Spora gidiyorum gelisemiyorum?

Yasim 18 1.73 boy 53 kiloyum 4 aydir body ye gidiyorum vucudumda fazla bir degisme olmadi nerdeyse 5 ay olacak hala 2. Ayda gelistigim gibiyim nedendir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Beslenmen uykun düzenin nasıl? Bunlar önemli bana kalırsa. Protein bakımından iyi beslenmiyirsan kasların gelişmesi zor. Ama protein tozları tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • Sbaah 6 bucuk da kalkiyorum calsiiyorum ofis isi gece 12 1 gibi yatiyorum

• Dediğim gibi iyi beslen ve iyi uyu. Uyku saatin az bence. En az 6 saat daha iyi olan 8 saat uyku.

• Isten gelip body ye direk gidiyorum vaktim olmuyo uyumaya 8 saat

Kızlar Ne Diyor 4

• http://regevelya com/building-muscle-for-skinny-guys/
    bu adam çok çokzayıfmış spor salonuna gitmiş eğitmenler sen yapamazsın demişler. Amdam da nasıl yaptığını anlatıyor öncesonra hali var bir bak istersen
    bu arada level 1 olduğum için link yazamıyorum sen araya nokta koyup com u birleştir boşluksuz yaz

0|0
    0|0
  • kilo al bol tavuk ye doktora git o kiloyla sağlıklı kas yapamazsın sen

0|0
    0|0
  • Kilo alman lazim

0|0
    0|0
  • Cok zayifsin. Vücudunda yağ olmadan gelisme olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• senin tarzında gelişemeyen oldukça fazla şahışlar var kilo alımını sağlamak için ilk metobolizmanı hızlandırmak gerekir sonrası ise günlük alacağın protein miktarını kilon ile 1.5'la çarpıp ona göre proteinli gıdalar tüketiceksin testosteron ölçünü koru ne yersen ye metabolizman yavaşlamadıkça bulk dönemini başaramazsın orda antranörünüz yokmu? gerçi gittiğin amatör salonda faydası olmaz yani kardeş bide işin maddiyatı var alacağın gıdalar supplementler e para gerektirir en aşağı ayda alacağın gıda ve supplementler ile birlikte 1200 lira masraf çıkar yoksa fast food döner ekmek abur cubur yiyerek gelişeceğini düşünüyorsan vazgeç bu işten

0|0
    0|0
    • Babam ingiliz kontu ya alir bir gunde zaten okadar seyi :)

• vatan sağolsun

• Milletimize hamdolsun afiyet olsun sagolll

• kuvvetlendiğini hissediyor musun? Beslenme ve uyku düzenin nasıl? Antrenorun ne diyor? Setleri maksimum kaldıracak şekilde yapıyor musun? bir çok şeye bağlı gelişememen...

0|0
    0|0
  • O kiloyla olmaz zaten protein tozu kullanmalisin hatta sana sart bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...