Mümkünse gerçekten beğendikleriniz olsun

Arkadaşlar şimdiye kadar hayatınızda aldıgınız en guzel hediye nedir? Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü farketmez :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevdiğim birinden gelen Türkçe anlamı doğum günün kutlu olsun yazan bir mektup :)

0|0
    0|0
    • Bu kadar beğendiğini bilmiyordum Sean. :)))

• o sen değildin melc4:):) sen daha kutlamadın ayrıca onun yeri çok başka :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 14 saat uzaklıktan annemin beni doğumgünümde 1gün için dahi olsa görmeye gelmesi ve yanımda olması...

0|0
    0|0
  • en güzel hediye diyebileceğim bir hediye almadım.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kombine bileti.

0|0
    0|0
  • Başka birinden en son 2009'da hediye aldım. Yine en son ben aynı kişiye 2009'da hediye aldım. Ama ondan aldığım hediye gerçekten güzeldi.

0|0
    0|0
    • tamam da ne hediye aldın :) cevabı vermemişsin ki :/

• Zanaat işlerine eli yatkındı ondan olabilir :) Ama satranç takımı fikrini ve hayata geçirmeni sevdim. En sevdiğim oyundur satranç.

• 7 ay uğraş :))

• RAMAZAN bayramindan soora aldigim Sevaplarim

0|1
    0|0
  • düşündüm de hiç hediye almadım la ben.

0|1
    0|0
  • 2 karı vardı, anca işim bitti.

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç doğum günü hediyesi almadım. sadece bir kere sevgililer günü hediyesi almıştım o da kalemdi :D

0|0
    0|0
  • gomlek aldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En güzel hediyemi lise sonda almıştım. Arkadaşlarım sandık şeklinde kutu almışlar , deniz kabukları almışlar ve deniz kabuğunun içine bana taktıkları lakapları yazmışlar herkesin adı var ve altında bana söyledikleri şeyler. En sonada karton gibi şeylere unutamayacağım şeyleri yazmışlar. Hala bakıp duygulanırım :(

0|0
    0|0
  • doğum günümde en güzel hediyeyi Allah bahşetti bana. canımı hediye etti resmen. ölümle burun buruna geldiğim gün hızırı yolladı eminim buna yani başka yolu olamaz çünkü.

0|1
    0|0
  • En güzel hediyeyi bana iki sene önce arkadaslarim yapmislardi...koca bi cerceve kücüklugumuzden bu yana olan butun fotolarimizi yapistirip altlarina o an yasadigimiz anilari yazmislardi...bide bi kutu almslardi onun icine de her biri bi mektup yazmisdi süperdi :)

0|0
    0|0
  • sevglmn 1.yılımızda aldığı kolyee.

0|0
    0|0
  • masaj yağları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...