Beyler sevgiliniz size şantajcı derse ne yapardınız ?

Beyler sevgiliniz size şantajcı derse ne yapardınız ? 6 aylık ilişkim var ve bana gelip bana şantaj mı yapacaksın dedi ciddi ciddi siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız ?

Siz ne yapardınız beyler ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 'Ne şantajı, binicem sırtına, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı' diyeydin gizli dostum. yıl olmuş fi tarihi, hala nuri alço muamelesi.

0|1
    0|0
    • hahahhah :D cok saol ya moralimi duzelttin aynen oyle yapıcam bundan sonra :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırdır videosu falan mı var?

0|0
    0|0
  • birileri birşey söylediyse etkilenmiş olabilr

0|0
    0|0
  • belki çevresinden duyduğu şeeylerden etkilenmiştir

0|0
    0|0
    • yok ya sevgilisiyim sonucta biraz yavsadım 6 aydır cıkıyoruz ve bana santaj mı yapacaksın dedi bende verdim odunu simdi sonuna kadar yicem bitircem onca fedakarlıga yazık nankor kedinin onde gideni yazıklar olsun simdi de deli gibi ozur diliyor dovermisin sovermisin

• ama neden öyle dedi?

0|0
    0|0
    • altakı yorumları okusana uzun simdi yazamıcam :/

• durup dururken soylenmez bu soz, var demekki bir seyler..

0|0
    0|0
    • sadece yavsadım biraz sonra bana bunu soyledi iste bende defol madem begenmiyorsan dedim seni cok seviyorum dedi simdi kafasını eziyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Beni diğer erkeklerden farklı kıl, geçmişindeki yada çevrendeki erkeklerle bir tutma, şantaj yapacak kadar şerefsizleşmedim.Beni sevdiğini böyle suçumu alarak mı belli ediyorsun, böyle güvenmeyerek mi belli ediyorsun.Ortada bir güven yoksa ilişkinin olması da anlamsızdır, aşk fedakarlık ve güven ilişkisine dayalıdır.Şantaj yapacak kadar acizleşmedim, seni de çok seviyorum.Hani küfür etsen daha iyiydi, ama bana farklı muamelesi yapmalısın eğer beni ömür boyu istiyorsan ve kalıcı olmamı istiyorsan..

de..

0|0
    0|0
    • Guvenmiyorsan defol git dedim benim gosterdigim fedakarları hice sayıp beni bununla sucluyorsan benim hayatımda nankorlere yer yok dedim. seni cok seviyorum dedi deliricem

• Biraz konuşma onunla peşinde koşacaktır emin ol.

• Tamamdır aynen kopyaladım hala ozur diliyo simdi gidip evine dovucem yaa o derece cıldırdım

• peki sen ne yaptın da öyle dedi?

0|0
    0|0
  • Sen ona ne dedinde o sana santajcı dedi bi söylesen sorunun çözülür belki

1|0
    0|0
    • ya 6 aydır cıkıyoruz normal sadece basitce yavsadım bu kadar guvensiz olması beni cok kırdı :/ sonradan ozur diledi ama is isten gecti cok ayar oldum S:

• Düşündükleri boşa gitmesin diye ona tecavüz edip şantaj yapardım

0|0
    0|0
    • Haklısın bende oyle dusundum cok salagım :/ onca fedalarlık yaptım

• Yok o kadar da abartma :D Sana yakışanı yap hacı -_-

• eyvallah :)

Yükleniyor...