Volkan Demirel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Üzerinde fenev forması varken daha çok küfür yedin neden terk edemedin stadı aziz baban evlatlık dan reddederdi demi

Güncellemeler:
VolKANCIK

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne saçma bir soru bu modlar uyuyor mu acaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• işte sizin kapasiteniz bu kadar. fazlasını anlayamıyorsunuz. rakip taraftardan herkes küfür yer ve umrunda olmaz milli formayla milli takım taraftarından küfür insanın zoruna gider. volkanda adam gibi adam olduğu için zoruna gidiyor.

0|0
    0|0
    • l*n Çello küfür eden zaten gfb üyesi 2 kişi ne alakası var milli forma üzerinde iken bırakması olay zaten yiyosa şerefsiz fenev firması ile biraksaydi

• karakter yoksunu herifin teki bırakında sektirip gitsin.

0|0
    0|0
  • En azindan Tromso gibi bir takima elenirsek ülkeyi terk ederiz diyip hiç bişey yapmamazlik bizim futbolcumuz meireles gibi yapsa kendini o gece uçakta bulur diyipte melonun hareketine göz yummuyo dimi.. vurdu gol oldu 5-0 :))))))

0|0
    0|0
    • Kardes siz skor aşkı ile konusur sunuz biz r3nklerin hadi star tv abini zin maci var cahil

• l*n kap çık sahanizda kupa alırken ışıkları söndurup fenevleri açınız benzinli yaktiniz karanlıkta kupa aldık sahanizda mabedinizde ddd

• Benim anam babam belli Aziz benim hiç bişeyim değil ama duygun senin baban olabilir veya ünalda olabilir öyle şerefsiz vatan haini demesini biz bilmiyoz sanki ama sen belli ki kendine sövülmesinden hoşlanan bir şahıssın ama bn bsy demiyom git başkası sövsün sana ayrıca milli takım kalecisine küfür ayridir fener kalecisine ayrı bunu ayırt edemiyosan benim bsy dememe gerek yok zaten..

• sen ne düsünüyorsan tersini düsünüyorum

1|0
    0|0
  • aklıma direk "evinden aldırırım" lafı geliyo :D

0|0
    0|0
  • Volkan ve Emre milli takıma artık alınmamalı.

0|0
    1|0
Yükleniyor...