İlişkinin sonunun olmayacağını adınız gibi bildiğiniz halde yine de devam eder miydiniz?

İlişkiniz var ve son derece mutlusunuz ama bu ilişkinin sonu yok..

Mutlaka birgün yollar ayrılacak, buna rağmen

ilişkiye bittiği yere kadar devam mı ederdiniz

yoksa daha fazla bağlanmadan yolları ayırmayı mı seçerdiniz?

Güncellemeler:
Cevaplara binayen bu olayı ben değil arkadaşım yaşamış diyorum artık:)

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanlar mutluluğu elinize verebiliyor ama geleceği maesef veremiyo gelecekte evlenseniz o mutluluk sorumluluk alacağı için sonuçları hüsran oluyor.Bu yüzden gerçekleri görüp kendimi kandırmak istemezdim daha fazla ve bunu açıkca konuşup yollarımı ayırırdım.Olması gereken bu zaman bazı şeylerin ilacı olsada bazı konular için geçerli değil...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Böyle bırşey yaşamadım.. Onun için kafadan atmak ıstemıyorum...

1|1
    0|0
  • seviyosam devam ederim.varsın sonu olmasın onla gecireceğim bi sn bile çok önemli benim için.beni oyalama,sonu yoksa yolu kapama diyemem asla.

0|1
    0|0
  • Asla devam etmem.

0|1
    0|0
  • Ayrılırım...

Boşa kürek çekmem.. Daha fazla ne adımı cıkarırım ne de ruhumu, duygularımı inciltirim.

0|1
    0|0
  • Ne kadar çok zaman o kadar büyük acı. Madem mutlusun sonu neden yok onu çözemedim?

0|2
    0|0
  • boyle bısey basıma geldı devam ettım,ettık.sonuçta ılıskıyı cıkmaza sokan kendısıydı bıtırende kendısı oldu ben zamanımdan bısey kaybettıgımı dusunmuyorum cunku ben kendı ıçımdekı askı yasadım askı mahfetmek onun sorunuydu

1|1
    1|0
  • ben şuan sonu olmadığını bile bile çıkıyorum,nasıl ayrılıcağımı da bilmiyorum ama gençlik bunlar yaşanması doğal şeyler.ama eğer hoşlandığın ya da sevdiğin biri yoksa hiç bulaşma derim aşk işlerine.

0|1
    0|0
  • ben bunu çok yaptım keskelerımden biridir baglandım çok baglandım ama sonunda hüsran :( basta çok mutluydum o kadar kaptırmıstımki kendimi bittiğinde kendime gelememiş bağımlılık yapmıstı ...

0|1
    0|0
  • sevip sevmeme katsayımı pi sayına bölerim eger 3,14 ün üstünde ise (ki bu imkansız )

devam ederim

0|1
    0|0
    • Bilimsel bir yaklaşım.

Teşekkürler souldancer:)

• Artık şu sitede seni, Angelli Bencanandım, egitimsiz,rosa55 ve BiLLyy i takip ediorm yorumlarınız bana ilham veriyor :) iyi ki varsınız :D

• ;) sağol canım

• daha fazla bağlanmak yerine yollarımı ayırırım.sonu yoksa neden sonuna kadar gideyim ki?

0|1
    0|0
  • ayrilmayi secerim, sonu olmadigini bile bile devam etmek sacmalik olurdu.

0|1
    0|0
  • Seviyorsam devam ederim. Sonu kimse bilemez.

0|2
    0|0
  • Devam ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• devam edemem icim icimi yer ama napalım.

0|1
    0|0
  • yoooğ

0|1
    0|0
  • Yok etmezdim. Niye edeyim ki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...