Galatasaray yeni sezonda başarılı olur mu ?

Galatasaray : 1 & Lazio :0

Detaylı bilgi için link

Galatasaray yaptıgı Transferlerle göz dolduruyor ?

Peki sizce Galatasaray bu sene başarılı olur mu ?

0|0
5|30

En İyi Kız Görüşü

• 50 bin kişiyle sallandı İzmir akşam.gs da gayet iyiydi :)

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 30

• Fanatik Galatasaray'lıyım dün Hamit Melo'nun yerine oynadı Melo'nun Brezilyalı olmasından kaynaklanan hızlı düşünme ve keskin bilek hareketlerinden dolayı orta sahayı rahatlatma özelliği vardı ancak bu Hamitte yok.Hamit bir görev adamı bu yüzden pek ekstra birşey yapmıyor maç içinde.Hamit sağ kanatta kullanılıp orta saha göbeğe Melo olmazsa onun tarzı bir oyuncu alınabilir.Bence çilek falan öyle bir forvete gerek yok.Hücum hattı gayet iyi zaten Trabzonlu oyuncu fazlalığından dolayı Burak Yılmaz uyum sorunu yaşamaz. Takım şu haliyle bu sezonuda domine eder.Ancak tekrar söyleyeyim Hamit sağa gelmeli Selçuğun yerine Melo ya da benzeri bir oyuncu gerekli.

0|4
    0|0
  • Bence gayet başarılı olur.Transferler çok iyi çünkü.

0|1
    0|0
  • Galatasaray başarılı olur.Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bu sezon şampiyonlukta kapışacağını düşünüyorum geçen yıl ki gibi..Hazırlık maçlarında genelde zayıf rakiplerle oynadıkları için, bence ligin başlarında biraz uyum sorunu yaşayıp sonradan çıkışa geçeceklerdir.Bu Fenerbahçe içinde geçerli, lig başlarında iki ekip içinde uyum sorunu bekliyorum ve sonradan arap atı gibi iki takım kendi arasında kapışacaktır.Galatasaray'da Fatih Terim avantajı zaten, GS'yi her zaman bu ligde bir adım önde tutar.Ofansif anlamda da gerçekten kaliteli transferler yaptılar, Avrupa'da da Gs'den başarı bekliyorum.

Bir Fenerbahçeli olarak, ligin zevkli geçmesi dileğiyle umarım Avrupa'da da iki takımımız iyi işler yapar.

0|0
    0|1
  • Gs yaptgı transferlere karsın hala iyi bi takım oldgunu dşünmüyorm bir galatasarylı olarak. özellikle kadro derinligi cok kısıtlı hücm oyncusu saysı cok fazla evet ama özellikle şampynlar liginde iş yapablcek duzeyde bi hücmcumuz hala yok bence. defansif olarak zaten sıkıntı hala ortada sol bek yok stoperlerımız urfa tamam ama yanında semhle danny bakldgnda iyi oyuncular ama şampynlar lıgınde o tecrbe ıcersnde naparlar bılınmez. en onmlı sıkıntıda orta sahada bence. meloyu aldgmzı dusunelm hala sıkıntıda oldgumuzu dusunuyorm soncda 3 kulvarda yarıscak ve cok mac oynancak melo yada selcugun sakatlanması durumunda takımın temposu cok duser. ben hamıtın iyi bı transfer oldgunu ve cok faydalı olacagnı dusunmuyorm. dusuncelermınde neredeyse ana kaynagı şampyonlar ligidr cnku galatasaray zaten yedk takmyla bıle oynasa ligde zaten kafaya oynayablcek bı takmdır şu anda benım derdim tasam şampyonlar ligi..

0|1
    0|0
  • Eksikler var Melo daha gelmedi. Forvetler iyi ama bence bir tane yabancı oyuncu alınmalı tam bitirici. Fotvete bakıyorum Elmander daha orta sahaya donuk oynuyo umut ve burak da en iyi 2 turk forvet ama aldımı kesin gol olur gibi bir güvence vermiyor. Necati sercan baros onları gec .

0|1
    0|0
  • Bu günkü maç zevkliydi.Lig bittiğinden beri adam gibi maç izledim diyebilirim. Başarılı olacak gibi...

0|1
    0|0
  • şampiyonlar ligi grup sonuncusu :D

0|1
    0|1
  • ben fenerbahçeliyim ama bu sene favori gs ve peşinden fb geliyo gibi görünüyor. başka bi ihtimal yok gibi şu an.

0|2
    0|0
  • fenerbahçe 2 tane daha büyük transfer yaparsa zor bu iş .

0|1
    0|1
  • Olmama gibi bi ihtimal mi var tabi ki şampiyom cimbommmmmm

0|2
    0|0
  • adamlar çok kaçırdı özellikle direkten dönen pozisyonda boş kale kaçırdılar.gs orta sahada vasattı melo olmazsa işleri kötü

0|1
    0|0
  • gs nin lig.ş.ligi..kupa gibi uzun serüvende başarılı olmak istiyrsa özellkle ortalandaki yani melonun olduğu bölümdki sorun ve hakan baltanın yerne mutlaka takviye yapılmalı..

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama türkiyenin her landa olduğu gibi futbolunun da kalitesi çok düştü.

0|1
    0|0
  • bu sende de keyif veren bir galatasaray izleyeceğimizi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • melo alınırsa başarılı olur.

0|1
    0|0
  • Galatasaray her zaman başarılıdır.

0|1
    0|0
  • lig ve türkiye kupası kesinde şampiyonlar liginide zorlarız hacım...

0|1
    0|0
  • bugün açıkcası ben meloyu çok aradım orta sahadan topuoyuna sokamadık birde selçuk melo olamyınca çok defansif kaldı ileri çıkamadı pek melo olunca bu takım daha bi izlenir hale gelir illa melo değil onun kalitesinde biri de olabilir .. Birde hamit bugün çok hata yaptı olumlu pek birşeyler gösteremedi ama tek maçla yargılamak tabi ki de olmaz birde aşırı sıcaktı onlara da hak vermek lazımm ama dediğim gibi melo ve ya da ayarında i futbolcu mutlaka gerekiyo çok bariz o açığımız belli yani...

0|0
    0|0
  • yine şampiyonluğa oynar.

0|0
    0|0
  • Olabilirde, olmayabilirde.

0|0
    0|1
  • Bunu zaman gösterir .. Ben taraftarı değilim ,dışarıdan göze hoş gelen oyunu var ama ara ara çok zorlandığını fark ediyorum geçen seneden daha başarılı olacağını sanmıyorum açıkcası.

0|0
    0|0
  • iyi iyi daha ısınacak burak hamit falan helal olsun fatih terime:))))

0|0
    0|0
  • hahahhaha (= güzel günler kapımızda gecen senekınden dahada basarılı olacağımız alnımızın akıyla cıktığımız bı sezon olacak :D

0|0
    0|0
  • bu sene champions leaugede çeyrek finali görürüz gibi geliyor bana ve görmeliyiz de zamanı geldi artık..

0|0
    0|0
  • Erzurum'a beklıyoruz arkadaşlar Süper Kupa için :)))) Gs miz showunu ızlemek için

0|0
    0|0
  • Bence olur heryerde bir yedek var artıı sorun yok melo olmasada yürür bu takım.

0|0
    0|0
  • yine şampiyon oluruz

0|0
    0|0
  • İstedği kadar başarılı olsun..Gs taraftarı gördüğüm en yavşak taraftar..Takım başarılı olunca hep yanındalar..Olmayınca onlar da yok..

0|0
    0|0
  • cık olmaz

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak 6s cok saglam takım kurdu ligi domine eder bence

0|1
    0|2
Yükleniyor...