Milli maçlar Trabzon'da oynansa başka takım formalarıyla o stada girmek mümkün olur mu?

Milli maçlar Trabzon'da oynansa başka takım formalarıyla o stada gitmek mümkün olur mu?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Girerler ama çıkmaları zor olur Trabzonlular fanatiktir :) Yani spor konusunda sıkıntılar çıkabilir.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şeref yoksunu takım formalarıyla almazlarda diğer her takım forması girer.

0|0
    0|0
    • Yoo biz gireriz o stada her türlü ama sizi linç eder yollarlar

• Asıl sen boş konusma bnde o stada girdim ama yiyosa gs formasıyla gir kimseyi araya katmadan bak neler oluyo kendine o kadar güveniyosan git avni akerin oralarda dolan gs formasiyla..

• l*n zaten 3 kişiydik orda maç izlerken hala bana ne diyorsun. Hatta adamlarla maç hakkında bile konuştum hepsi Fenere düşman Galatasaray yensin diyolar. Emin ol bize birşey olmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• şükrü saraçoğlunda bu tür olaylar hiç olmuyor ben milli maçta tt arena gittim daha ilk yapımıştı ediyorlardı volkana emreye zaten hep kale arkasında oluyor yoksa bütün stad küfür etmiyor onlar milli takımı destekliyordu
    bence artık tt arenada milli maç vermemeli bursa eskişehir ankarada oynanmalı

0|0
    0|1
  • Girişi olur çıkışı olmaz :D Açık ve net...

0|0
    0|0
  • Sen neden surekli trabzonla ilgili sorular soruyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Girilebilir bence mesela GS formamla her türlü girerim Orduspor formamlada girerim sadece sorun Fener formasıyla sokarlarmı çok zor Fenerliler TRabzonda dayak yemeleriyle meşhur zaten :))

0|0
    0|0
    • Valla hiç sanmıyorum netten bskarsan gslilerde aynı kaderi paylaşıyodu orduspor formasıyla girebilir misin bilmem ama pek orduyu takacaklarını sanmam..

• Karadenizde samsundan rizeye herkes birbirini takar tatli bir rekabet vardir aralarinda trabzon orduyu okadar takmiyoki super lige ciktiginda 52. Dakikada orduspor lehine tezehrtlar atildi skorbortta sampiyon ordusporu tebrik ederiz yazdi yani biz bir butunuz karadeniz olarak ben acik konisim takmam :) ama durum bu sen amasya tokatdebosver orduyu trabzonu :)

• Olmaz ulan orası Trabzon

0|0
    0|0
    • Ulan diye babanın oğluna de bana değil efendi gibi soru sorduk şurda başka biseyler ima etmedim..

• Ayağa kalkıp alkışladım kanki helal olsun

• Ha şöyle yola gel.. daha çok alkışlayacan sen..

• Yemisim ulan trabzonu besiktas formasini giyer aslanlar gibi girerim

0|0
    0|1
Yükleniyor...