Sporla ilgilenen biri bana cevap verebilirmi?

bir haftadır spora gidiyorum karnım çok ağrıo geçmiyo bir türlü kolum ve bacagım geçti karnım geçmiyor. bide sporun etkisii ne zaman görürüm.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne sporu yaptın

0|0
    0|0
    • kilo vermek için yürüyüş mekik sopa ile hareketler bide minder hareketleri

• doğru bilgilendirilmek istersen beni takip et tecrübeli olduğum konular (spor, bilgisayar, çalgı aletleri, matamatik, diksiyon, psikoloji )

• mesaj yazamıyorum sana o kötü

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 gün yap, birgün yapma, günde en az 8 saat uyu. Yaptığın spor ve şiddetine göre etki süresi değişir. Ne sporu ve ne sıklıkla ne kadar süre yapıyorsun. ne gibi bir etki bekliyorsun detay verirsen yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • 10dk yürüyüş 15 dk bisiklet 30 yarım 30 tam mekik sopa haraketleri minder hareketleri zayıflamak istiyorum

• Mekikleri 20'ye indirip sabah, öğleden sonra ve gece yatmadan önce yap. Toplamda 60 olur hızlandırır :) Ağrının olması doğal çalıştığını gösterir. Acı yok rocky, acı yok şampiyon :) Boğazına dikkat edip akşam 7den sonra birşey yemezsen ayda 4-5 kilo verirsin. Gerçi bu şu an kaç kilo olduğuna bağlı. Boyun, kilon kaç şuan?

• 29gün

Kilomu söylemeyeyim 😉

• hangi dalda spor yaptığını da söylersen?

1|0
    0|0
    • kilo vermek için yürüyüş mekik sopa ile hareketler bide minder hareketleri

• anladım... şöyle söyleyeyim kısacası bu sporun adına biz toplu olarak kültür fizik diyoruz..
      karnının ağrıdığından bahsetmişsin bunun sporla pek ilgisi yok sadece sıcak soğuk içeceklere ve spordan hemen önce ve sonra ki yediklerine dikkat edeceksin ne yediğin içtiğin önemli değil sadece spordan en az 2 saat önce yemek yemiş olman gerekir spordan hemen sonra sadece soğuk su içme yeter başka bide hava şartları dikkat et göğüs karın ve bel sıcak spor dışındayken geçmiş olsun :)

• çok teşekkürler

• hamlıktandır bir kaç gün içinde geçer, protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • Yaptigin spora gore degisiyor ilk sporunmoldugu icin heryerin agirir 1 hafta sabret agrilar gecer sporun faydasinida 2 veya 2.5 ay icinde yavasca gorursun

0|0
    0|0
  • hamlamıssın

0|0
    0|0
  • etkisini gormen calisma sekline gore degisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...