İkili ilişkilerde ne ararsın kız erkek herkesten cevap bekliyorum

bir sevgilin olacak 5 adayın var hepsinin özellikleri farklı senn seçeceğin özellik

A)gözleri ve yüzü güzel olsun embesilde olsa olur

B)biraz hareketli konuşkan deli dolu olsun bana çılgınca bir aşk yaşatsın ( kendi özelliğim :)

C)sakin sessiz birisi olsun ki benm dediğimi yapsın

D)kalbi temiz iimanı tam olsun buna neden bulamıyorum düşünmedim :D

E)eli ayağı düz olsun ki yanıma aldığımda yakışsın

Güncellemeler:
umarım soruyada puan veriyor cevaplayan arkadaşlar :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• d sıkki diyorum.. Allahtan korkan kalbi iman ile dolu olan hem aldatmaz hem yalan soylemez hemde zulmetmez..

2|1
    0|0
  • B bide d karisimi bir sey..yani kalbi temiz olsun da kimin imani tam bilmemeyiz orasini ama

0|1
    0|0
    • ama birisini seçeceğiz sende yani :D

• Zayif...dedignde duramiyorsun bak bu hic iyi degil ...neyse ben uyicam sanada iyi gülmeler :D

• sağol canım ya zayıfım 74 kilo daha nerden anladın :D hadi iyi geceler

• b ve d

0|0
    0|0
    • o iki seçeneği nasıl aynı anda kullandığınızı anlamadım gitti bide teq seçenek b yada d

• temiz kalpli olmadıktan sonra , yalnız kalmayı tercih ederim

• hadi bakalım hem çılgın hem temiz kalkpli birini bulursan dişisi varsa banada şeyed :D

• C, D, E :D

0|0
    0|0
  • d ile b

0|1
    0|0
    • sadece birisi :)

• biraz dalga gecer gibi dedin :/ gercekten dinine bagli bi insan bana nasil davranmasi gerektigini bilir :))

• dalga geçmedim pek öyle insan değilimdir ve taraftarıda değilim herkezin kendi aşkı dalga geçmek haddime düşmez yorumum o sadece

Erkekler Ne Diyor 3

• ne olursa olsun yine gelsin şaka şaka hayatın tadını çıkarmayı bilen biri olsun her anını dolu dolu yaşasın

0|1
    0|0
  • Ben b yim ama c gibi isterim e de olursa iyi olur ama d de olsun hepsi olsun :D eli pis kalbi kötü olanı napıyım arada susmasını bilsin yeri geldiğindede çılgınlık yapıp eğlenelim yihuuuuu!

0|1
    0|0
  • a diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...