Doğum gününüzü kim hatırlamazsa üzülürsünüz?

en çok kimin hatırlamaması ve hediye almaması üzer sizi?

Güncellemeler:
benim dogum günüm 26 eylül :(

0|0
35|47

En İyi Erkek Görüşü

• 31.03.2013 Dogum günüm bana ne hediye alacaksin :) Bekliyorum :) aaaa

Deger verdiklerini Zannetdigim Kisiler . Oda bir anlik üzüntü olur ondan Sonra sükür yarrabim

derim bana bu Genc yasimda Doguryu Egriyi gösdermeye Vesile ettigin icin der Yeni Sayfalar

acarim Insanlara karsi Tutumum ona göre olur.

cogu Insan % 90 nankör bunu hic unutma olurmu

1|0
    0|1
    • haklısın be:(

• Ahaha ich wünsche Ihnen auch einen guten Tag :)

• Afferin seni gidi Peynir Seni akilisinda bide Uyanik kizlar yandi aman Dikkat Peynir geliyor :)

Erkekler Ne Diyor 46

• Yaw benim 15 mart hatırlama vs durumunu 2 sene önce aştım doğum günü falan ne biliyim yani çokta şey değil unutulduğuda oldu çok büyük parti olduğuda küçükken hediyeleri severdim şidmi ister istemez onalrda değişiyo zaten çok ta önemsememk lazım..o gün doğan kaç yüzmilyon insan var allahbilir yani bi buna ifritim bide sevigliler gününe:-)

0|0
    0|0
  • Sevgilimin hatırlamaması ve hediye almaması üzüyor... :/

0|0
    0|0
  • Ona sadık ona bağlı ona aşık ona hayran olduğum kişi beni unutursa, zaten üzülürüm.

Hediyesi önemli değil !

0|0
    0|0
  • 6 kasım..

0|0
    0|0
  • 5 nisan

0|0
    0|0
  • 11 temmuz, doğum günümün kutlanılmasından nefret ederim

1|0
    0|0
    • bu arada hep söyleyeceğim unutuyorum, nick'ine bayılıyorum... çok güzel...

• teşekkür ederim begendiğin için:))

• çok beğenirim antik çağa ait isimleri, çok güzel bir seçim olmuş, bende teşekkür ederim.

• sevdigim deger verdiğim herkes hatırlıyor, unuttukları olmadı hiç. Hatta çok samimi olmadıgım, sadece iş amaçlı ticari görüşmelerimin oldugu kişiler dahi kutlarlar. temmuz sonlarında doğum günüm.

0|0
    0|0
  • 1 Mayıs

0|0
    0|0
  • kimse hatırlamıyor, hediye almıyor zaten. alıştım artık.

0|0
    0|0
  • 20 Şubat

0|0
    0|0
  • Zaten kimsenin hatırladığı yokta sevgilim olsaydı ve unutsaydı (hediye almasaydı demiyorum bilakis sadece hatırlaması yeterli) üzülürdüm ama kırılmadım

0|0
    0|0
  • 11 yıldır zaten kendim de kutlamıyorum. Çok saçma buluyorum. Yaş olmuş 22-23 yolun kıyısı eder hala ne doğum günüsüymüş.

0|0
    0|0
  • 22 nisan Benim bile unuttuğum oluyor o yuzden insanların hatırlayıp hatırlamaması umurumda değil; özel günleri saçma buluyorum:)

0|0
    0|0
  • 2 ekim ve kimsenin ki üzmez böyle günlre pek değer vermiyorum

0|0
    0|0
  • 18 mart

0|0
    0|0
  • 24 Nisan.. Doğumgünü takıntım yok. Kutlanmadığı yıllar bile oluyor, artık takmıyorum...

0|0
    0|0
  • 29 Mayıs

0|0
    0|0
  • 22 aralık

0|0
    0|0
  • 4 temmuzdaydı.isterse kimse hatırlamasın.umrumda olmaz.hediyede önemli değil.

0|0
    0|0
  • 20 Mart tartişmasz annemin hatırlamaması üzer...Fakat hediye sorn değil.

0|0
    0|0
    • evet annem hatırlasa yeter ama o da hiç hatırlamıyor beeee anne bugun özel bi gun diyorum öyle mi diyo neymiş diyo hiç diyorum saka yaptım diyorum geçiyorum

• kardeşim kendi dogum günün hatırlamaz o daha beter:D ona da söylemem:D

• EE böyle mi gidecek :?

• şimdiye kadar hiç hediye almadım doğum günümü ben bile hatırlamıorum facebukta mesaj attılarda farkeettiğim oluo.

0|0
    0|0
  • 7 haziran ailemin:)))

0|0
    0|0
  • 20 Şubat. Kendim bile hatırlamıyorum ki üzüleyim. Eski kız arkadaşım mesaj attı da öyle hatırladım o derece yani :)

0|0
    0|1
    • vay:D:D:D:D

• :D:D:D:D kardeş ayıp ediyon ama ben objektif olarak senin iyiliğin için fotolarını değerlendiriyorum senin yaptığına bak.

• Şaka şaka sen bak dalgan da bu konuyu açma bi daha bozuşuruz one göre :)

• ocakda

0|0
    0|0
  • 1 ekim oldugu rivayet ediliyor

0|0
    0|0
  • 14 şubat

1|0
    0|0
    • vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:D:D:D çok güzel anne babaya en güzel hediye senmişsin:)

• özel biri olmak bu kadar da güzel bişey değil ..bu yüzünü de görün

• iki dk. da çözdün beni

• 21 mart hiç takmam boş iş.

0|0
    0|0
  • 19.03.1991 , hatirlamasinlar diye faceten kaldirdim harbi hatirlamadi cogu.d

0|0
    0|0
  • 10 ocak ama hediye yok:)

0|0
    0|0
  • pek dert etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 35

• 22 Şubat.. Herkes hatırladı..Cok hos surprizlerle karsılasmıstım.. Ama 2013te oyle olur mu bılmıyorum :( onları gorur muyum.. Ben kardesım dedıgım ınsanın dogum gununu kutlayamadım.. Uzuldu haklıda cok kotu bı duygu.. Kardeslerım dedıgım ınsanlar,Ailem unutursa cok uzulurum.. Bazen unutlunca onume 1 tane brownı alıp tek mum yakıp ufleyıp kendı kendımınkını kutladıgım olur. Bazende benımle aynı gun aynı saatte aynı hastanede dogan kardesımle kutluyorum :))

1|0
    0|2
  • 20 Ekim

0|1
    0|0
  • böyle şeylere pek önem vermediğimden hatırlanmaması üzmez.hiç üzülmem açıkçası.hatta hatırlayanlarada çok şaşırıyorlar.napçaklar benim doğduğum günü.hem bi kere doğmuşum. zaten.neden her yıl her yıl böyle bi dünyaya gelmeyi kutluyorumki :) saçma.. insanlar belkide bu yılıda kazasız belasız atlattık hala yaşıyoruz dercesine doğum günü kutluyodur.olabilir tabi.

0|0
    0|0
  • 15 şubat zaten 5 arkadaşım var yakın olduğum geriside faso fiso gerçe onlarda hiç kutlamıyo anca faceden duyuyo falan neyse ya öyle içine kapanık biriyim biraz seven kimsem yok çevremde de çıkar için arkadaşlıklar var öyle olcağna hiç olmasın hatırlanmıym :) ama o arkadaşlarım hatırlamayınca ve hediye almayınca üzülüyorum

0|0
    0|0
  • 6 mayıs

valla hiç üzmez az kalsın bu sene bn unutuodum kendminkini

0|0
    0|0
  • 7 ocak. hatırlanmayınca takılmıyorum. ama hatırlanmak da doğal olarak mutlu ediyor

0|1
    0|0
  • 1 nisanda dogdum. dun gıbı hatırlıyorum o gunu..

sevdıgımle uzaktayız.o zamanda ygs sınavına gırdı.ve benım dogum gunumu kutlamayı unuttu sınav stresı yuzunden.ılk kutlayan o olsun ısterken son kutlayan o oldu.sonrada cocuk gbı davranma kutlamasam ne olur sankı dedı.. çok agladım.dogum gnumu aglayarak geçırdım.ama ben naptım_? onun dogum gnnde yannda oldum.gıttım şehrıne..

0|0
    0|0
  • 21 Eylül.

Hatırlamasın kimse,sadece devlet protokolü bekliyorum.

Birde valilikten basın açıklaması falan.

0|0
    0|0
  • 17 aralık. Kimsenin hediye almasına gerek yok. Öyle kutlama yapmaya da. Sevdiğim insanlar iyi ki doğdun desin yeter (:

0|0
    0|0
  • ismim gibi eylülde:)) hatırlanmamaya üzülmüyorum artık..herkesin işi gücü bir telaşı var.evet eskiden dostlarım pasta alıp sürpriz yaptığında çok mutlu olurdum,en büyük hediyemdi..şimdi de sahip olduklarımla yetiniyorum..hatırlayan da hatırlamayan da sağ olsun..

0|0
    0|0
    • bene eylülde kaçında eylülün:D benim kmse hatırlamıyor annem bile:( hediyeleri coktan geçtimsaten:((

• daima sendenim :))

• öle sitenin ablalarından ben:D

• 17 agustos.

Hediye alinmamasi umrumda olmaz ama bana yakin olan, sevdigim bir kisi hatirlamazsa ister istemez üzülürüm.

1|0
    0|0
  • Bu ayın 13'ünde.. Hediye değil ama değer verdiklerim bir dilekte bulunsa bana yeter de artar bile, önemli olan hatırlanmak..

0|0
    0|0
  • Haziran'da.. Hem de sonuna dogru.. Tam tatil sırasına rastladığından genelde yalniz basına kalırım boyle günlerde...

0|0
    0|0
  • 7 Haziran. Kimsenin hatırlamasını beklemiyorum hediye almasını da. Önemi yok artık.

0|0
    0|0
  • 28 mayıstı ve en vasat doğum günüm bu yılki oldu.

0|0
    0|0
  • 18 mart.. unutanlar olsa bile çanakkale'de üniversitede okuyan birisi için çokta problem olmuyor açıkcası çünkü 10gün kutlama yapılıyor :)

0|0
    0|0
  • 26 nisan...ailem hatirlamazsa uzulurum bide yakn arkadaslarim...gerci hele bi hatirlamasinlar ... ! :)

0|0
    0|0
  • 21 şubat :) kimseden tek çöp almadım daha üzülüyor tabi insan :)

0|0
    0|0
    • almasalar bile bi kuru kutlama yeter yaa ama o da yok cevrmde kmsede yok offff insan yalnız oldugunu bir kez daha hatırlıyor

• aynen ya her sene aynı bir kutlayan bile olmuyor :(

• 17/11 .. kmseden hiçbr zman doğum günü hedyesi istemem kii doğum günü kutlamak da adetm değildr :D hatırlayan dostlarm saolsunlarr ..

0|0
    0|0
  • 20 temmuz erkek arkadasim hatirlamazsa uzulurum hediye almasada olur

0|0
    0|0
  • Butun yorumlara baktim ama hic kimseyle ayni gun dogmamisim :D

8 Aralik :)

0|0
    0|0
  • dündü ve sevgilim hediye almadı.. bu üzdü beni

0|0
    0|0
  • 22 E.

0|1
    0|0
  • 10 Kasım...

0|0
    0|0
  • 29 Temmuz... kimse kutlamasın diye hep gizlerim :))

1|0
    0|0
  • 1 temmuz

0|0
    0|0
  • burcu sakın öyle bişey yapma bebeim :D

0|0
    0|0
  • 13 Ağustos..Az kaldı

0|0
    0|0
  • Çok yakinda :)

0|0
    0|0
  • 24 ekim. Arkadaşlarımın,ailemin ve sevgilimin hatırlamaması üzerdi heralde :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...