Artık GS yi yenmek neden biz Fenerlilere zevk vermiyor dersiniz?

Bugün FB , GS basketbol maçına gittim. Fenerbahçe maçı çok kolay kazandı. Bu ne yaa kardeşim dedim kendi kendime. Nerede kaldı ezeli rekabet?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kısı kalmasak futbolda da yenemeyeceklerdı basketbolda da sureklı fınallerde karsılasıyoruz gs ıle ve cogunu da kazanıyoruz gelenek oldu dıyebılırız 2006-2007 yarı fınal serısı fb-3 gs-0 2010-2011 sezonu fınal serısı fb-4 gs-2 turkıye kupası yarı fınalınde de fb kazanmıstı o sezon 2011-2012 cumhurbaskanlıgı kupası fınalı gs-103 fb-97 2012-2013 turkıye kupası fınalı fb-63 gs-57 2013-2014 cumhurbaskanlıgı kupası fınalı fb-64 gs-62 fenerbahce-4 galatasaray-3 gordugunuz uzere son yıllarda oynanan fınal maclarının sadece bırınde gulen taraf hep fb olmustur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 takim arasında kalite farkı var

0|1
    0|1
    • Haklısınız.. Ama konu derbi olunca bazen o farklar kapanabiliyor.

• zaten birtek uzay kalmış.
    www.google.com.tr/imgres

0|1
    0|0
  • Maçı izlemedim ama o kadar ahım şahım bir basket oynamadınız istatistiklere bakılırsa.
    En büyük zaafımız olan pota altından kaybettik.

0|1
    0|0
    • Fener için maç baştan sona kolaydı. Zorlanmaya gerek kalmadı.

• Maça geldiklerine şükür

0|1
    0|0
    • Onlar yoktu maçta. Ama iddiasız olmasına rağmen basketbol maçında yaklaşık 10 bin kişi vardı salonda.

• Yok yahu gs takımının maça geldiğine şükür :D

• açık ara öndeyiz ondan gs rakibiiz degil çünkü son zamanlarda 10 kişi kaldıgımız maçlarda sadece yendi bizi futbol için

0|1
    0|1
  • onlar için öğrenilmiş çaresizlik :=)

0|1
    0|0
Yükleniyor...