Sevdiğin biri için canını feda eder misin?

Evet, kahraman olursun ama uğruna öldüğün kişi hayat boyu bunun vicdan azabını çeker. Bu cesur davranış aslında korkakça bir davranış mı? Hiçbir şey yapmadığınin vereceği vicdan azabını karşı tarafa mı atıyorsun?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen verirmisin canını ? ben vermem atıp tutmak kolay realist olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gercekden Seversen yaparsin bunu süphen olmasin Korkaklikla alakasi yok eger karar alman

gerekiyorsa ozaman kararin Sevgilinin Yasamasi oluyor.

Yani bunu Sirf Sevdigin kisilere degil baska kisilerede hic Tanimadigin Insanlar icinde Yaparsin.

Bence Kisilikle alakali bir Sorun neden diyeceksin .

Sakarya Depreminde ben Canli Canli Yasadim Depremi ve Deprembe binalar yikilinca ben Sicaga Sicagina Insanlarin Canini Kurtarmak icin kalintilarin altina binalarin icine girdim vede Insanlar Kurtardim bundanda gurur duyuyorum ve En güzeli o Insanlar kolu komsusuna benden Bahsediyorlarmis Dua Ediyorlarmis Hamile Kadinin Cocugu olmus vesayire Siz izine gidiyorsunuz Vataniniza böyle Güzel seyler duyuyorsunuz .

Yani böyle

Kisa Cevap : Kisinin kendini nasil yetisdirdigi ve kisinin Toplumuna bakdigiyla önemli

1|0
    0|0
  • kim olduguna bağlı..

0|0
    0|0
  • Uğruma canını verecek kadar seven bi' kaç kız biliyorum.. Onların canını feda ederdim =//

0|0
    0|0
  • Soru eksik. Hangi durumda olduğuna bağlı.

0|0
    1|0
    • Nasil eksik?

• Cevap vermeseydin o zaman.

• Belki uyanırsın diye cevap verdim. Belli ki hala uyuyorsun.

• hayat sadece kendın için yasanır. baskaları için fedakarlık yaparsın ama bu canla olmaz.

0|0
    0|0
  • 1 sn düşünürsem namerdim...

0|0
    0|0
  • sevdıgım bırı ıcın canımı verebılırım ama herkesı o kadar sevemem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• soruda çelişki var.. hayat kurtarmakmı.. seni sevmeyen birini vijdan azabına mahküm etmekmi.. açık ol bence.. cesur bir davranıştaki korkaklık ? örneğin

0|0
    0|1
  • o vicdan azabı duygusunu ben çok iyi biliyorum sevdiğim kişiyi ömür boyu bu duyguya hapsedemem ölecekse varsın ölsün arkasından bende giderim :D

0|0
    0|0
  • ederim

0|0
    0|0
  • sadece ailem için.

0|0
    0|1
  • kim olduğuna bağlı annemse ederim yoksa sevgilim falan sa tabiki bu da duruma bağlı.

0|0
    0|1
  • hiç bi durumda hiç kimse için etmem.

0|0
    0|0
  • işe yaramıyor,herkes öldü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...