Nette kim mesaj attığı zaman heyecan yaparsınız?

Bazen aniden Facebook ya da MSN'de birinden mesaj gelir ama karşı cinsten biriyse ve hoşlandığınız biriyse sizi heyecanlandırabilir. Hatta zaman zaman acaba ondan mı diye düşünürsünüz hiç beklemediğiniz bir anda onun size bir şey sorma amacıyla bile olsa sizi heyecanlandırır. Bazen de o kişi diye heveslenip mesajı atan kişinin herhangi bir arkadaşınız olduğunu gördüğünüzde ''Aman ben de o sanmıştım'' diye içinizden geçirirsiniz. Var mı böyle biri ya da birileri karşı cinsten hoş biri olduğu zaman daha mı bir ilgili olursunuz ya da özellikle tek bir kişi mi olması gerekir?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı var öyle biri de ben su jigolo siteleri varya onlardan mesaj

gelince acayip bir moda giriyorum heyecan degil sanki her an

iş kazasına ugrayacakmısım gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hoşlandığım kişiye özel ayrı bir msn olur ve onu acık tutarım her acıldığında heyecanlanır koşarım

0|0
    0|0
  • offfff evet bu bende oluyo ve sürekli bi hayal kırıklığı...kalbim bi anda 90 bpm oluyo mesajın kimden geldiğini görünce birden 12 bpm ye düşüveriyo... insanoğlu işte.. bi umut...

0|0
    0|0
    • :D tek bir kişi mi bu yoksa seni heyecanlandıracak birden fazla kişi olabiliyor mu :)

• sen de niye kardeş gibi bakmıyorsun ki akrabaymış sonuçta.

• en son 3 yaşında görmüştüm onu.aileler görüşmüyo zaten.hele amcam hiçbir akrabasıyla görüşmüyo ve onlarıda görüştürtmüyo.birinin kuzenin olduğunu bilmezsin aşık olursun sonra onun senin kuzenin olduğunu öğrenince iş işten geçmiş olur.o imkansız aşk acısını çekersin.

• bastiaan lijesen mesaj atsa bile heyecanlanmam herhalde. msn ve facebookta mesaj gelince geriliyorum, offf kim bu yeaaa modunda:D

0|0
    0|0
  • hoşlandığım biriyse heyecanlanırım böyle ne yazacağımı filan bilemem elim ayağım dolaşır :)

0|0
    0|0
  • burada sevdiğim arkadaşlarımdan mesaj aldığım zaman da çok heycanlanıyorum:)) keza diğer ortamlarda da arkadaşlarımın her mesajı beni heycanlandırıyor..

0|0
    0|0
  • ya kimse heyecan vermiyo bana

0|0
    0|0
  • Sevgilimin atmasını isterdim şuan ama telefondan.

0|0
    0|0
  • bir kişi var ama nokta

0|0
    0|0
  • kim atarsa atsın farketmez heyecan yapıyorum nedn bilmem :)

0|0
    0|0
  • a.. ve m... yazdığında heycanlanırım ama hoşlantı ya da aşık olduğum yüzünden değil :) sadece hoşuma gidiyo.

0|0
    0|0
    • harfleri birleştirip mi okuyacagız bunu?

• hmm debakim neymiş o :)

• sölimicim :D

• Orkunumdan geldıgını sandıgım oluuuuuuuur ah ah askım ya cok svyrm <3

0|0
    0|0
    • efendim hayatımmmm

• turkıyede sadece orkun sen yoksun adınıda bılmek zorunda degılm

• önemli değil bitti gitti işte

Erkekler Ne Diyor 3

• patron mesaj veya mail atınca heycanlanıyorum korkuda

0|1
    0|0
  • tanımadıgm bi kız yada aksama vukuat var yazıları geldigi zmn adrenalin heyecn yüksek gerilim falanlar filanlar full+full ;)

0|0
    0|0
  • herkes heyecanlandırıyor beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...