İş hayatına nereden ve nasıl başlamayı hayal ediyorsunuz?

Özellikle genç arkadaşlara bu sorum. İş hayatına başlamak istediğiniz nokta çok önemli ve belki de bu tercihinize göre hayatınızı şekillendireceksiniz. Söz sizde, nasıl bir gelecek var aklınızda iş hayatınıza dair?

Not: İş hayatına girmiş arkadaşların da örnek olması açısından yorumlarını bekliyorum :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 19 yaşıma giricem 1 ay sonra ve 4 yıldır aynı işyerinde sezonluk çalışıyorum bunu yapma nedenim maddi sorun değil hatta anneme kalsa başlamamam gerekir ama kendi ayağımın üstünde durmayı en zorunu görüp ilerde şükretmek için çalışıyorum aslada off bile demiyorum

1|1
    1|0
    • Helal olsun..

• erkeklerın sorunu o:)

• Olsun yine de yazları boş geçirmemek istemen ve kendi ayaklarının üzerinde durma isteğin takdire değer.

Kızlar Ne Diyor 3

• İş hayatına girmeden önce arkadaşlar en azından iki dili öğrenin. Ne yapın ne edin öğrenin..

Ayrıca bankaya basladıgınızda uzmanlıktan baslayın sakın gişeden baslamayın bunalırsınız sıkılırsınız.

Hani ilk giriş, sonradan yükselirim yokk yokk olmuyor..

0|1
    1|0
    • Bankacılık tecrübem olmadı fakat söylediklerine tamamen katılıyorum.

• Beni bekleyen çok hareketli bir iş hayatı yok. 2 senelik öğretmenim. Yorulsam da, çileden çıksam da, zaman zaman isyankarlığa göz kırpsam da işimi çok seviyorum. İleride beni arayıp halimi hatrımı soran öğrencilerimi hayal edebilirim en fazla:)

0|1
    1|0
    • Çok kutsal bir mesleğin var. Umarım alanında çok başarılı bir öğretmen olur, bizlere başarılı gençler yetiştirirsin...Bence senin en büyük hayalin, bir gün çok iyi yerlere gelebilecek gençler yetiştirmek olabilir :)

• Teşekkür ederim. Evet, halimi hatırımı soracak öğrencilerimin çok iyi konumlardan beni arıyor olduklarını hayal edebilirim :)

• 9 sene olmuş bile :((( keşke başlamayı düşünüyor olsaydım hala :((((

0|1
    0|0
    • Belirli bir yolu geride bıraktıktan sonra bence başlamayı tekrardan düşünmeye hiç gerek yok :)

Erkekler Ne Diyor 2

• İş hayatına sokayım.

Başlamayın.

1|1
    1|1
    • Bende sokayım.Bana neredeyse haftanın her günü sokuyorlar zaten

• Lan, bunun bi çıkış yolu illa ki vardır. İlla bulucam. İlla ama.

• Herkes kendisi tecrübe etmeli ama yorumun için teşekkürler :)

• ben sinema öğrencisiyim .. şöyle bir matrix 4 ü çeksem fena olmazdı mesela ..

0|0
    1|0
Yükleniyor...