Seneye survivor a hangi 7 ünlü katılsın?

Benim ünlülerim: Ajdar, Alihan, Latif Doğan, Hayko Cepkin, Yılmaz Morgül, Fatih Ürek, Hülya Avşar. :) ... Sizin ünlüleriniz kimler?...

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• hülya avşar katılsın bıraz havası söner,

fatih ürek katılsın makyajsız erkek halini görürz belki

latif doğan katılsın zaten hayata küsmüş

yılmaz morgül katılmasın adam ayakda duramıyohaykoyla alihana sen karar ver

ajdar katılmasın aç açına onun saçmalıklarını çekemez mıllet belkıde daha ıyı olur ama neyse katılmasın :)))

0|1
    0|0
  • chris hemsworth,bernardo velasco,chris salvatore,david beckham,enrique iglesias,nick zano,Ian Somerhalder

0|0
    0|0
  • hahahahah çok eğlenceli olurdu nefret ettigim survivorı severek izlerdim ama Acunda nerede o kafa Türkiye'nin en iyi sesi seçileceği o ses Türkiye'ye Hülya avşar ve Hadiseyi katmış bir insan o. yinede benim ünlüm; Ajdar, Yıldız tilbe, Bülent ersoy, Hülya avşar, Fatih ürek, Oya aydoğan ve Merve bol-uğur'um...

0|0
    0|0
  • ajdar, ferhat guzel, bulent ersoy, fatih urek, kadirgali seda sayan, mehmet ali erbil, nuri alço, banu alkan, kadro tam artik:))

0|0
    0|0
  • bülent ersoy katılsın vala oturup izlicem yeminle:D

0|0
    0|0
  • ajdar, yılmaz morgül, kendi, hilal cebeci, fatih ürek, esra ve ceyda ersoy katılırsa hiç bir bölümünü kaçırmam:D

0|0
    0|0
  • Safiye Soymanla Faik katılsın.

0|0
    0|0
  • Bunlar birbirlerini bulmuş olacaklar sanırım :D

0|0
    0|0
  • murat boz, tarkan. hadise, kivanc tatlitu, tugba buyukustun. emir. CAGATAY ULUSOY

0|0
    0|0
  • Sadce murat boz katilsa yeterli benim icin. :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim ünlülerim

aletta ocean - alexis texas - lisa ann - sienna west - phoenix marie - ebru şancı - fatih ürek - cemil ipekçi

gönüllüler

ben - şahin k.- nuri alço - t. coşkun abimiz - ramiz dayı - behzat ç. ve cinayet büro elemanları

:))))) reyting rekorları

0|1
    0|0
  • ajdar

0|0
    0|0
  • Ajdar katılmazsa çok pis tepki koyacağım bu sene..

0|0
    0|0
  • Seda sayan oya aydoğan hadise nez hakkî bulut ibo mahsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...