Siz olsanız böyle biri hakkında ne düşünürsünüz?

Varsayalım şimdi 28 29 yaşınızdasınız. 21 yaşınızdan 24 25 yaşınıza kadar evleneceğim kadın dediğiniz kişiyle geçirdiniz. Söz taktınız herkese bu kız benim artık eşim helalım dediniz. Onun ilki oldunuz o sizin ilkiniz oldu bir çok şeyi yaptınız çok tartışınız hayatı zindan ettiniz ona ve bu kadın sizi aldattı ve terketti gitti. Depresyona girdiniz çıktınız sonra birine daha aşık oldunuz. 2 senedir çıkıyosunuz herkese eşim olacak dediniz yüzük tatkınız tektaş dahi aldınız artık herkes kesin gözüyle bakıyo. Sonra Yüzeysel yaklaşımlar oluyo aranızda istemeden bekaretini alıyorsunuz. Napacağınızı şaşırıyorsunuz aradan zaman geçiyo kız istemesede zorla zorlaya zorlaya birlikte oluyosunuz. Sonra korkup o şehirden başka şehire kaçıyorsunuz belki kafa dinlemek belki evlilikten korkmanızdan.

Bitti ayrıldım senden diyorsunuz kurtuluyorsunuz kızdan.Bu sırada aklınız onda eşim dediğiniz insan sizden ümidi kesiyor ayrılıyor başkasıyla çıkıyor. Ama aralarında bir şey olmuyor. sonra siz yapamıyorsunuz geri onunla barışmaya dönüyorsunuz.Ama o sırada aldattınız Ve onunda haberi var.sevgilinizin. Ama o artık sizi sevmiyor yanına yaklaştırmıyor sadece mecbur olduğu için beraber. Evlenmedn dokunamazsn istemeyerek zorla mecbur ettin kendine diyor sevgiliniz. Siz yine herkese söylüyorsunuz bu benim nişanlım evlencem falan diye. Sonra bu kişide sizi aldatıyor ve terketip gidiyor.

Siz çokta dürüst bi adamda değilsiniz. arkadaşlarına kazık atan sevgilisini aldatan ailesine yalan söyleyen.uyuşturucu kullanan birsiniz.

Siz Olsanız böyle biri hakkında ne düşünürsünüz. Çok yakın bir arkadaşımdı diyeyim. Yollarımızı ayırdık. Yorumlarınızı bekliyorum. Ben şahsen mal diyorum bu arkadaşa iki sevgilisinede sahip çıkamadı tutup kolundan getiremedi niye yaptın dahi diyemedi sevgililerinden korkup. herkese rezil etti kendini. ailesinin gözünde itibarı kalmadı arkadaş çevresi kalmadı.

düşüncelerinizi bekliyorum acaba ben mi yanlış düşünüyorum.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• yaptıklarının sorumluluklarını alamıycak kadar büyümemiş biri, büyümediği gibi boyundan büyük işler yapmış iki kişinin de bekaretini almış ama isteyerek ama istemeyerek kızlardan burda biri haklı. Dengesiz davranışlarının nedeni uyuşturucuya saplanmış olmasıdır belki de ikisinde de çuvallamasınnı nedeni evlenirsem kendi hayatım gibi onlarında hayatını karartırım düşüncesiyle yapmıştır ama hiçbirşeyi düşünememiş. Ben bu konu hakkında iyi yada kötüdür diyemem hiçbirşey tektaraflı değildir, insanlar ilişkilerinde bazı şeylerin sinyallerini verirler, o anki duygularla göremeyiz ki. eğer zorla birşeyler yaptıysa o zaman allah ıslah etsin kimseye birdaha zararı dokunmasın diye söyleyebilirim. Ama eğer cevresinde kimse kalmadıysa kendine bişeyler yapabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadının hareketini destekliyorum. Adam boş işlerin adamı. Sağda solda "evleneceğim" demekle olmaz bu işler. Eylemle söylem birbirini tutmalı.

0|1
    0|0
    • böyle söyleyince kötü biz olmustuk bi ara.

• Bir halt olmaz.At çöpe gitsin.Adam değil.

0|1
    0|0
  • O adamdan kimseye bi cacik olmaz.

0|1
    0|0
    • aynı düşünceleri paylaşan birilerinin olması güzel. demek ki yanlıs kişilerle takılmsm.

• Şimdi 1i nışanlandı evlenmek üzere çok mutlu. diğeride sözlendi o da mutlu . ikiside dürüst davrandı sevdiklerine böyle bi adamdan kurtuldukları için şanslılar..

• Kesinlikle şanslılar...

• Bu adam döl israfı bence<3

0|1
    0|0
  • böylesine hersey müstehak denir...

0|1
    0|0
    • allah bildiği gibi yapsın . zararın neresınden dönersek kardır.

• ondan hayır gelmez

0|1
    0|0
  • Hatalar yapmış kötü biri sanırım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bence kadın haklı

0|1
    0|0
    • teşekkür bencede sonuna kadar haklı.

Yükleniyor...