Volkan Demirel artık milli takıma alınmayacakmış ne düşünüyorsunuz?

Volkan Demirel Artık milli takıma alınmayacakmış ne düşünüyosunuz?
yapılacak toplantıda volkan artık milli takıma alınmayacakmıs sizce doğru karar mı?

• iyi olmuş hakketti
    80% (8)77% (17)78% (25)Oy Ver
  • tekrar alınmalı
    20% (2)23% (5)22% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• İnş nerde o günler..
    Milli forma milli suurdur öyle yok kufettiler yok sunu dediler deyip çekip formayo eldiveni kramponu atamassin..
    He çok istemiyorsan efendi gibi söylersin psikolojim kaldirmadi dersin cıkmassın maça..
    Ama g. tlerini kaldırdılar böyle karaktetsizlerin simardilar iste.
    Ama boşa konuşuyoruz ya..
    Federasyon bir fosseptik hoca ayri fosseptik oyuncular desem en asagisi milyon euroyla oynuyor sonra kendini bir b. k sanıyor..
    Milli takima ac adam lazim ac bide hirsli kendini bilen..
    Ben olsam komple milli takimdan men ederim ayrıca volkan ve caneri de..
    Bu karaktersizler yuzünden milli takimdan soguduk ulan..

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok dogru bir karar boyle olmasını diliyordum zaten isabet olmus. Artist ve terbiyesiz insanlarin milli takimimizda isi yok.

1|1
    0|0
  • iyi olmus volkandan daha kaliteli ve iyi ve adam gibi adam kaleci var.

0|2
    0|0
  • Bu kadarını haketmedi bence. 1 yıla kadar men cezası vardı onu verseler daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Mümkünse sınır dışı edilsin?

0|1
    0|0
  • iyi olmuş hakketti

0|1
    0|0
  • Isabet olur

0|1
    0|0
  • İyi olmuş, hak ettiğini düşünüyorum..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Burası dingonun ahırı değil, babasının takımı da değil. Aziz Yıldırım'ın malikanesi de değil. Burası; senin benim milletimin devletimin halkımın takımıdır. Bir terbiyesizlik olmuş olabilir sen profesyonel topçu isen ve milli takım için orada bulunuyorsan bunu bu şekilde yapmamalısın. Millete küfür ederken yargı yok, küfür edilince çekip gitmek? İyi olmuş bir daha alınmasın. Medya takipçisi olup o gece orada kameramanlık yapıp da dayak yiyen arkadaşlara da iyi oldu. Biraz saygınız hoşgörünüz olmalı. iyi forumlar..

0|0
    0|0
  • İsabet olmus gercekten.

0|1
    0|1
  • Ulan ami na koyim. Dünya kadar taraftar gelsin senin hayatının arkadaşına Karina , kızının annesine küfür etsin. 2-3 aylık kız çocuğuna küfür etsin. Kolay mı ulan? Tamam milyon para alıyorsun ama Volkanin ifadesi ; s i ke ri m paranizi götünuze sokun. Karım kızım hepsinden değerli denilecek bir davranistir. Volkani sahipsiz sananin boynuna tasma takar sokakta gezdiririz

0|0
    0|0
  • Karısına çocuğuna küfür edildiği söyleniyor. Ben olsam bende giderdim.
    Volkanın suçu geçmişi. Ama bu edilen kufurleri kurtarmaz. Orda takımını değil ülkeni destekliyorsun.

0|0
    0|1
  • futbolu bıraksın yeterli...

0|1
    0|0
  • doğru bir karar. darısı emrenin başına.

0|1
    0|0
  • tekrar alınmalı

0|0
    0|1
  • Ya volkanın yerine geçen kaleci de iyi bayağı aslında. Milli maçı terk etmek yasak. Cezası daha fazla da olabilirdi. Bu ona yeter. Edilen küfür de doğru değil ama yapacak bir şey yok. Zorlamasın artık. Sakatlandı zaten...

0|0
    0|1
  • bundan sonra zaten çagrılmaz milli takıma. başka bir hoca çagırsa bile en ufak hatasında insanların tepkisini çekecegi için kendide huzur bulamaz. o yüzden isabetli bir karar olmuş.

0|0
    0|0
  • tekrar alınmalı

0|0
    0|1
  • Byeeeeeee... Futbolcu dediğin insan olur, vakar sahibi olur, sakin olur... Gitsin arkasına da bakmasın...

0|0
    0|0
  • Onur geçmeli kaleye. Türkiyenin en iyi kalecisi.

0|0
    0|0
  • O adamda ki ego kimsede yok bir zahmet atılsın.

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel ve Emre Belezoğlu milli takıma alınmamalı artık. Sezon sonunda ikiside futbolu bırakırlarsa çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum bu bir ara fener maçı vardı gittik kale arkasından bilet almıştık arkadaşlar ile o zaman bu ayı nişanlı idi zeynep ile bizde arkada boyna zeynep e başmıştık küfürü hiç alınmamıştı

0|0
    0|0
  • En tecrubeli kaleci o
    Gördük onur tolga falan
    Maçlarda hep hatalı basit gol yiyorlar
    Türkiyenin aleyhine olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...