Volkan Demirele hak veriyormusunuz?

Türkiye - Kazakistan macında Volkan Demirel sahayı terk etti. Siz ne düsünüyorsunuz bu konuda

Güncellemeler:
Küfür etmeyin lütfen

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• muhabir : takım yorgun muydu?
    jose mourinho : yorgun? bütün gün çalışıp evine 50 dolar getirebilen baba yorgun olur, biz değil.

1|0
    0|0
    • 👍cok gzl demis

• her işin zorluguvar fakat aldıkları parayı haketmek için çalışmıyorlar.. futboldan bu kadar anlayan kız ılk defa gordum kemısın yoksa saka yaptım ama mourinho süper kapak sozlerı var

• Cevremde hep futbol dönüyorsa normal birsey :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Volkan milli formaya yanlış yapmıştır pireye kızıp yorgan yakılmaz haklı bir yanı filan yok duymicaksın sağar olucaksın herkese küfür ediliyo GS FB maçında niye bırakmadı takımını?

1|0
    0|0
  • sen milyon dolar kazan o garibanlarin sayesinde havani at guzel kizlarla takil sonra bir kufur yiyince milli takimi terket boyle is olmaz

1|0
    0|0
  • ataturkcu takımın mıllıyetcı topcusu volkan:))) bır guldurmeyın ınsanı, ucundan kıyısından vatana ıhanet etmıstır o adam musvettesı.. kendı stadında bıle daha cok kufur edılen adam bu!

0|0
    0|0
  • Adam mi l*n n oo o* cocugunun onde gideni ne olursa olsun o sahayi terkedemez madem boyle bisey yapacakti arenada trabzonda orda burada 40-50 bin kisi koro eşliğinde anasına bacisina karısına kızına sovuyodu o zamanda terketseydi ya fener formasıyla akli o zaman neredeydi kansizin biraksin bu isleri topunu oynasın tribunlere degil piç kurusu

0|1
    0|0
  • sonuna kadar hak verıyorum adam orda çıkmış milli takım için sahaya taraftarlar anasına, karısına, ufacık çocuğuna küfür ediyor o adam nasıl konsantre olsun tekrar sahaya tamam prof. olabılır ama bıryere kadar dimi goruntulere baktıysanız Volkan Demirel bıraz sabretmıs sonra dayanamayıp çıkıyor...

0|0
    0|0
    • Iyide diyer maclardada küfür yiyor heleki derbi macında, o zmnda bırakıp gitse ya!!

• adama koyan Turk Mıllı takımında kufur yemek ve acıklamasını okumanı tavsıye ederım... empatı kurmak gerek dıye dusunuyorum...

• Hayır vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Hırsızın hiçmi suçu yok hakim bey diye sormuşya ev sahibi.
    Herkes volkan üzerinden gidiyor o taraftar bozuntularının hiçmi suçu yok

0|0
    0|1
  • adam oraya küfür yemeye gelmiyor, haklı bence.

0|0
    0|0
    • Her macta küfür yiyo niye milli macımızda bizi yüz üstü bırakıyor

• fenerbahçe-galatasaray derbilerinde küfür yemesi normal gibi birşey artık ama milli takım maçında küfür yemek nedir?

• Önce adam olsun.
    Herkes ektiğin biçer bu dünyada. O kadar futbolcuya hiç kimse birşey yapmıyor ama her yerde nereye gitse Volkan'a nefret var. Karaktersizin teki çünkü

0|0
    0|1
  • Spor sevgi, barış ve dostluktur... gerisini siz düşünün Volkan bu durumda haklı mı haksız mı diye sapına kadar haklı o formada ay yıldız var önce ona saygılı olmalı taraftar bozuntuları birde o arkadaşlar tam bir futbol katilleri

0|0
    0|0
    • Bu konuya fenerli taraftarı olarak bakma. Milli takımımızı yarı yolda bırakması hos degildi bence. Noldu sahayı terk edince, o saygısız taraftara cezamı kesmis oldu?

• Her insanın bazı şeyler zoruna gider. Volkan oraya milli duygularla gelmiş

• Adam gibi adam volkan

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...