Nişanlımın esli mimar sevgilisinin çizdiği projeyi yaptırsam ayıp olur mu?

Arkadaşlar benim nişanlım İnşaat Mühendisi.Kendi ailesinin site inşaatları yapan ama daha çok yol-baraj-köprü gibi altyapı çalışmaları yapan bir inşaat şirketi var.Biz seneye evlenicez.Ev olarak nişanlıma ait bir arsanın üstüne villa tarzı bişey yaptıracaktık.Nişanlımın ailesinin şiketinde çalışan mimarlarda var onlarda alternatif projeler çiziyorlardı bu villa için.Ben bugün nişanlımın çalışma masasının çekmecesinde bir proje buldum.İşin teknik boyutundan pek anlamam ama ev çok güzeldi.Bana niye göstermedi bunu diye düşündüm.3D çizimi vardı çok muhteşem bir villa her detayı düşünülmmüş.Sonra o projeyi nişanlımla ortak bir kız arkadaşıma gösterdim nasıl diye kız şaşırdı nerden buldun bunu dedi.Meğerse bu projeyi nişanlımın eski sevgilisi mimarmış onla beraber oturacakları evin1 yılda hazırlanan bir projesiymiş o arkadaşı anlattı bana.Kız çok özenmiş gerçekten muhteşem bir villa projesi olmuş.Ama sonra ayrılmışlar.Kız ABD'ye gitmiş.Ben hiç bişey söylemeden aldığım yere bıraktım o kağıtları.Şimdi çok beğendim onu yaptırmak istiyorum ama nişanlıma söylesem ayıp olur mu? Ne düşünür?Hani sonuçta o kız kendim oturacağım hayalleriyle çizmiş.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ya sen onun eski sevglisyle hyalini kurduğu evde mi oturucaksn of lütfen braz beynini kullan

0|0
    0|0
    • Evet ya haklısın aslında sonuçta kız onun hayalini kurmuş yani o kızı tanıyan arkadaşlarıda var sevgilimin onlarda arkamdan vay be kimin hayallerini süsledi bu ev kime kısmet oldu derler.Sanırım biraz adice ollur ama helal olsun gerçekten çok güzel çizmiş.

• yapma allah aşkına istedii kdr güzel olsun bir mimar bi başkasının projesine asla katlanamaz bnce ona bnu ciddi ciddi sor

• evet uygun sakin bir zamanını yakaladığım zaman soracam

Erkekler Ne Diyor 4

• ortak arkadaşınız ve sen arkadaşınla nişanlının çıktığını bilmiyorsun ?

madem arkadaş kalabilme profesyonelliğini göstermiş nişanlın ve sen yaptır gitsin o halde

0|0
    0|0
    • Yok ya ortak arkadaşımız eskii sevgilisi değil eski sevgilisi şuan ABD'dede.

• çocuk onu çıkarır getirirse görürsün:D bence yaptırma kötü bişey hacizli mal gibi lan tepenize yıkılır

0|0
    0|0
    • Valal haklısın bide kız ABD'den dönüpte evi görürse çok büyük ah eder bana sanırım.Benim hayalini kurduğum eve gelmiş otıurmuş diye.Hayır nide projeyi o çizdiği için ev üstünde3 hakkıda vardır.Bir beddua eder ev yıkılır altında kalırım valla.Yok ben gerçekten korktum vaz geçtim yaptırmıycam.

• tabi canm hem kendine nası yediricen ömür boyu aklından çıkmaz boşver

• Haklısın teeşkkür ederim.

• Boşver proje mi yok başka, kendin çiz bir tane.

0|0
    0|0
    • Ben mimar değilim çizemem yani :D Ama haklısın vazgeçtim zaten.

• Mimar değilsen de çizecek biri veya çizilmiş başka bir proje mevcuttur elbet. :D

• cok ayıp olur valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o kızın hayalleriyle yapmış olduğu villaya oturmak senin içini bulandırmaz mı? adamın aklına o kızı getirceksin sürekli

0|0
    0|0
    • Evet ya haklısın aslında sonuçta kız onun hayalini kurmuş yani o kızı tanıyan arkadaşlarıda var sevgilimin onlarda arkamdan vay be kimin hayallerini süsledi bu ev kime kısmet oldu derler.Sanırım biraz adice ollur ama helal olsun gerçekten çok güzel çizmiş.

• Haklısın teşekkür ederim vaz geçtim zaten niye başkasının hayalinde oturuyum kendimde yaptırabilirim.Sağol tekrar.

• rica ederim :)

• biraz değiştirerek yaptırırsan iyi olur. biraz kendi zevkini konuşturursun.

0|0
    0|0
  • Yaptırma bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...