Squat hareketleri kalcayi buyuk mu gsterir?

Squat hareketlerinin kalcaya ne yarari var

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kalçayı sıkılaştırır, merak etme semsert yapmaz. Büyüttüğü doğrudur, kalçan çıkıklaşmaya başlar. Erkekler için de geçerlidir aynısı kadınlar için de. Bir süre sonra ağırlık kaldırarak yapman yararına olacaktır.
    media-cache-ec0.pinimg.com/.../...2bbd25aae274.jpg

0|0
    0|0
    • Ya isr bnde bunu istemiyorum o yuzden sormustum :(

• Aynen de zamanin cogu disarida geciyo o guzden bu biraz zor ama elimden geldigince dikkat edicem :))

• Sana uyar uymaz bilmiyorum lakin ben koroplast kilitli poşetlere kendi sandviçlerimi, meyvelerimi koyup yanımda taşıyorum, arabanın torpidosunda duruyor, bir ara bagaja dolap bile koymuştum :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Squat denince ilk akla gelen ve bunun yayılmasına neden olan hatundur linke tıklarsan anlıcaksin ne akdar işe yaradiğin vs :))

http://instagram.com/jenselter

0|0
    0|0
  • sıkılaştırır sekillendirir iyi durur yani

0|0
    0|0
  • Kalca ve bacak bolgesini calistiriyor sıkılaştırıp toparlıyor Fitness'ın en onemli hareketlerden biridir kendisi :)

0|0
    0|0
    • Gunde 3. set 10ar defa iyi bir ykksa artiriyim mi

• O zaman ağırlık kullanmadan vucut agirliginda haftada 1 gun ideal, asiri sismesini gelismesini istemiyorsan bu sekil tam senlik bence

• Tesekkurler :))

• kalça değil bacaklara var diye biliyorum kalça için farklı haraket var ve büyükse daha büyük olmaz şekli güzelleştirir :D

0|0
    0|0
    • Bacaklara yarari ne peki kalinlastiriyo mu sıkılıastiriyormu

• Ne alakasi var eic icin mi anlatiyodun :)

• aynı şeyi söyledi de ben boşa konuşuyo oldum rahatsiz etti beni

• Oncelikle aramiza ho$ geldin , buyuk gosterir. Cunku asil etki alani quadriseps denen on bacak kaslari olan bu egzersiz , beraberinde popoyu da buyutur.

0|0
    0|0
    • Hosbuldum.. tesekkuer :)) bildiiz yararli hareketler var mi sıkılasmak icin :)

• Tesekkurler :))

• Ben te$ekkur ederim , daima siki ve dolgun bir kakcan olmasi dilegiyle kolay gelsin & iyi geceler :-)

• kalcayi toparlar bacagi buyutur

0|0
    0|0
  • Evet büyütür

0|0
    0|0
  • büyük göstermiyor. büyütüyor ve şekillendiriyor.

0|0
    0|0
  • buyutur ve sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • O değilde siz kadınlarda en az erkekler kadar kalça meraklısı çıktınız

0|0
    0|0
  • spor spordurr :)

0|0
    0|0
  • Hicbir etkisi yok

0|0
    0|0
  • Pipiyi büyük gösteren spor hangisi? Ben de onu yapıcam :S Belki paylaşırım :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...