Face şifresini vermeyen sevgili hakkında ne düşünürsünüz

face şifresini vermeyen sevgili hakkında ne düşünürsünüz? fake hesaptan onu test ettim sevgilin var mı v.s soruları sordum var dedi bir sorn yok ama neden şifresini vermior

0|0
29|35

En İyi Erkek Görüşü

• bu da bizim arkadaşın başına gelen bi olay : bu dallama sevgilisiyle arabada yolculuk yapıyo işe yetişecekler. Neyse trafik sıkışıyo bizimki de mideyi bozmuş sevgilisine ben çok kötü durumdayım diyo :) sevgilisi dayan felan diyo ama çocuk çok fena :D sonra ben bırakıyorum dayanamayacam diyo ve bırakıyo :D herif bildiğin altına sıçıyo ama öyle böyle sıçış değil arabanın için küllen bok ::):) böyle vıcık vıcık :D bunlar sonra bi benzinlikçide duruyo bizimki paçalarını toplayarak koşarak tuvalaete gidiyo tabi yerler felan hepten bok. :d oradan birine şey diyo abi arabadaki sevgilime söyler misin yeni pantolon verecekti getirsin diye sonra çocuk o boklu pantolonu atmak istiyo sevgilisi olur mu al yanına yıkarsın tekrra giyersin diyo bundan sonra bi iki şey daha anlattı da ben dağıldım dinleyemedim :D:D

0|0
    0|0
    • hahahahahahhahaah okurken bile krize girdim ya sevgilim yanımda sıçsa ıyy düşüncesi bile berbat :D hahahah

Erkekler Ne Diyor 34

• Şifreyi herkes bildikten sonra ne anlamı var?

Ben olsam ben de vermem. Ama istediği zaman açarım ne yaptığıma baksın...

0|0
    0|0
  • vermek zorunda değil

0|0
    0|0
  • ben arkadaşlarımla yeri geliyor küfürlü konuşuyorum. yeri geliyor bir arkadaşım sırrını açıklıyor facede bana, bunu sevgilimin öğrenmesini istemem. bana güvenmiyorsa yolu açık olsun. heleki senin yaptığın gibi sahte facebook hesabından beni denediğini öğreneyim ya terk ederim ya da büyük bir sorun olur bu. güvenini böyle saçma şeylerle ölçmesi mantıksız.

0|0
    0|0
  • Sevgili isek normal karşılarım. Nasılsa ciddi bir ilişki düşünmediğimi varsayarım. Ciddi bir ilişki peşindeysek, güvenmem yeterlidir. Ama takip etmekte zorundayım. Örneğin şifresini vermediği için misilleme yaparım. Facebook hesabında onun akrabası olmayan tüm erkekleri çıkarmasını isterim.

0|0
    0|0
  • erkekler arasındakı muhabbetlerın okunmasını ıstemeyen sevgılı modelıdır.

kufurlu konusmalar

su kız ne s... la muhabbetler

yan sınıftakı kız muhabbetleri

bı p*rno sıtesı versene muhabeetleri

bunların okunmasını ıstemeyen haklı olan erkektir

0|1
    0|0
  • ne münasebet ya hu vermek zorunda mı face şifresini bu kadar da iç içe geçmeyin...

0|0
    0|0
  • Eğer istediğim de ağzıma ağzıma vurmadıysa direkt terkederim.Kendi sınırlarını çizemeyenle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Meclis face şifresi istemeyi yasaklamış halen istiyorsunuz suç işlediğinizin farkında değilmisiniz

0|0
    0|0
  • Eşimde olsa sevgilimde olsa.. Bana özel olan bende kalmalı. Hepsini geçtim, Benim ona olan aşkımı sevgimi böyle saçma sapan facebook şifresiydi msn şifresiyle ölçecek olan kişiyle bırak ilişki yaşamayı selam dahi vermem.

0|0
    0|0
  • Face şifresini vermeyen sevgiliyi bilmem de , benden face şifremi isteyen sevgilim hakkında çok kötü şeyler düşünürüm..

0|0
    0|0
  • Bence böyle sahte facebook hesapları falan açarak hiç uğraşma gereksiz şeylerle. Bir gün çok kötü bir sonuç doğurabilir. Pek aranma o yüzden ayrıca kimse kimseye şifresini vermek zorunda değil bu kişi sevgilisi olsa bile...

0|0
    0|0
  • ßende vermem. Sahibim değil o benim. güvenmiyorsa kendi bileceği iştir.

0|0
    0|0
  • Kontrol edilmek istemiyor. Güvenilmek istiyor?

0|0
    0|0
  • Sen ona güvenmiyorsan zaten en başından kaybetmişindir . Onunda erkek arkadaşlarınla özeli olur kendisinin olmasa bile karşısındakinin özeli olabilir :)

0|0
    0|0
  • vermeyen hakkında değilde isteyen hakkında değişik şeyler düşünebilirim neden adamın özeline girmeye çalışılırki herkesin bir sınırı var sadece ona ait olan bir sınır açıklamak zorundada değildir

0|0
    0|0
  • Ben kimseye vermem şifremi ha gelir birlikte bakarız ne var ne yok gizli saklı bir şeyim yok

zaten başka işler çevirecek olsam fake hesap açar oradan yapardım

0|0
    0|0
    • e niye vermion ozaman ver kurtul :D

• Bilgisayar ve internet güvenliği hakkında bayağı bir bilgiye sahibim on onbeş tane de sertifikam var şifreyi paylaşmamak gerekli ben onu bilirim :)

ama benim aldığım güvenlik önlemlerini alırsa sorun olmaz

• Neden versin ki face şifresini ?

Güvenmiyorsan basar gidersin zor değil, ayrıca yalancı ve güvenilmez gözü ile baktığını düşünürüm sevgilim benden isterse.

0|0
    0|0
  • ya bırakın boyle sacma sapan hareketlerı bı facedır tutturmusunuz yanındamı ılgısını gösterıyorsa neyın savasındasınız test etmeler falan aynı sey sıze yapılsa napardınız

0|0
    0|0
  • Açıktan test ettiysen anlamıştır. Şifresini vermek istemiyorsada zorlama sebebi belkide arkadaşlarıyla yaptığı argo muhabbetlere şahit olmanı istememesidir.

0|0
    0|0
  • Sen onun bişeyler gizlediğini düşündüğün için sinir oluyodur vermemek için ısrar ediyodur aslında hiç bişey yokdur tek sorun senin ona gözü kapalı güvenmeni istemesi...

0|0
    0|0
  • ilişkilerde güvensizlik facebook şifresi gibi saçma meselelere kadar düştüyse ne diyim artık :D

0|0
    0|0
  • Niye versin ki adamın özeli olamayacak mı ?

0|0
    0|0
  • Aferin dogru yapmis. Senin guvenini kazanmak icin ozeline gimene mi izin vericek?

0|0
    0|0
  • O değil de helal facebook ne zaman yayın hayatına giriyodu ya

0|0
    0|0
  • bu ne ya böyle bişey olsun terk ederim kızı.

0|0
    0|0
  • ne süredir berabersiniz

0|0
    0|0
  • Face, msn şifresi isteyen zavallılar hakkında çok kötü düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • isteyen sevgili hakkında kötü düşünürüm..

0|0
    0|0
  • facim yok takılsın banane

0|0
    0|0
  • bunu isteyen sevgili hakkında iyi şeyler düşünmediğim için vermeyen sevgiliye hak veririm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 29

• Ben olsam ben de vermezdim çok saçma bir istek bu... Benim face im benim özelimde kardeşim, vermek istemediğimi söylediğimde de yanlış anlayacaksa da zaten defolup gider...

0|0
    0|0
  • aldatma falan yoktur.ben olsamda vermem.. ama yanıma gelir hadi faceine girelim derse o zaman onun yanında girerim.yok eğer sen varken girmekten çekiniyorsa işte o zaman şüphelen derim. hem denemeye falan kalkma bence.. ben buna benzer bişey yaptım. oldukça tatmin edici cevaplar verdi 2 hafta boyunca buluşalım dedim yok benim sevgilim var dedi. ama mesaj larada cevap yazıyordu mutlaka. en sonunda bana bi mesaj yazdı. canım ben seni seviyorum bunlara gerek yok diye.. neye uğradığımı şaşırdım. ya öylesine salladı tuttu yada tahmin ediyordu benim olduğumu bilmiyorum.çok utanmıştım ama. bence denemek falan gereksiz.. ilişki zedeleyici şeyler

0|0
    0|0
  • Kırdığı cevizleri kamufle etme çabası

0|0
    0|0
  • Yok facebook şifreni ver, msn şifreni ver... Bu nedir yahu? Hiç özeliniz olmayacak mı sizin? Adam niye versin şifresini sana? Hem test etmek de nedir? Bırak kendi haline... Bir hata yaparsa cezasını da çeker. Özgüveninizi yüksek tutun hatunlar!

0|0
    0|0
  • Belki arkadaslarıyla biseyler konustu seningörmemen gereken seyleri..Silinmemesi gereken mesajlar var belkide..

0|0
    0|0
  • belki arkadaşlarıyla küfürlü konuşuyor görmeni istemiyor. hem ne gerek var ?

ben de vermiyorum sevgilime, sevgilim de benden istemiyor. ''güven''.

1|0
    0|0
  • şifreyı vermek zorunda mı :S

0|0
    0|0
  • sakladığı birşeyler vaar

0|0
    0|0
  • Cunku facebook baya ozel bir seydir. Ben de vermem, niye vereyim?

0|0
    0|0
  • İstemem ki şifresini falan.

0|0
    0|0
  • asla istemem öyle bişey.napıyosa yapsın.ben onunla berabersem aldatıyorsa onun ayıbı.

0|0
    0|0
  • Vermek istememiştir. Özeli olsun istiyordur.

0|0
    0|0
  • Senin görmemen gerekenler vardır belki de ayrıca sevgilim var demesi birşeyi ima etmiyor kii

0|0
    0|0
  • aldatan her şekilde aldatır canım. belki başka face açar. belki başka sitelere üye olur... vs vs.. bilemezsin. yapacağın tek şey güvenmektir.. sen de ona şifreni vermezsin olur biter. ama saklamak hoş değil karşılıklı...

0|0
    0|0
  • Neden versinki.Senin eşin değil nikahlın değil bişeyin değil.Sadece sevgilisiniz güvenmeyecektin neden sevgili oldun.Unutma keser döner sap döner gün olur devran döner ayaklarına dolaşır bir bokh yiyiyorsa.

0|0
    0|0
  • Başka kızlar olmasa bile laubali konuşmaları vardır illa ki kendi aralarında sapıkça konuşuyolardır giripte bunları görmeni istemiyo olabilir ya da sen güven sorunu yarattığın için vermek istemiyo olabilir...

0|0
    0|0
  • sende şifreni verme o zmn ödeşmiş oln bölece.

0|0
    0|0
  • Çünkü senden başka flört ettiği kişiler olabilir veya veya arkadaşlarıyla çok labalı konuşuyordur

0|0
    0|0
  • vermek zorunda değil ya? belki de arkadaşlarıyla konuşmalarını falan görmeni istememiştir...

0|1
    0|0
  • gizlemesi gereken yazilari var demekki.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aldatıyodur .

0|0
    0|0
  • Kesin vardır bi şeylik.

0|0
    0|1
  • Ben hiç istemem , ki zaten oda vermek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • isteyeni tokatlayalim önce

0|0
    0|0
  • 1-Ben sevgilimin face şifresini istemem istemedim bilemiyorum.

2-Kızlarla kırıştırıyordur.

0|0
    0|0
  • Face demeyin la bana demeyin..

0|0
    0|0
  • Benimde çok düzenli ilişkim var. Güvenlerimiz sonsuz. İkimizde face şiresi istemedik, vermedik.

Çünkü şöyle bi durum var misal ben facede kuzenlerimle konuşuyorum kuzenimle aramda özel olan bi konu olabilir. Aile akraba vs.

0|0
    0|0
  • aldatıyor.

0|0
    0|1
  • bir şey sakladığı kesin

0|0
    0|1
Yükleniyor...