Volkan Demirel?

dün gece oynanan Kazakistan maçına çıkmayan Volkan Demirel sizce vatan hainliği yapmış mıdır yapmamış mıdır?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hayır. psiklojisini bozdular, o halde çıkıp gol yiyeceğine çıkmamayı tercih etti.

0|0
    0|1
    • peki bir soru daha volkan hayatında ilk defa mı taraftardan küfür yiyor?

• neyse. ben yorumu yaptım uzatılacak bir durum yok bence. tartışmak için açtıysan ben tartışmak istemiyorum yorumumu yapar geçerim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabiki yapmistir fenerin deplasmanda oynadigi tum maclara cikmamasi lazim ozaman.

0|0
    0|0
    • haftaya volkan oynamıcak ondan sonrakı deplasmanların cogunda da wolkan kınancak bak olucak bunlar

• Yapmıştır.
    Her maç küfür yiyen adam maça çıkmıcağı tuttu.

0|0
    0|0
  • Namussuz adam oynasa ne yazar oynamasa ne yazar onu milli takıma alan zihniyete sıçayım, kendini begenmiş itin teki bir sikimede yarasa bari.

0|0
    0|0
  • Vatan hainliğini yapanlar TÜRK milli takımının kaleisine küfür eden fransız asıllı taraftarlardır.

0|0
    0|1
    • o fransız asıllı taraftarların takımı senın ülkenı dısarda ayyıldızı dalgalandırıyordu TÜRKİYEmizi dünta 3lüğü yapan kadroda 9 oyuncusu ve uefa ve süper kupa maclarında sadece gs bayragı deıl ayyıldızı da tasıyarak gerektiği gibi dawranıyordu adamlardı

• tabıkıde yapılan yanlıs ama volkan sen prof bı oyuncusun hayatında ılk defa küfür duymuyosun nasıl olur da bırakıp gıdıyosun

• sen biliyo msuun bu krıtık mac ne olurdu. kazakıstan uefaya bıldırı gönderıp lıstede volkan demırel yok dıye 3 0 hukmen maglup oluyoruz

• Volkan vatan hainide küfredenler vatana hizmet mi ediyo :))

0|0
    0|0
    • sen küfür etmıyo musun hiç maclar sırasında

• eger edip ve kendını vatan haini olarak görüyosan eyw :D

• refleks icabı kaçan posisyonlarda küfür etmişliğim vardır ama öyle herhangi bir futbolcuya ana avrat bacı 1 aylık bebeğe küfür ettiğimi hiç hatırlamam meloda buna dahil tiksinirim ama sövmem hele hele maç başlamadan küfür ettiğimi hiç hatırlamam Allah'a şükür vatanı mı severim vatan sevgimi sorgalamak da kimsenin haddi değildir..

Yükleniyor...