Arkadaşım dediğim kişi de böyle yaparsa... soruyu okuyun sizce ne yapmalıyım ?

şu ana dek konuştuğum biri vardı bu kişi zamanında en samimi olduğum kız arkadaşımı seviyordu arkadaşım buna yüz vermedi reddetti sonra arkadaşım bu kişinin en yakın arkadaşıyla çıkmış ki bilmiyordu arkadaş oldukklarını bu çocukla biz konuşmaya başladık tabii daha sonradan kanka felan demeye başladı bende onu kardeşim olrak görüyordum bu çocuk bugün bana benden hoşlanmaya başladığını söyledi bende bayağı tepki verdim üstüne gittim sonra bana tamam kapat konuyu seni sevmiyorum ben yazma daha dedi ki ben bunun böyle bir şey yapıcağını ufaktan sezdim ama uzaklaşamadım arkadaşım dedim yapmaz öyle şey ama onun amacı başlkkaymış sizce ne yapmalıyım inanmıyorum ona nispet yaparak bana böyle davrandığını düşünüyorumne yapmaya çalışıyor veya ben ne yapmalıyım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• uykum mu geldi ne pek anlamadım ama..

bencede nispet içindir..

0|0
    0|0
    • benim en samimi arkadasımı seven çocuk bugün benden hoşlandığını söylüyor ki biz bununla arkadas olrak konusuyorduk kardes olarak böyle sonra senden hoşlanıyorum dedi benim arkadasımda bununla çıkmamıştı bunun arkadasıyla çıktı buda ona nispet olsun diyemi sen benim kardesimle çıktın bende se3nin kardesinle çıkıcam düşüncesiylemi böyle davranıyor bende anlamıyorum ki siz anlayın

• kanka ayağı g*t ayağı desene ama sezmiştim böyle bir şey yapıcağını anlamıştım

Erkekler Ne Diyor 6

• sapık :) etrafında kimseyi bulamayınca saracak kız arıyo

0|0
    0|0
  • Arkadaş,kanka ayağı hikaye diyoruz anlamıyonuz.

0|0
    0|0
  • a1208.hizliresim.com/10/5/bhc0m.gif

0|0
    0|0
  • hiçbirşey anlamadım desem kızarmısın geröekten anlamadım

0|0
    0|0
    • benim en samimi arkadasımı seven çocuk bugün benden hoşlandığını söylüyor ki biz bununla arkadas olrak konusuyorduk kardes olarak böyle sonra senden hoşlanıyorum dedi benim arkadasımda bununla çıkmamıştı bunun arkadasıyla çıktı buda ona nispet olsun diyemi sen benim kardesimle çıktın bende se3nin kardesinle çıkıcam düşüncesiylemi böyle davranıyor bende anlamıyorum ki siz anlayın

• Ne hissediyorsan ve ne yaptığında için rahat olacaksa onu yap.

0|0
    0|0
    • onun suratını görmek istemiyorum ne güzel bir arkadasım var diyodum oda beni sevdi her konustuğum nedense beni seviyor her konustuğumm ama arkadas olrak değil sevgili olrak

• bence yol ver gıtsın ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle salak insanların hepsini toptan hayatından çıkar bence.. rahatlarsın emin ol :D

0|0
    0|0
    • yol verdim gitti faceden felanda sildim beni görünce kaçıyor daha yaklaşamıyor iyi saydırdım ama

• en iyisi.. ben böyle insanlar yüzünden facebook hesabımı bile kapattım :D kendini düşün sadece.. eğer umursamak istediğin birileri olsun istiyorsan hayatında o kişiler ailen olsun.. çok klişe oldu ama öyle...

• kıza ulaşmak için onu kıskandırmak için seni kullanmaya çalışııyo... oyununa gelme

0|0
    0|0
Yükleniyor...