Nasıl kilo vericez yahu bir yardım edin bir fikir verin?

1.71 boyum 64 kiloyum. Kalçalar biraz fazla arada bir göbek çıkıyor. Çok fazla ekmek tüketmiyorum. Ama o kalça gitmiyor arkadaş ne yaparsam yapayım. Sporda yaptım 3 ay kadar bir süre ama yine istediğim gibi olmadı. Her yerden zayıflayınca yine gözüme batar oldu orası. Kurtulamadım bir türlü böyle de kendimi çirkin hissediyorum ve özgüvende cidden eksiklik oluyor :(

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle boyun ve kilon orantılı sayılabilir tabiri caizse balık etli denebilir ama göbeği, basenleri ve kalçaları eritmek istiyorsan kesinlikle koşuya çıkmalısın ve squad favori çalışmalar arasında. İnternette kolaylıkla programlar bulabilirsin. Gelelim spor yaptığın olaya, 3 gerçekten kısa bir süre bunun yanında aldığın besinlere spordan daha çok önem vermelisin. Öncelik sırasına göre azim-yeme alışkanlığı-spor olarak gider..

0|0
    0|0
    • squat ve plates yapmaya başladım 1 ay olmuştur sanırım. ekmekten kesiyorum ancak tatlı ve cips biraz sorun oluyor bitki çayımı içiyorum yavaş yavaş oturtucam bu düzeni. ama umudum yok cidden basen ve kalçalardan. şimdi bunları evde çalışıyorum. daha önce spora gittim o 3 aylık dönemde cidden çok zayıflamıştım yine de basenler göze çarpıyordu ne kadar erisede orası ile bir sorunum var takıntı halinde belkide ben büyütüyorum bilmiyorum ama acilen kurtulmam laızm artık..

• az çok tahmin edebilirim söyle sorun değil. sonuçta burdan soruyorum tanımadığım insanlara ve gizli olarak :D yapmaya çalışıyorum inşallah sonuçlarına da ulaşırım kısa sürede sağol tavsiyelerin için :)

• karpuz yata yata büyürmüş dicektim de neyse :D bir şey değil umarım emeklerinin karşılıını alıp mutlu olursun :)

Erkekler Ne Diyor 11

• öncelikle merhaba arkadaşım. Unutma fazla kilolardan kurtulmanın tek yolu %30 spor %70 diyettir. Spor da öyle 3 5 ayla olcak iş değildir bunu yaşam tarzı olarak benimsemelisin. Ekmeği bırakıyorsun şekeri ve yağı bırakıyorsun. Haftada 1 gün kendini ödül günü belirlemen lazım o gün ya tatlı ya da sevdiğin bir yemeği yiebilirsin. Bol salata su ve kontrollü bir beslenme ile manken gibi bile olursun o boy ile :) Şimdiden başarılar.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ettim vallahi öyle bir ilham verici konuşmuşsun ki yaparsan manken gibi olursun falan çok gaza getirici bir cümle :D spor 3 ayda bile çok farketmişti ancak her yerden zayıflamam yine basen ve kalçalarda bir şey değiştirmedi oralar erimedi mi eridi tabi ama artık çok büyük bir takıntı bende onlar :D şimdi squat ve plates yapıyorum 1 aydır ve yaparken çok titreme yaşıyorum bacaklarımda zar zor yapıyorum ama yemeklerde ekmeği sevmem zaten kesiyorum hep ama ağır yemekler fast food, abur cubur, çikolatalar kesemedim bir türlü. birde bitki çayı vs. içiyorum her akşam mutlaka şekersiz yapıyoruz bakalım yavaştan birşeyler :)

• Bana Ulaş zayflarsın 😁😃

0|0
    1|0
  • ekmeği kes boğazını tut

0|0
    0|0
  • az ye çok sıç :D

0|0
    0|0
  • Fitness Yap

0|0
    0|0
  • Az yemek ye oturarak bol su ic ve spor yap

0|0
    0|0
    • ahh ahh ekmek sevmem zatende yemek işte, fast food ve o cipsler...

• En koyusi omlar zaten

• Göbek mi :D alırım bir dal.

0|0
    0|0
  • cok dev gibi olmadığı süreçe kalca iyidir be.

0|0
    0|0
    • bende takıntı oldu arkadan çıkık bir popo hiçte hoş değil :(

• ben seviyorum yanii cok estetik fazla abartma spor yapabilirsin.

• Düzenli seks hayati zayiflatir

0|0
    0|0
    • kilo aldırır diyolar bana a. p birileri yalan diyor ama kim

• Yalan ya düzenli seks zayiflatir düzensiz olursa kilo aldırır

• cidden zayıflatıyormuş :D ama düzenli bir seks hayatım yok ve ilgilenmiyorum :D Çare Spor :D

• Artıq cok gec

0|0
    0|0
  • squad yaptın mı

0|0
    0|0
    • yeni başladım 1 aydır yapıyorum

• hiiiç kafanı takma. emeklerinin karşılığını alacaksın

• inşallahhh :)

Kızlar Ne Diyor 1

• göbek için plates yap günde on dakka göbek hareketleri. kalçayı da eritme be günahtır biz bulamıyoz :((

0|0
    0|0
    • ahh ahh vereyim ya al senin olsun hatta değişelim komple :( herkesin derdi farklı :D

Yükleniyor...