Rıdvan Dilmen 2 zannetmeyin...

Xavi mi İniesta mı :)? Yoksa Bir Alex Değillermi :)?.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• alex mi? alexi sadece türkiye tanıyo xavi ve inniesta yı africadaki ekmek bulamayan çocuklar bile tanıyo aradaki fark bu şimdi spruyu şöyle soralım alex bu isimlerle birlikte anılıcak kadar büyüdü mü?

0|0
    0|0
    • Espri'yi Anlamayacak Kadar Çocuk musun Peki ?

• valla astigmat hipermetrop miyop nekadar şey varsa oldum nereye baksam kafamı nereye çevirsem maç var :S

• O Bendede Var Ama Biraz Dikkatli Ol,Ben Normal Maç İzlemeyi Bırak Live Tv Diye Bi Site Var Bütün Eski Maçları İzliorum Her Lig'ten...Ama Göz Çok Önemli Bi Organ..

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu bilem ama bir mesut degiller 2 si bir arda 52 asist yaparken mesut tek basina 57 asist yapti

0|0
    0|0
    • Mevkiler Farklı Ama :)? İstatistiğe Bakarsak Alex İle Hagi Kıyaslanmaz :)..

• 100 futbol rıdvan

0|0
    0|0
  • rıdvan dilmen ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• alex kim Allah aşkına ya fenerliler ne kadar seviyor şu adamı abartmayı. xavi mi iniesta mı ya gelince tabi ki david silva

0|1
    0|0
    • bana bak bana adresini telefon numaranı mesaj olarak yollayacaksın sana mesaj gönderemiyorum

• hadisene lan

• Şu an sorsan Iniesta bir kaç adım önde Xavi'den. Önceleri Xavi'yi daha çok beğenirdim ama.

0|0
    0|0
    • Katılıom Az'da Olsa,Ama Hala Xavi Olmazsa İspanya Ve Barca'nın Çok Zorlancagını Düşünüyorum..

• xavi ye sorsan alex i brezilya apaçisi biliyordur

0|2
    0|0
    • ahahadsjkahd

• Profilimde Yazıo..

• İniesta bence en iyi futbolcu.

Top oynamıyor sanat icra ediyor resmen.

0|1
    0|0
  • alex kim yahu?

xavi > iniesta.

0|0
    0|0
  • Alex'i barcelonanın orta sahasına koy eli ayağına dolaşır.

0|0
    0|0
  • alex onların 2 alt sınıfında

0|0
    0|0
  • Xavi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...