Aranizda yuzucu olan var mi?

Prof. yuzucu olmak zorunda degil. Yuzme sporuyla ilgilenen var mi? Ne gibi faydalari var?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben annem saolsun 4 yasindan beri yuzucuyum. Bizim gende uzun boy yok mesela. Ama ben tum ailenin en uzunuyum kiz olduğum halde. Bacaklari calistirdiği icin inceltir ve omuzları sekle sokar. Hem seni dinc ve sıkı tutar. Kesinlikle tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Felaket kanat kasi gelistirir

1|0
    0|0
  • 16-20 yaş arası aktif olarak ilgilenmstim, vücudu yapiya sokuyor nefes kontrolü, stres atmak icin birebir herseyden onemlisi her sporda olduğu gibi insana özgüven aşılıyor

1|0
    0|0
  • mına bile korum Ankara 3. lüğüm var, pek zayıflatmaz söyleyeyim.

0|0
    1|0
  • ben dinamik uyanıyorsun

1|0
    0|0
  • Kondisyon sağlar, kalp atım hızının düşmesinde büyük payı olur bu da daha sağlıklı ve uzun bir ömür demektir, daha atletik bir vücuda sahip olursun, iştahını açar, vücudunu rahatlatır, iyi uyku çekmeni sağlar.

0|0
    0|0
    • Ama istah acmsi kotuymus ya. s

• Ne gibi zararlari var desen daha dogru olur. Yarari saymakla bitmez.

1|0
    0|0
    • Mesela bcak inceltir mi?

• Fazla kilon var ise evet. Soyle dusun 1 kg yagin ebati dirsekten parmak ucuna kadardir. 1 kg kasin ebati ise avucun kadadir.

• Tesekkurler :)

• haftada 3 defa gidiyrm yüzücüym

1|0
    0|0
  • vücut kondisyonunu arttır + kilo sorunun varsa onada yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • haftada muhakkak 3 4 defa yüzüyorum bacak kasları ve omuzları felaket etkiliyor

0|0
    0|0
  • Yüzme sporcusu değilim ama yüzüyorum yani yüzmem epey bir güzel

0|0
    0|0
    • Aynen.

• O boya gelme. ihtimalm varsa bnde yuzerim :D

• Yüzme konusuna üyeler pek takılmamış. Bizim Türk'ler yüzme fakiridir. İstersen yazın seninlen bir yarış yapalım. --)) İster karadeniz ister Marmara akdeniz ya da ege... --)))

• Yüzme sporu en güzel sporlardan biri. Sıkı çok güzel bir fiziğe sahip olursunuz

1|0
    0|0
    • Yuzucu olanlarin omuzlari genis oluyor. Benim omuzlarim genis ve daha cok olmasindan korkuyorum

• İnce, narin bir goruntuden ziyade daha heybetli oluyorsun :D

• Bunu sevenlerde var ynutmuşsun :D

Kızlar Ne Diyor 2

• yüzmeyi severim ama yüzücü değilim faydası dersen çok fazla en önemlisi müthiş üst ekstremite gücü sağlaması kol omuz kaslarını çok güçlendirir ve normalde yürüyemeyen bir insan su içerisinde yüzebiliyo o yüzden terapatik olarak çok kullanılan bir spor

1|0
    0|0
  • ciğerlerini kullanabilme potansiyelin artıyor.. vücuda da çok faydalı... bir de sürekli suyla haşır neşir olmak dinç tutuyor insanı..

1|0
    0|0
Yükleniyor...