Sporla uğraşan arkadaşlar bir sorum olacak. Lütfen Yardım. Kas güç ve nefes sıkıntım var?

Arkadaşlar sorum şu. Ben amatör futbol oynuyorum ama antreman yapma imkanım yoktu önceleri ciddi nefes sıkıntım var bileklerime hakimim ama bogazlar hemen uyusuyor ayaklarimda uyusuyor hemen istediğim gibi oynayamiyorum. Yetenekli oldugumu soylerler cok koşmaya yatkın biriyim hemende yoruluyorum bunun için ne yapmalıyım acaba. Güç hızlı lık her seyimi engelliyor bu durum

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• bu durum için daha önce doktorla görüştünmü hiç hastaneye gittinmi bu şikayetler yüzünden

0|1
    0|0
    • Gittim sigara içiyor musun dedi Hayır dedim o kadar :) onu bizim kahveci mehmet abide diyordu o yüzden güvenemiyorum.

• :) nbence iyi bir doktora görün sıradan rast gele bir doktor olmasın önce bı şikayetlerinin nedenı ortaya cıkmalı daha sonra tavsiyelere kulak ver derim sağlık ciddiye alman lazım

• Tabiki öyle. Sırf nefes sıkıntım yüzünden bu hayatta en çok sevdiğim en iyi yapabildigim seyi kapamiyorum canım sıkkın :) Sağol ilgin icin

Kızlar Ne Diyor 1

• cok spor yapıyosan rıtım bozuklugu olabılır kalbınde

0|1
    0|0
    • Yok yapmıyorum. Kalbim sıkıntı değil nefes alırken iğne ucu kadar yerden nefes aliyorum sanki

• aynen gogus hastalıklarına git o zaman

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...