Passolig nasıl alınır?

Evet arkadaşlar, nasıl PASSOLİG alabilirim?, ücreti ne kadar? Cevaplarınızı bekliyorum

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• passolıg. com. tr ye gir oradan alabılırsın 3 buyukler 25 tl dıger klupler 15 tl. Passolig alma aldırma susma haykır e-bilete hayır sloganımız bu

1|0
    0|0
    • Peki maçlara nasıl gidicem, bende Passolig alma taraftarı değilim ama mecbur:( mesela ben arkadaşlarıma da bilet almak istersem tek passolig kartı yeterli oluyor mu?

• evet onlar içinde mecburi kağıt biletle kımse giremiyor artık

• Haklısın...

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasıl alınır: https://www.passolig.com.tr/nasil-alinir

Ücret bilgisi: Kulüp bazında 15 TL, 20 TL ve 25 TL olarak üç farklı yıllık vizeleme ücreti mevcuttur. Tahsil edilen tutarın 7,95 TL’si kart plastik bedeli maliyetini karşılaması için kartı ihraç eden kurum tarafından alınırken geri kalan tüm tutar TFF üzerinden kulüplere aktarılmaktadır. 25 TL’lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında kulüplere 17,05 TL, 20 TL’lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında kulüplere 12,05 TL, 15 TL’lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında ise kulüplere 7,05 TL gelir aktarılmaktadır. Fenerbahçe PASSOLİG Kartlar’da ise; 15 TL’lik E-Bilet yıllık kullanım bedeli başvuru sırasında tahsil edilip, 6.34 TL’si kartı teslimi sonrasında PASSOLİG Kart’ınıza yüklenecektir.

1|0
    0|0
  • Passolig'e hayır !

1|0
    0|0
  • Passolig şu an anayasa mahkemesinde. Taraftar haklarına aykırı olduğu gerekçesi ile iptali söz konusu. Şimdilik biraz bekle, belki kurtuluruz şu illetten..

1|0
    0|0
  • fikrim yok

1|0
    0|0
  • Pasolig alin cunku geri donulmeyecek eger tribun olaylari olmasaydi pasolig die bsy de cikarmazlardi bunu kendi insanımız mecbur kildi.

1|0
    0|1
  • Passolig lanet hiç bir fikrim yok maçlardan soğudum.

1|0
    0|0
  • 25 online başvuru

1|0
    0|0
    • Nasıl oluyor peki?

• :) teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

• Rica ederim ne demek 🙈

Kızlar Ne Diyor 4

• Karaborsacılar için süper bir uygulama fakat biz masum insanlar için çok çok kötü oldu.

1|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşamadığım için şehrime yakın deplasman maçlarına gidebiliyordum önceden senede bir kaç kere gitmek için o kadar passolig alınır mı ya taraftar değil para babası sanki sonra niye futbol bizde ilerlemiyor

1|0
    0|0
    • Saçma ama karaborsayı engellemek için yoksa 50tl lik bileti 150 hatta 250ye almak zorunda kalabiliyorduk:(

• Pasolig alma aldirmaaaa!!! Pasolige hayir..

1|0
    0|0
  • Pasolig ne ya ilk kez duydum -,-\

0|0
    1|0
    • Ay canım pardon artılayacakken eksiledim:( Passolig de; eskiden bilet alıp maçlara gidiyordun şuanda ise gideceğin klübün kartını çıkarıyorsun ve onunla gidiyorsun. Aslında bir bakıma bilet satışlarının karaborsaya düşmesini engelliyor fakat 7 yaşındaki çocuğa bile kart almak gerekiyor:(

• Anladım teşekkür

Yükleniyor...