Türkiye'nin en büyük futbol kulübü sizce kim?

Ben Galatasaraylıyım gururluyum Fenerbahçe ya da Beşiktaş diyenler var neye dayanarak sölüyorsunuz çok merak ediyorum:D

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray.
    Yanımızdan bile geçemezler.

0|1
    0|1
    • kanka hadi fener diyenleri anlarımda bjk diyenler neyin kafasında :D

• Onlar normalde şerefli ikinciliklerin takımı kardeşim ama şike yaptıktan sonra şeref meref kalmadı büyük takım hiç değiller zaten :D

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Takım tutmuyorum. Lakin Beşiktaş gerek oyuncusuyla gerek taraftarıyla gerekse de geçmişiyle Türkiye'de 1 numaradır diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • herşey taraftar olsaydı liverpool b. dortmund en büyük olurdu bence sen tutmamaya devam et:D yıldızı 2 avrupada tek başarı yok 1 numara güzelmiş :D

• peki öyle olsun badem:D

• Siz avrupada son sıradasınız. Beşiktaş 1. sırada grup olarak. Belli oldu büyüklük krallara yakışır çakallara değil..

• Beşiktaş. Cebimizde metelik yok belki ama gönlümüz zengin.

0|0
    0|0
    • gönlü zengin olan en büyük mü oluyor bu beşiktaşlılara acıyorum ozman hiçbir turnuvada ağlamayın kupa alcaz diye siz devam edin kendinizi avutmaya gönlü zenginler sizi :D

• Çok konuşmaya gerek yok. Herkes kimliğini cebinde, kişiliğini benliginde taşır.

• güle güle sana ozman genç:)

• Galatasaray tabi ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 70 lık rakı

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin bile galatasaray dedigi yerde bu konu tartismaya acik degil tabiki galatasaray.

0|0
    0|0
  • tabiki Beşiktaştır bir kulübün büyük olması paraya stad'a baglı deıl tamamen halkın bırlestırmıs oldugu bır takımdır takımın yendıgınde ondan kralı yok dıye gorenler yenıldıklerı an ana avrat kufur edenler var o yuzden sevınmek ıcın sevmeyeceksın kulübünü ben gene beşiktaş diyorum

0|0
    0|0
  • Fenerium magazalarına dayanarak söylüyorum ikili avarajda gs ye karşı üstünlüğü açık fenerin buna dayanarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Herkes kendi takımını destekler olay bu

0|0
    0|0
  • tamam hadi galatasaray da büyük. üzülmeyin

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • beşiktaş en büyük futbol kulübü değildir ancak en değerli spor külübüdür

0|0
    0|0
  • Osmancık Belediye Spor.

0|0
    0|0
  • Fenerbahce adamlarin hem gonlu zengin hemde normal zengin aziz yildirim ;)

0|0
    0|0
  • Herzaman GS ye dayanarak söylüyorum FB ♡♡♡

0|0
    0|0
  • Fener. Para vr huzr vr ohh

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe <3

0|0
    0|0
  • futbol olarak bilemem ama
    Fenerbahçe kulübü her dalda başarılı oldugu için

0|0
    0|0
  • Büyüklük kupa kazanmakla olmaz.. Futbolu ileri götürmek büyüklüktür. Futbolculara sportmenliğin ne demek olduğunu öğreten kulüp büyüktür..

0|0
    0|0
    • kupa gereksiz yani :D

• senin takımın ne merak ettim

• Ben gençlerbirliğini tutuyorum. He Türk takımları avrupa da tabi ki başarılı olsun. Ama Beşiktaş'a daha ayrı bir sempati duyuyorum yalan yok. Çünkü oynadığı futbolun dışında her türlü sosyal yardım içinde en tepede imzaları var. İşte büyüklük budur.

• Fener olduğu asikar

0|0
    0|0
    • real madrid'in şike yapmaya ihtiyacı yokda diyelim ki yaptı sen diyorsun ki o çaldı bende çalcam güzel mantık :D

• hahaja tam komedi bide top oynuyosun şike yenilmek uzere mi yapar sandin? Hayir gol yeme ya da baskette handikapi asmamak uzerine ;) evet sike yapiyosa fener ben yine arkasindayim sana gs nin sikelerini ac en fanatikli gs yazarlarindan duy temiz takim yok bunu anla guzel kardesim gecin adaleti sahada ben orta saha oyuncusuyum senin gibi takimda calim atinca tekme yiyip abartiyorum kart yiyo simdi ben numaraciysam burak ne sen soyle oyun değil karakter olarak yani her anlamda ac fikirlerini

• kimileri kendini büyük zanneder kimileri o büyüklüğü yaşar... 1907 forever...

0|0
    0|0
Yükleniyor...