Volkan Demirel in Milli takimdan omur boyu Men edilmesi karari hakkinda Ne dusunuyorsunuz?

Evet arkadaşlar Federasyon yaptığı toplantı sonucu milli takıma ve Bayrağa ihanetten dolayı Volkan Demirel i süresiz Men etti düşünceleriniz nelerdir?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• layığını buldu ayı

2|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok yanlis bu bir ihanet degil olsa bile, boyle bir karsilik vermesi gerekirdi kufur ediyorlar sonucta biz ne kadar duymaya alismista olsak birinin tepkisini gostermesi gerekiyordu, Volkan da dogru olanu yapti! Omur boyu men edilmesini hic anlamis degilim, milli takim icin bu kadar emek sarf eden bir insana bu kadar agir bir ceza verilmemeliydi, daha kotusunu gordum boyle agir ceza almayan...

0|0
    0|0
    • Verilmemeliydi ama senle aynı fikirde deilim o bir profesyonel orda kulaklarını tikiycak küfüre. Kacbin insan var hangisini susturcan

• Iste susturamayacagini bildigi icin, artik yapacak bir sey kalmadi ve pes etti insan ya put degil ki bir muddet sonra dayanamadi iste

• Iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İsabet oldu..

Volkan ve Emre gibi adamların milli formayı giymesi, formaya hakaret.. Burak da öyle.

1|0
    1|1
    • Emre ve volkan konusunda katılıyorum ilk kez sana.
      Burak oynamalı

• Ona bakarsan bu duruma göre volkanda haklı oluyor.
      Sonuçta anasına küfür ediyolar onuda geçtim cinayet sebebi böyle konuşması taraftarın.
      Milli takım kampında yaptığı yanlıştı dışarıda ne yapacaksa yapacaktı. Ben dövmesine veya yaptığına laf söylemiyorum zaten. Kim olsa Gökhan gibi yapardı ama orda yapmamalıydı

• O yüzden zaten atılmalı ama aziz babası var onun.

Emre ve volkan gibi oyunculara gerek bile yok bu takımda.

• Kimsenin gücü yetmez. kamuoyu oluşturup ceza alması için çabalıyorlar ama yemezler.

1|1
    0|1
  • Fenerli olarak haklılar. Seyirci küfür ettiyse içerde bildirmesi gerekirdi profesyonel insanlar bunlar. Bırakıp gitmek adiliktir. Uygun olmuş

1|0
    1|1
  • Volkan ve dolayısıyla Fenerbahçe açısından yararlı olduğuna göre benim için de sıkıntı yok ülkede kaleciden bol ne var :)

0|0
    0|0
  • Hayir inanmiyorum Fatih Terim onu geri getiricek görcez bakin. Cünkü adam yetkili saadece taraftar mallik yapiyor adami demotive ediyor.

0|0
    1|0
  • en fazla 1 yıl men edilebilir.

0|0
    2|0
    • Burak tipten kaybediyor.. Bir insan tipiyle "ben yavşağın önde gideniyim" der mi..

Kendini atmalar olmadan önce böyle düşünmüyordum tabi.. İşi tuzu biberi oldu

• Bak gördüğün gibi yavşağı sakladığı için Ömer ve Hakan da yanmış..
      Sonuç olarak, Gökhan bu olayda haklı. Kendini Gökhan'ın yerine koysana..

Birisi kız arkadaşına yavşıyor, sonra o yavşağın arkadaşları yavşağın kendisini senden kaçırıyor.. Önüne kimin geldiğini görür müsün o an?

• Ben Volkan olayında haksız demiyorum ki..

Milli takımdan men edilme sebebi, genel tutumu yüzünden olmalı.. Küfür edildi diye sahayı terk eden Volkan'ın kaç defa ağzını doldura doldura küfür ettiğini hepimiz biliyoruz.

• o federasyonu zıplatırım. tüm kadrolarını değiştiririm.

0|1
    0|0
Yükleniyor...