Her kızla gezen adam sevebilir mi, çapkın mı?

benle ilgilenen birisi vardı,ama ayda bi kaç kez şirkete gelen iki kızla devamlı gezmelere gidiyorlar,onların yanında da gözleri bende de oluyo ama ayda bi kaçkez gezmeleri oluyor işyerinden diğer erkek yada kızlardan da bazen katılan oluyor.bu ilgilenen adam o kızlarla resimler falan bu gezmelerde çekmişler.işyerinde ortamda ben varkende bunlardan uzak durmuyor,zaten genel olarak kızlarla rahat arkdaşlık yapan bir adamdır.ama bu kızlarda yani arkdaş olucak tarzda değil yani rahat tipler diyelim anlayın.şimdi bu adamdan uzak durmak gerekir mi?ne yapmaya çalışıyor?ben hep uzak durdum bu nedenlerde n dolayı?

• Uzak durmalı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam gelirse normal davran ama sakın sen adım atma
    75% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • Çapkın adam
    25% (1)100% (1)40% (2)Oy Ver
  • Gönlü sende
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kıskandırma çabasında,taktik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adam dediğin herkızla gezmez zaten ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Delikanliliginda bir Kitabi var Arkadas

Nerde kaldi Eski Delikanlilar ?

Eskilerde Örf adet Nizam vardi simdi ise ne Delikanlilik kalmis ne Saygi ..

Delikanli dedigin Adam zamparalik yapiyorsada böyle olmaz.

Isyeri cok mukates isyerinde böyle seylerin yapilmasi vehaut olmasi hem isciler gözünde o kisinin düsmesi hemde Saygida kaybetmesine neden olur.

Kendini bilen delikanlinin Ekmek Teknesinde böyle seyler yapilmiyacagini bilir.

Bu Arkadas cok simartilmis bir Arkadas Babasinin Dükkani herhalde .

Böyle Erkekler nekadar ilginizide cekse uzak durmaniz Sizin huzurunuz icn daga iyi.

Saygilarimla

Kaya

0|0
    0|0
  • o benim mesela kızlarla tanıştktan sonra onları lafım şu oluyo genelde :) "yavrucm ben çapkın bi adamım seni bi mendil gibi kullanıp atacam eğer buna razıysan devm edelim yoksa yorma ne kendini ne beni :D"

0|0
    0|0
  • Korkmaya paranoyaklığa gerek yok sen de bunları düşünmeye başladığına göre sen de süreci hızlandır :) Sakın ama sakın kovalama :)

0|0
    0|0
    • uzak durmak mı_?

• O anda içinden ne geliyorsa o :)

Özetle hissettiklerini yaşa Cevap F:Hiçbiri :)

• güven vermiyor,uzakdurmak

• Her kızla gezen adam en başta ayran gönüllüdür ve seçiçi değildir. Sıradan kızlarla çıkıyordur.

0|0
    0|0
  • adam seni istiyo kızım anlasana. ama uzak dur yoksa pişman olursun

0|0
    0|0
    • nasıl anladın istediğini?

• peki sence benim nasıl davranmam uygun düşer,teşekkür ederim çk

• eylenmek istiyosan yüzüne gül sana baktığında o zaten gelir eminim. evlenmek istiyosan uzak dur evlencek bi adam değil.

• capkındır o uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• b dıyorum en mantıklısı o.

0|0
    0|0
    • o zamanda ben görünce bazen selam vermiyorum kıskandırma dozajını artırıyo,daha kötü oluyo ne yapsam?

• kotu bırsey yapma adam resmen sana oynuyo

uzak dur.

• Adam gelirse normal davran ama sakın sen adım atma

0|0
    0|0
Yükleniyor...