Bodyde 2. ayım gelişim %0 motivasyon %0 ne yapacağım?

1. ayımda 4er 5cm büyüme vardı her bir bölgede ama 12 gün aradan sonra başladım 2. ay sonu yeni geliyorum yapmadan çıktım moralsizlikle gelişmediği gibi ufalmış birde omuz göğüs flan üstelik zayıflamışımda 70.8 olan kilom 68.2 olmuş offf offf

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan sonra gelişmeye başlayacaksın.. 6. aydan itibaren başka bir sen görmeye başlayacaksın.. Zor olanı geçmişsin bırakma ;)

0|0
    0|0
    • uyku düzensizdi abi beslenemedim uykunun düzensizliği ile birlikte o kadar moralim bozuldu ki

• Uykuya da dikkat edeceksin tabi.. Ama ilk 2 ay zaten vücut hareketlere anca alışmış oluyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• devam et ve bunun kısa sürede olmayacagını kabullen. Zor olacak. Kolay demiyorum buna değecek diyorum. Kendine düşman olma dost ol ve motive et. İçinden sana bırak diyen sese bırakma dedirt. Kendin için elinden geleni yap. Çünkü başkası senin için yapmayacak. Yapacaksın. Zor olacak. Ama yapacaksın. Sonrasını düşün. Sen geçerken kızların sana baktığını oha çocuğa bak dediklerini. Bir gün birileri senin gibi olmak isteyecek.

0|0
    0|0
    • yorumların için çok teşekkür ederim ama ben kendim için yapıyorum önce kızlar umrum dışı

• Buyuk olmak icinn doğmadıysan hep küçük kalırsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...