes oynamak isterdim, bugun pes 2015im geldi harika olmus oyun:)) fifayi ezip gecti bu sene

0|0
    0|0
  • PES diyorum.

0|0
    0|0
  • Kot pantolonu daha doğrusu pantolonu giyince erkek olmuyorsun, futbol merakı erkeklere ait değil, saçını kısa kestirmek erkeklere ait değil, küfür edince erkek olmuyorsun pes neden tuhaf gelsin ki :))

0|0
    0|0
  • Gs fanatigim boyle bir kiz olsun hergun pes atalim cunku bes senedir oynuyom bu oyunu :)

1|1
    0|3
  • Pes seven kız sevilmez mi be :)
    Evlendikten sonra ilk iş oturup televizyonun karşısına yenerdim oda kızar trip atardı :D
    Değişik bişi hacı bu :D

0|0
    0|0
    • :) ewet hayalim :) Esim yenilsin hırs yapsin yensin falan filan..

• yenerse olmaz ama sen git yürü bu gece tek yatacan falan dersin :D
      düşünmesi güzel oluyor ama :D

• Oo gelsin kapışalım :)) bir kere bir kızla pes oynadım 11-2 yendim. Kendine güvenen varsa alırım anahtarını :)

0|0
    0|0
    • 2 awansla basla sen :))

• Bunu dedin beni bitirdin :) fenewi alcaksan come on :)))))

• 6'dan sonra bırakırım ama... Gelenek bozulmasın ehueheuhe :)))

• Bknz : www.kizlarsoruyor.com/.../q2075299-lol-oynayan-kiz-akimi

burada cevabını verdim :))

0|0
    0|0
  • pes oynayan kız sevilmezmi bide beşiktas taraftarıysaaa :)))9

0|0
    0|0
  • Ah nerdesin sen adresini ver çiçek çikolata kapıp geliyorum.. Pes oynayan kız yemek yapmayi seven erkek gibidir. Evlenilecek kızda aradigim özelliklerden biri.

0|0
    0|0
  • Her attığım frikik golüne ağlamak yok ama :)

0|0
    0|0
    • Kapışırz :) rakibini küçük gormeyeceksin :D

• Taktiklerine gel bana :) lafla peynir gemisi yürümüyor biliyorsun :))

• Bileğimi büken yok, iddialıyım ama oynayıp görmek gerekir tabi :)

• Pes oynayan kiz erkekler tarafindan erkek gibi karsilanir oldu olacak iddaa oynasin maclarada gitsin kizssa alakasi olmicak pes oynamaya gidince erkekten baska bisey yok kizlarin o kadar erkegin icinde isi yok

0|0
    0|0
  • Bence kim nederse desin on numara Sarıyor bide biliyorsa bir kız.

1|0
    0|0
  • Kadınlar her zaman der ki sevgilim benimle zaman geçirmiyor e sen sevgilinle zaman geçirmenin yolunu dendiği zaman gelecek nasıl sorusunun yanıtısın. Peki sadece pes mi Yoksa kill zone 4 ya da bir eskilerden ama klasiklerden bir god of war da var mı listede?

0|0
    0|0
  • Pek hoş karşılamıyorum.

1|0
    0|0
  • ben pek hoşlanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Benim şahsi görüşüm; olağan bir durum. bir bayanın konsol oyunu oynamasında herhangi bir uçuk durum yok.

1|0
    0|0
  • ben pes sevmem. ama araba yarışı oynarım diyorsanız bir most wanted atarız l*n üzerinden. ama söyliyim sinir krizi geçirmeniz garanti:)

1|0
    0|2
  • Keşke benim de sevgilim '' Gamer Girl ! '' olsaydı. Ama olsun ben onu her haliyle seviyorum aşkımmmm <3

0|0
    0|1
  • off olcaktı şimdi yanımda

"hadi aşkım pes atalım da bir koyayım sana aslşadslkş" diyip yenicektim

yokki böyle kız

zaten pes atan kız bu birkaç tabire alışmalı bence. eline vermek, koymak vs. gibi,

1|0
    0|0
  • Sadece pes seviyorsan sıkıntı var sende demektir :-)
    bir kız pes seviyo diye de hiçbir erkek tiksinmez gocunmaz. Ha sen oynamak istiyon da erkek bulamıyorsan yine sıkıntı sendedir. Erkeklerin sevdiği bir oyunu senin de sevmen kötü bişe de değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    178

Kızlar Ne Diyor 53

• erkeklere ait bir özelliği gelip de burda" yapıyorum erkekler siz ne diyosunuz bu işe" dersen bir kere doğal durmazsın bizim gözümüzde.2+2 nin 4 ettiğini bile bile kaçtır diyosun. benim şahsi fikrim bayanın kibar ve daha kadınsal feminen aktivitelerle ilgilenmesidir. erkeklere ait bazı kalıplaşmış davranışlar , kadınlara ait bazı kalıplaşmış davranışlar vardır. eğer gelip de sevgilin seni pes oynuyosun gs taraftarı diye seviyosa o ilişki gün geçtikçe kankaya bağlar, bir bakmışsın bıyığın olsa en yakın erkek arkadaşı olmuşsun.

0|4
    0|0
  • Tabii ki de yalnız değilsin. Pes oynayamam ama needvfor speed ennnnn sevdiğim şey ve tabii ki GTA 👌😍

0|2
    0|0
  • Lise 2 ye kadar futbol oynadim mahallede okuldac ama sogudum sonra bide beynimde bir kist cikmisti ozamanlar dikkat etmek zorundaydım derken iyice koptum simdi pes mac tahammül bike edemiyorum sebebini bilmiyorumama artik boyle :)

1|0
    0|0
  • Ya yazarlar pes seven kız candır falan ama takılma. İlişkiye başla cicim zamanı geçince erkek gibi pes oynuyodu der.

0|2
    0|1
  • bir oyunu sevmek için cinsiyet ayrımı olmasını hep saçma bulmuşumdur. Ben de kendimi bildim bileli futbolu severim ve ayrıca da üniversitede futbol takımındaydım. Bu çok normal. Erkeklerin görüşü de bence ; Paylaşım alanı çoğaldığı için hoşlarına gidiyor olabilir :)

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım var erkek. Benden bir yaş küçük o öğretmişti bana oynuyordum ama şu an oynamıyorum :D severim futbol maçı izlemeyi eğlenceli gelir, ama takip etmem fanatik değilimdir hatta tutmam. sadece denk gelirse izlerim. Şansıma da erkek arkadaşlarımın hiç biri (2 3 tane oldu zaten) futbolla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerdi. :D

0|0
    0|0
  • ya bırak ben ps ve oyun manyağıyım sadece pes değil fifa assassins blur cs go lol minecraft batman justice league benden sorulur alayını oynarım. bir ara oyun oynayan kızlar moda oldu ama gel gelelim benim çok aram bozuldu erkeklerle sürekli oyun oynuyorum diye yani ben öküzmüşüm falan asdadfsdfasfasdfsdf al sana tecrübemdir ama ben oyunlarımla mutluyum

0|0
    0|1
  • Bende severim ama o kadar delisi degilim yani hadi oynayalim dese biri ben bilmem demem yani oynarim yenildigimde oldu yendigimde 😁

0|1
    0|0
  • Aramıza hoşgeldiiin :)

0|1
    0|0
  • Ben de FB fanatiğiyim ama Pes falan hiç oynamadım merak etmedim ama öğrensem belki severim :D
    Erkeklerin çoğu bu tip kızları hoş karşılıyor galiba.

0|0
    0|1
  • Tek değilsin :D

0|0
    0|0
  • hic bir sorun yok bacim bir Beşiktaş aşığı olarak bende pes cok severim. kimin ne dusundugu de umrumda degil :D pea atak bir gun :D

0|1
    0|0
  • Ben genellikle Assassins Creed oynuyorum nerdeyse bütün seri varr :)) yalnız değilsin bee

0|2
    0|0
  • Evet bende oynuyorum. Sende bir sorun yok canım sonuçta oyun sdce erkeklere yapılan bir oyun değil ki 😊 çevrendeki çoğu arkadaşıma bulaştırdım bunu. Cafeye çağıracakları yere gel 1 2 pes atak diyorlar 😊

0|0
    0|0
  • Sorun sende degil tatlim gayet normal bende pes severim hatta evlenirsem esimle oynamak icin eve playstation almayi dusunuyorum :) tabi once birini bulursam :D

0|0
    0|0
  • pes bende severım kucukken atarı oynardım oynamaktan tv bozmuslugum bıle var cok olmasada sıkıldıkca gıderım oynamaya

0|1
    0|0
  • Sevmiyom da blur oynuyom

0|0
    0|0
  • Pes fifa hiç sevmem. Ama nfs ve blurda rakip tanımam. İsteyen varsa gelsin buyursun ölümüne kapışılır :d Mortal kombat ve cod da kabuldur.

0|0
    0|1
  • Ben oynamiyorum ama sevgilim ögren dedi ögrenecegim onun icin.
    Seviyorlar yani pes oynayan kizi.

0|0
    0|0
  • Pes de atarım, batak da oynarım, saddamda üstüme tanımam, çok güzel yemek yaparım kısmetlerimi bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • seviyorsan seviyorsundur büyütülecek bir yanı yok. zevkler...

0|0
    0|0
  • burada hepiniz beğenmişsiniz pes oynayan kızı yenilince de gurur meselesi yapıyorsunuz birebir şahidim buna ne dieceksiniz?

0|0
    0|0
  • Gecti onun modası ergenkendi o canım

0|1
    0|1
  • Pes oynamadim ama erkek arkadasim ile oynamayi ogreneblirim
    PlayStation da ayni sekilde
    Yalniz motosiklet yarislari cok zevkli oynamasi guzel.

0|0
    0|1
  • ben çok seviyorum oynamayı yenilsemde oynamak güzel

0|0
    0|0
  • Playstation oynuyorum. Özellikle pes. Kardeşim seviyor ve beraber oynuyoruz gayet normal bence.

0|0
    0|0
  • ben oynarım hatta babamla da oynuyorum :DDD

0|0
    0|0
  • bende arada oynuyorum pes kotumuymuş:)

0|0
    0|0
  • pes oynarım ama fanatikliğe gıcık olurum

0|1
    0|0
  • Kol bozukmuş, cevabb veremiyorlar:/

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor...