Kız arkadaşınızın palyaçoluk yaptığını öğrenseniz...?

arkadaşlar düşünün üni okuyosunuz ve masraflarınızı karsılamak ıcın ayne zamanda palyaçoluk maskotluk ve garsonluk yapıyosunuz erkek arkadasınız sadece garsonluk dıye bılıyo. erkekler kız arkadasınız palyacoluk yapptgını ogrensenız ne tepkı vrrsınız kızlar sız de saklar mısınız ?

0|0
2660

En İyi Erkek Görüşü

• Yurdum dişisi, yüzüne sürüp sürüştürüp, kendisini öyle sokağa atıyor ve palyaço gibi geziyor. Sen ise ilgi çekmek için değil, masraflarını karşılamak için yapıyorsun bunu. Bunu sorun olarak görmen bile hata.

7|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Ulan bizim yüzümüzü bir gün güldürmedin, elaleminkini güldürücem diye bir tarafını yırtıyorsun. Yazıklar olsun!

1|0
    0|0
    • al sana artı

• çok komik

• Evet komik gerçekten. Saklamaya gerek yok ki. Kimi niye kandırıyorsunuz. Nedir bu eziklik? Bir arkadaşım var. Bu tavşan kılığına falan giriyor, harçlık çıkartıyor. Yadırgamıyorum hiç. Adam çalışıyor parasını kazanıyor. Saygı duyuyorum. Ama bunu saklayıp eziğe bağlasa aynı saygıyı duymam. Ne isen osun. Niye farklı görünmeye çalışacaksın ki? Palyaço olmak da güzel bişey sonuçta. Herkesin ailesi vardıklı değil. Vay be, kıza bak! derim öyle kız arkadaşım olsa...

• Alin teri emegin nesi cirkin gizlenecek nesi var soylermisin neyi gizliyecek .

Hele hele bir universite ogrencisi ve hele hele bir kiz ogrenci herkes saygi duymalidir herkes .

Cok ayip oluyor gercekten dusunursen ...

0|0
    0|0
    • evet ben zaten ıhtyacım oldgnda yapıyorum ama cevre garıp karsılıyo

• Esas garip olan onlar .

Palyacolugun ne kadar zor bir is oldugunu zor bir sanat oldugunu en azindan bildigin icin soylememe gerek yok boyle bir iste calistigin icin sana sadece saygi duymalari gerekir otesi yok yorum yok bunu garip karsilayan erkek arkadaslarin varsa garip olan onlardir,okuyup calisan daima ama daima takdir edilmelidir ve saygi duyulmalidir

• Saklamak sacma.

0|0
    0|0
  • İhtiyacı varsa ve kendi ayakları üzerinde durmak istiyorsa saygı duyarım, ne desem boş, en iyisi sırf utanmasın diye ona eşlik ederdim, dert değil.

0|0
    0|0
  • Kendi kisiligiyle celiskiler Yasamayan bir Erkekse Onun icin Sorun olmaz.

Anlinin Terinle kazandigin Para Annenin Sütü gibi hak vede Helal .

Kafani Takma böyle seylere kendinle Gurur Duymayi ögren bence Sende Kesfedilmemis degerler var bunlari Sen Kesfet kendini daga iyi tanirsin :)

0|0
    0|1
  • Paranı kazanmak zorundasın, ona daha fazla yalan atamayacağını ve gerçeği açıklamak zorunda olduğunu söyle.Diğer mesleğinin maskotluk olduğunu belirt üni ihtiyaçları için.Anlayışla karşılayacaktır böyle birşeyi kesinlikle saklama.Ayrıca benim kız arkadaşım palyaço olsa çok eğlenceli olurdu şebeklikler yapardık hep.

0|0
    0|0
  • Öyle alın teri ile çalışan birine kurban olurum,ben onun palyaçosu olurum..

0|0
    0|0
  • her haliyle severim ben sorun değil..

saklaması normal ben olsam bende saklardım..

0|0
    0|0
    • işte beni anlayan biri sağol..

• ee yapsın ne var ki bunda. İşte bazılarımız olur olmadık şeyleri takıntı yapabiliyor. Palyaçoıluk yapıp para kazanmaya çalışıyor, fahişelik yapmıyor ya. Valla ben dudağının kenarına bir öpücük kondururdum o palyaço kıyafeti içinde...

1|0
    0|0
    • beni neden böylesi bulmadı anlamıom

• inş. sende bulursunnn

• teşekkür ederim, inşallah..

• palyaçoluğu öyle bir tasvir etmiş,öyle bir kötü reklam etmişsin ki palyaço olsam utanır sokağa çıkamazdım.başımı örter tevbe namazları filan kılardım.ne olmuş palyaçoysa yahu ben de suratımı boyar,ona katılırdım.

0|0
    0|0
  • Bir insanın mesleğiyle, yaptığı işle dalga geçmek zaten ayıp. Bence lüzumsuz bir soru olmuş.

0|0
    0|0
  • ben paylaçoluk yaptıgını ogrensem yerını bılsem gıderım palyaco kıyafetı gıyerım onun yanında olurum her turlu kendımı tanıtmam ilk once sonra anlar zaten . ama uygn bı sekılde onun ısıne son vermesı gerektıgını soylerım.

0|0
    0|0
  • Bence saklama.Bunda utanılacak bişey yok ki.Masraflarını karşılamak için çalışması beni daha çok bağlar o insana.Önemli olan yalan söylememek.Tabi bu benim düşüncem diğer arkadaşların düşünceside önemli.Bence dert etmez.

0|0
    0|0
  • Çalışmasına bir şey demem ama saklaması üzer beni. Neden saklıyor ki ?

0|0
    0|0
    • soylemek ıstmydr yanlıs dsncegnden korkuydr

• İllaki doğal olarak öyle düşünecektir. Öğrendiğim zamanda kızmam yani. Hatta çalışmasına yardımcı bile olabilirim

• sevimli

0|0
    0|0
  • Ahlaksızca birşey olmadıktan sonra neden kızıp utanayım ki?...Ona destek çıkar ve mahcubiyetinden ötürü sevgim dahada çok artardı...Ama palyaçoluk uğraştırmalı bir iş, mümkünse daha iyi kolay bi iş bulabiliriz...hatta bende çalışır ona yardım ederdim...Sonuçta hayat arkadaşım değil mi?

0|0
    0|0
    • sevgılın

• ne güzel ya

• Ünlü bir düşünürün sözü vardır bilmem hiç duydun mu; "Önemli olan ona ne verebileceğin değil, ona neler feda edebileceğindir"...Aşkta böyledir...vermek değil, feda olmak feda etmek gerek...

• beraber yapalım derdim niye söylemedn.

0|1
    0|0
  • Onu o hallere düşüren biri olarak çok üzülür ve derhal onun işi bırakmasını sağlayarak ben bir iş bulur ve ona destek olurdum diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Yalan söylediği için bu yalanını suratına vururum. Öte yandan sinir geçince ise palyaçoluk yaptığı için takılırım ona.

0|0
    0|0
  • saklamasan daha iyi ama problem olmazdım ayakta durması çok hosuma giderdi problem edilicek birşey yok ama yalanın her hali çok kötüdür

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 26

• Sevgilimden hiçbir şey saklamam.

0|0
    0|1
  • Palyacolardan korktugum icin urperirim biraz. Ama benim yanimda o makyaji yapmadigi surece sorun yok. Ogrenci hayati, herkes masraflarini karsilamaya bakiyor gayet normal yani=).

0|0
    0|0
  • Eğer sevgiline güwenmiyorsan,ki bu soruyu sorduysan tam emin değilsin demektir..Bence soyleme çünkü bunu meslek olarak düşünmüyorsun sadece araç olarak yapıyorsun masrafların için...çokda tebrik ediyorum seni...Ama erkeklere güwen olmaz ben bunu gördüm,gün gelir hiç olmnayan şeyleri yüzüne wururlar,sende bu konuda hassassan üzülürsün... Ben olsam söylemeyebilirdim ama işimi yapardım.

0|0
    0|0
  • namusunla calıstıktan sonra kmseyi baglamaz bu .arkadasm seni bu yuzdn brakp gdecek biri vrsa krtulduguna sevnmelisin.

0|0
    0|0
  • Asla saklamam. Bu çok güzel bir iş... Ben de yapacaktım ama fırsatım olmadı :)

0|0
    0|0
  • Neden saklıyım ki, emeğinle çalışmanın ayıbımı olurmuş? Dileneyim mi ondan bundan, adı üstünde öğrencisin, öğrencilik böyledir, zaten ayıbı olmaz bunun hele öğrencilikte asla ve asla yadırganmamalı..

0|0
    0|0
  • etini satmadna helal para kazanıyosun sen. hiç bişi demez ama saklama söyle şurda işe başladım de emi

0|0
    0|0
  • Ben saklamam sahsen..

0|0
    0|0
  • eğer zorundaysam onun tepkisinden korkuyorsam saklardım ama yine de saklamamak lazım tabi.çok abartılcak bişey yok bence konuşularak halledilebilcek bi problem.

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsan oda seni seviyrsa söyle bnce. bn olsam söylerm. bunda saklıyck yada tanlcak hiç bşy yok. bu zamnda para koly kazlmyr buda bilyrdur. ve sewyrsa gerçekten oda destek olr canımm..

0|0
    0|0
  • ben saklamazdım

0|0
    0|0
  • Ayıp bi şey değil ki bu onunla da paylaşmalısın.

0|0
    0|0
  • Öğrencilik hali işte. Erkek arkadaşım keşke palyaçoluk yapsa da ben de yardım edip eğlensem :D

0|0
    0|0
  • alnından öpülesi arkadas.

0|0
    0|0
  • saklamam, saklanmasını gerektirecek kadar mühim bişey değil...

0|0
    0|0
  • çok tatlı birşey.. sakınılacak bir yanı yok..

0|0
    0|0
  • Niye saklıym çok cool durur.

0|0
    0|0
  • ayıp mı?

0|0
    0|0
    • tabıkı degıl yapıyorum zaten

• Çalışmak ayıp değil.

Benden palyaço olmaz. :(

0|0
    0|0
    • neden :D

• Bizim ağızla sizin ağız farklı ama benzer. Ayrıca Rize'nin içinde binbir türlü ağız var. Pazar ardeşen ile çayelinin ağzı farklı rize merkez hepsinden farklı biz çamlıhemşinliler daha farklı konuşuyoruz. yani birbiriyle alakası yok konuşulan şivenin.

• Ben çamlıhemşinliyim dibine kadar :)

• utanılacak bir sey yapmıyorum sonucta tuvalet temizlesem de saklamam.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...