Eski sevgilim beni bugün aradı!

tam unuttum derken tam herşeyi geride bıraktım derken hemde! bi sene oldu nerdeyse ne yüzünü gördüm ne sesini duydum, ilk mesaj geldi naber diye numarayı tanımıyordum cevap yazmadım sonra o mesaj attığını numaradan beni aradı açtığımda sesini duyduğumda hemen tanıdım sesini birşey diyemedim öylece kaldım sonra numaramı kimden aldın falan diye sordum msn nimi istedi bende verdim neden bi sene sonra yine aradı ki karşıma çıktı bu şimdi halbuki çoook kötü ayrılmıştık nasıl davranacağımı bilmiyorm kızgın değilim ona sevmiyorm da artık ama sanki yinede biraz heyecanlandım sanki, kuzenim bi şans ver diyor aklımı karıştırdı ;s

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bazen arasa,arasam mı diye çok düşündüğüm oldu ama eski eskide kalıyor,yeniden başlamak acıları gün yüzüne çıkartıyor sadece.

1|0
    0|0
    • bazilari ne kadar yuzsuz herseye ragmen yinede birsey olmamis gibi ariyorlar :)

• gurur olacak insanda,hiçbir şey olmamış gibi davranamaz yoksa

Erkekler Ne Diyor 9

• Gelecekde Yasayacaginiz hic bir sey Eskilerdeki gibi olmayacagini bilmen ve ona göre hareket

etmen en dogrusu olur.

Cogu böyle Ex iliskilerde cekici olan iliskide Yasadiklari ve Exlerin birbirlerini Yatakda nasil

Tamin

ettikleri oluyor.

Sizin kimliginiz hakkinda bir bilgim yok ama tahminen % 90 Siz Erkek Arkadasinizla yattiniz ve

onunda su Siralar yeni Sevgilisi yok ve Simdi Seninle Boslugu Dolsuracak olmasi ileride Seni

üzer.

Belki Yazdiklarimla Seni kirmis Üzmüs olabilirim ama bazen Sert firtinalarin Esmesi Cogu

Depremden iyi.

Gelismelerden benide Haberdar edersen Sevinirim :))

0|0
    0|0
    • Ne sapik herifsin sen yahu sanane yatmis yatmamis oran yapiyor ya

• .biz ayrildigimizda kisa sure sonra hapise girdi sonra bi kac ayligina peru''ya gitmis ;s kuzeniyle aram cok iyi ondan alirdim zaten haberleri ailem de istemiyor onu anneme soyledigimde beni aradigini bana kizdi numarani ne veriyorsn ona diye halbuki ben vermedim numarami kendi bulmus onun kuzeninde vardi numaram, kac defa polislik olduk beni tehdit falan etti gece kapima dayandi kapiyi falan tekmeledi ;s ama ne yalan soyleyim hic birseyimide eksik etmiyordu hani arabasinin biri bile bendeydi

• Simdi her Insanin Yasadiklari tabiki farkli ve herkez her Insan Yasadiklarina göre hakli.

Simdi iliskinizde olsun Yasanan tabikide Güzel anilariniz var her okadarda tabikide Negativ anilariniz var ve onlar cercevesinde zaten Sizler ayrilmisiniz.

Siz Ayrildikdan Sonra Arkadas Hapise girmis neden diye sormuyorum Büyük ihtimal ( uyusdurucu diye düsünüyorum. belki Yaniliyorda olabilirim. Peru Dünyanin basda gelen uyusdurucu Ülkesi.

• olsa o zaman olurdu, sakın bulaşma o işe tekrar harap olursun

1|0
    0|0
  • Erkekler ayrıldığı birine dönmeye yaltaklık ediyorsa bunun sadece tek bir sebebi vardır oda boşta kaldığı içindir, 1 yıl boyunca başkalarıyla takıl sonrada bişey olmamış gibi mesaj yaz ara konuş... Sen bu oyuna alet olma bence...

1|0
    0|0
  • bi şans ver çocuğa cesaret etmiş saymış seni aramış.

0|0
    0|0
    • bi an gercekten dusundum oyle ama hicte niyetim yok onca seyi tekrar yasamayi

• Yer yetmediginden burdan devam ediyim . Bölüm 2

Ön yargili belkide daavraniyorum ama Sizi tehtit edn Ailenize karisn Sizi mahcup bir duruma düsürn bir kisiden nasil gelecek vaat etmesini dilersiniz. Tehtit konusunda Sizi Yönlendirebilirim Cözülmeyecek sorun degil.

Sizin almis oldugunuzkararlarin arkasinda durmaniz gerekir.

Ve Siz Mutlu olmak isdiyorsaniz Gelecege Yeni Sayfalar acin derim Ailenizde Üzülüyor buda Ailenizin Size nekadar deger verdigini gösderiyor bunun Kiymetini bilin ve Mutlu ol

• DÜZELTİYORUM.! KaranlıkKaya ile yazılarınızı okudum. Biraz temkinli olmalısın olumsuzluklar çok gibi gözüküyor durumunuzda. Sıkıntı var gibi

• Sans verme, uzulmeyi tekrar goze almiyorsan..

0|0
    0|0
    • oyle.. ama iste kuzenim bi sans daha ver siz soylediyiz boyleydiniz dedi aklimi biraz karistirdi gercekten BI AN dusundum boyle yeniden denesek mi diye ;s cok sacma oyle dusunmem bile

• Yani hayatin biraz boslukta oldugu icin şu an ikilem yasiyorsun bence ilerde pisman olursun yerinde olsam dusunmezdim bile:-)

• adam ılık beyler. :(

0|0
    0|0
  • kim k ya benziyormusun?_

0|0
    0|0
  • kalbın ıle mantıgına sor

0|0
    0|0
  • :)) Dağda kuzu kalmayınca kurt şehre iner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eskileri kurcalayıp yeniden başlamak BÜYÜK Bİ HATADIR.lütfen yapma bu hatayı.inan bana yanlışa düşersin.

2|1
    0|0
    • Ben zaten kesinlikle ona dunmeyi falan dusunmuyorm sevmiyorm da, ben onu unutmak icin cok cabaladim daha yeni yeni unutmaya baslamistim, gercekten de farkettim onu artik sevmedigimi, birazcik heyecanlandim gibi sanki, msn nimi vermemin sebebi de aslinda gorsun onu takmadigimi hayatima devam ettigimi hani KIZGIN bile degilim ona nefret bile etmiyorm artik nebilim cok tuhaf duygular icerisindeyim demin konustu msnde cevap vermedim mesaj atti mesajina da cevap vermedim, naz yamiyorm icimden gelmiyor

• kız haklı+

• kız haklı dağılın beyler

• bence bir şans ver bir kaç kere buluş anlarsın zaten durumu...

0|0
    0|0
  • 1 yıl ... hayır verme şans falan

0|0
    0|0
  • Boşta kalmıştır saçmalama.

Eskiyi kurcalamaya gerek var mı bak kendin diyorsun tam unuttum derken.

1|0
    0|0
Yükleniyor...