Kapat

Hayatınızda "keşke seni hiç tanımasaydım" dediğiniz biri oldu mu?

Nedeni neydi?Duygularınıza karşılık mı alamadınız,beklediğiniz gibi mi çıkmadı ya da sizi mi haketmiyordu?

Herkes olabilir eşiniz,dostunuz,sevgiliniz,aşkınız,arkadaşınız.Sizin hayata bakışınızı değiştiren,sizi yaralayan kişi kim?

0|0
24|28

En İyi Erkek Görüşü

• oldu..üzen,yaralayan,zorlayan unutulmayan..ama hiçbirine bunu söylemedim..hepside bana bişiler öğretti gitti..olsalar yine yaşarım onları

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 27

• Cogu insanın olmuştur. o yüzden hayatına cok az kişi sokmak (arkadaş ,sevgili, dost farketmez) en iyisidir

0|0
    1|0
  • Keşke kendimi tanımasaydım, pislik herif başımı hiç beladan uzak tutmadı :D

1|0
    0|0
  • son sevgilim. ondan bir önce ve ondan bir önceki, tanımasaydımda sevgilisiz kalsaymışım iyiydi.

1|0
    0|0
  • bu soruya bu şarkı gider link

1|0
    0|0
  • oldu =//

1|0
    0|0
  • İlk öğrenim kredimi çekmeye gittiğim gün, k.dumun fakiri diye gözümün içine içine gülen ziraat bankası veznedarı. Vurmayın, tamam, ben fakiro, ben hakiro, ilaç, çarşi, bazar, tam takiro.

0|0
    0|0
  • evet oldu karşılık alamadım..

ümitlendirdi ve yanlış anladın beni dedi dengesiz..

0|0
    0|0
  • ilkokul 1.sınıfta bi kızı tanıdım ufaktım ama insan gene bişeyler hissediyor ve 2.sınıfta başka bi şehire taşındı özledim onu hep özlüyorumda...

0|0
    0|0
  • Acisi ile tatlisi ile‘yasanmissa yasanmistir veya istenmistir ama yasanamistir.

elbette boyle seyler olmustur. (Duygulara karsilik bulamama)ama hepsi bir hayat tecrubesidir anlayan.

keske hic birimizin keskeleri olmasaydi.icimiz yandikca‘aci cektikce olgunlasmadik mi?

0|0
    0|0
  • Zamanında seni iiyiki tanımışım dediğiniz kişiye söyleniyor genelde bu söz , ve o kişinin nedendir bilinmez yeri dolmuyor .

0|0
    0|0
  • O kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • keşke demedim,hepsinden biraz birşeyler aldım,tecrübe edindim.yaşadıklarımdan bazen pişmanlık duysam da olması,yaşanması gerekiyormuş diyebildim

0|0
    0|0
  • oldu eski sevgilim hiç bişey söylemeden herşey çok güzel giderken bi anda ortadan kayboldu

0|0
    0|0
  • kız olarak olmadı çünkü sevgilim hiç olmadı hep tek taraflı sevdim..iş hayatından bazı mallarla muhattap oldum olmasaydım keşke tabi işte böyle durumlar çok olur.

0|0
    0|0
  • Olmadı... Tanıdığım herkesten birşeyler öğreniyorum..

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • platonik ask yasadıklarım belkide tanımasam kendi kendimi üzecek bi sebebim olmazdı.

0|0
    0|0
  • keşke bir kişi olsaydı bu keşke neler götürdüler benden yerine ne kötü olaylar bıraktılar

0|0
    0|0
  • olmadı ama senı tanıdığım gune lanet olssun dıyenler cıktı bende anlamadım (= adaletını dunyaaa :D

0|0
    0|0
  • Hep olur

0|0
    0|0
  • Hadi bu konuları geçelim ve hayata pozitif bakalım olur mu ?

0|0
    0|0
  • çooooook oldu

0|0
    0|0
  • ÇOOKKKK oldu

0|0
    0|0
  • bazen düşündüğüm zaman herkes için bunu söylüyorum

0|0
    1|0
  • her sey bır deneyımn ve tecrube

0|0
    1|0
  • çok oldu kendi açımdan değerlendirmedim ama keşke tanımasaydı beni dedim

0|0
    1|0
    • Haha. Seninkide değişik bakış açısı. Bu sözü çok insandan duydum james, keşke tanımasaydım seni sözünü :(

• Hahaha :D Kedileri seviyorum ya köpek kes :(

• Haha makina kesmez, sigara tut burunlarına hayvanlar nefret ediyor. Ya da köpek kaçıran o tizi sesi kullan :)

• olmazmı ve neredeyse onunla ikinci evliliğimi yapıyordum

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 24

• Şimdiye kadar her ne kadar saçmasapan insanlarla da karşılaşmış olsam yine de "keşke" lafını kullanmama taraftarıyım. Şuan güçlü bir kalkana sahipsem onların sayesinde. Ot gelir ot giderdim yoksa. Ne olursa olsun yaşanılan iyi kötü herşey bir tecrübedir benim için. Herkesten ve her olaydan ayrı ayrı şeyler öğrendim. Bunlar da yanıma kar kaldı.

1|0
    0|0
  • genellikle oldu ama büyük bir pişmanlıkla değil ben genelde hep yanıldım sanırım sorun bende ben çok yanlış biri olmalıyım ki yanlış kişileri tanıyıp hayatıma dahil etmişim ama dostluklar konusunda daha iyiyim sağlam dostluklarım var.

yaralayanlar genellikle erkekler oldu

1|0
    0|1
  • 1. sınıfta beni döven bi çocuk vardı amacı neydi anlamıyorum ki keşke onu tanımasaydım mesela.

0|2
    0|0
  • Keske beni tanimasina izin vermeseydim

1|0
    0|0
  • çok oldu. Olmayada devam edicek tanımak böyle bişey. Ya iyi çıkıyor ya kötü.

0|1
    1|0
  • Oldu. O kadar çok insan oldu ki bu sözü hak etcek. Ama birini çok iyi hatırlıyorum. Zamanında yapamamıştım ama şimdi onu bulma şansım olsa ağzını burnunu dağıtırdım.

0|2
    1|0
  • Alıp götürdükleride oldu ama keşke demedim.. İyi ki tanımışım, onlarla büyüdüm, büyüyorum.. Hak etmeyen evet ama keşke tanımasaydım dediğim olmadı..

0|1
    1|1
  • beni üzen oldu. ama asla keşke hayatıma sokmasaydım keşke tanımasaydım demedim.her deneyim kardır fikri daha cazip geldi bana hep.

0|0
    0|0
  • Oldu..Konuştuğum ve hoşlandığım bir insandı ama bitirmek zorunda kaldım ve aylardır hala acı çekiyorum.Onu kıracağıma keşke tanımasaydım..

0|1
    0|0
  • olmasaydı keşke. hepsiyle ilişkiyi kestim bitirdim. belki de en doğrusu buydu benim için...

0|0
    0|0
  • İyi ki oldu diyorum ama ben. O insan olmasaydı ben her insana güvenir,sever saygı duyardım. O bana insanlara güvenmemem gerektiğini öğretti.

0|0
    0|0
  • bir kişi oldu.. ve ona bunu ne zaman söyleyeceğimi düşünüyorum şu anda :D

0|1
    0|0
  • ayy kankam dediğim biri bana vurulmuştu evimin önünde bekler aşk mesajları atardı bıkmıştım ondan ve yüzüne de keşke seni tanımasaydım demiştim

0|0
    0|0
  • bi söz var ya biliyorsundur belki.keşke tanımasaydım dediğim kimse olmadı,keşke beni tanımasına izin vermeseydim dediğim kişiler oldu.

0|0
    0|0
  • Bir insanı tanıdığımdan dolayı pişmanlık bile duyuyor olsam bana bir şeyler öğretip gittiği için keşke tanımaz olaydım demem hiç. Ne yaşandıysa ve kim tanındıysa öyle olması gerektiği için öyle olmuştur.

0|0
    0|0
  • oldu hemde bu sitede.

Tektaş en özel kesim pırlanta sanıyordum, bijuteri malı,parmak ve iç karartan tel,teneke çıktı.

0|0
    0|0
  • keşke hayatımda olmasaydı.hayatımda en büyük hatamın nedeni o adam.gerçktn pişmanlık duyduğum tek kişi.

0|0
    0|0
  • Olmadı. çünkü hepsi bana iyi kötü birşeyler öğretti bu hayatta.

0|0
    0|1
  • keşke hiç tanımasaydım ve iyi ki tanışmışım dediğim kişi aynı adam.

0|0
    0|0
  • olmamı

her aşkım küçük çaplı trafik kazası

her arkadaşlığım meksika dan amerika ya kaçış üçkağıtçılığı

çabuk yaralandığım için şu an bi hasar tespit raporu sunamıycam galiba

0|0
    1|1
  • evet oldu

0|1
    0|1
  • abimin karısı

0|0
    0|0
  • oldu tabii

0|0
    0|0
  • olmadı, başlarda keşke tanımasaydım diyordum ama iyiki tanımışım gözüm açıldı onun sayesinde

0|0
    1|1
Yükleniyor...