A Milli takımımız hakkında neler düşünüyorsunuz lütfen takım tutarak oyuncu ayırımı yapmadan?

örneğin dünkü maçta kazakların iyi oynamadığı bol bol hata yaptığı ve dürüst oynamaya çalıştıklarında hemfikiriz sanırım. Fakat bizim burak her pozisyonda yerde adam yürüyemiyor daha birde maçtan önce volkan demirele yapılanı büyük saygızsızlık olarak kabul ediyorum ben
çek maçını geri çeviren A Milli ruhu kalmadı artık

Güncellemeler:
boş kaleye atılamayan gollerden bahsetmiyorum bile :D ki 2. gol bile beleşti yani tamamen şans eseri :D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• gs liyim ama söz milli takım olunca gerisi teferruattır bir kere burak yılmaz gibi bir kazmanın yerine adam gibi forvet getirilmelidir 2. fatih terimin milli takım üzerinde adam gibi hiç bir başarısı yoktu onun yerine şenol güneş gelmelidir neden diye sorarsanız adam dünya üçüncüsü yaptı ya boru değil kim a milli takımı o kadar o zirveye çıkarmış bu zamana kadar şenol hocanın hakkını yediler üstünü ört pas ettiler baksana 12 senedir a milli takımımız dünya kupasına gidemiyor savunmamız çok zayıf keza orta saha oyuncularımızda öyle bide fb gs kavgaları it köpek gibi birbirinize sataşmayın artık beyinsizler ülkemizi temsil etmeye gidiyor bu adamlar neyin peşindesiniz adamlara gavur gibi davranmanın alemi yok benimle aynı fikirde olan kaç tane insan var bilmiyorum ama doğru söylemek suçsa hemen buna ortak olun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• takım miilli değil seçilmiş kpyun sürüsü

0|0
    0|0
  • Milli takım maçında Fener 6s kavgaları çıkıyor hak ediyoruz böyle ruhsuz milli takımı. Beter olalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Takım tutarak yapmayalım yorum demişsin ama benim kafamda senin Fenerbahçeli olduğun yönünde bir izlenim oluştu nasıl olcak? Volkanın yaptığı ay yıldızlı formaya milli takıma ayıptır her maç küfür yiyosun bıraksana hadi fener maçındada oynamicam desene diyemezsin! Nese fenerli Mert geçse kaleye daha iyi olur ülke adına Volkanın miladı doldu artık dünkü maçta ümit filan vermedi kandırmasın kimseyi diğer maçlar önemli.

0|0
    0|0
  • Volkana yapılan saygısızlık değildi bana göre.
    Sonraa biz zaten futbol falan oynamıyoruz şansa atarsak alırız

0|0
    0|0
  • Haksızlık etmeyelim BÜYÜK ZAFER kazandık ;) ben 3 ihtimalli maç diyordum yüzüm kara çıktı...

0|0
    0|0
  • türkiyenin 8 seneliğine milli musabakalardan çekilip kendini adam etmesi ve jenerasyon değiştirmesi gerek

0|0
    0|0
  • Haksızlık

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı ne yaptıysa takıma bir daha toparlayamadı kendini

0|0
    0|0
  • milli takımda oyuncuların kendılerıne gelmelerı ayyıldız için son sanıyeye kadar içten savasmalılar ama sıstemın yöneticilerin ve o formayı haketmeyenlerın deişmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Yaşli ve bitik futbolcular takimdan ayiklanmali Volkan D, Bilal, Selçuk, Hamit (E. Belözoglu) Umut. Bu oyuncularin yeni jenarasyonda yeri yok bursaspor oyuncularini destekliyorum ayni sekilde oyuncular alinip gelecek 10 yilin takimi kurulmali.

0|0
    0|0
  • Bozuk bir sistemin içinde şans anca bir yere kadar götürür.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...