Ayrılmak istemiyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?

Geçenlerde bi kızla tanıştım. Kız çok tatlı biri, çalıştığım iş yerinde tanıştık. Sonra arkadaşlığımızı ilerlettik beraber oturup sohbet etmeye başladık. Artık kızdan hoşlanmaya başladım.Telefon numarasını falan istedim vermedi sadece faceden konuşuruz dedi. Sonra erkek arkadaşının olduğunu ve ayrılma evrelerinde olduğunu öğrendim. Kızı bir daha göremeyeceğim için dayanamayıp duygularımı açıkladım. Kız normal karşıladı fakat yeni bir ilişkiden çıktığını ve bir başka ilişkiye daha hazır olmadığını söyledi. İki hafta falan görüşmedik çünkü başka bir yerde oturuyorlardı. Bu süre zarfında fecebooktan bir kaç mesaj attıysam da cevap vermedi. İki hafta sonra tekrar işyerime geldi. Yine oturup konuştuk bu kez telefon numarasını da verdi ama telefon numarasını vermesine karşın mesajlara geç cevap veriyor işi olduğunu söylüyor. Bende bir gün sonra başka bir şehire gidecem ve kızdan ayrılmak istemiyorum, daha doğrusu onla beraber olmak istiyorum. Bu durumda ben ne yapmalıyım.?

Güncellemeler:
Kimsenin bir fikri yok mu yoksa ilk kez mi böyle bir durumla karşılaşıyorsunuz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• git ve gittiğin şehirde başka aşklara yelken aç.. yarası henüz geçmemiş biriyle birlikte olursan yaralarını iyileştirmek için seni yara bantı olarak kullanabilir ve yara iyileştiğinde yara bantı atılır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya nefes tüketici birşey. Daha olabilir bir seyler iste bence. Bu şimdilik pek mümkün değil çünkü ... Yani senin yapacağın şey fazla gönül baglamayip o senle irtibata gecene kadar onubiraz rahat bırakmak. Kız yeni ayrıldıysa hemen adapte olabilmesini bekleme bence .

0|0
    0|0
  • kıza duygularını söylemişsin zaten, yanlış zamanlama yapmışsın çünkü yeni ilişkiden çıkmış çok az kız vardır başka bir ilişkiye hemen başlayan. şimdi dinlenme dönemi yaşıyor, kafasını toparlaması için ona zaman ver biraz serbest bırak, üzerine çok gidersen senden soğumasına sebep olur ve bir ilişkiye başlamadan aranızdaki kuçuk iletişimde gider

0|0
    0|0
  • olumsuz düsünmüyorum.kiz zamana birakmis gibi. ama cok bunaltma emi.aklini baska seylere ver mesgul et kendini ki üstüne düsüp kizi kaybetme.

0|0
    0|0
  • Yedekleri oynuyorsun gibi gibi

0|1
    0|0
  • Kızcağız unutamamış ayrıldığı kişiyi belli ki.. Bu işler öyle kolay olmaz herkes için. Ona biraz zaman ver hazır olduğunda sana dönecektir. Zaten en hayırlısıda böyle olur, üzerine düşme fazla daha sonradan üzülmek istemezsin :)

0|0
    0|0
  • içmezdim...

0|0
    0|0
  • Çare yok ustaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aman stepne olmada

0|0
    0|0
  • içmem

0|0
    0|0
  • onun istediği sıklıkla mesajlaşmalı,buluşmalı ve konuşmalısın.evet yapman gereken temelde bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...